LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

thomas893
thomas893
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym gdzie wy widzicie tego Riberiego? Kosztem Henriego?

Rotacja Mistrzu, rotacja :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałeś nadzieję, że trafi do Bayernu pomimo tego, że Hidding z Abramowiczem przygotowali transfer? To nie realne..

Nadzieję umiera ostatnia. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A przy okazji jakimi funduszami dysponuje Bayern na transfery?

Obawiam się, że duża część budżetu transferowego Bayernu na to okienko trafiła do Stuttgartu :and:
Nie ma wyjścia - Bayern musi się pozbyć kilku piłkarzy... Toni, Borowski, Schweinsteiger...?

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien wzmocnić Galaktycznych lub Manchester.

W Manchesterze chyba wszystko zależy od Transferu CR do Realu.
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rotacja Mistrzu, rotacja

Problem w tym, że Henry, Ribery, Messi nie byliby zachwyceni siedzeniem na ławce. A o konflikty łatwo. Nie jestem kibicem Barcelony, nawet jej nie lubię. Jednak uważam, że przydałyby się wam wzmocnienia w obronie. Zwłaszcza na skrzydłach gdzie nie ma zmienników. A Abidal to najsłabszy piłkarz w drużynie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Toni,

Za niego sporo nie dostaniecie. Zresztą, czy prezes aż tak bardzo chce się jego pozbywać?
Konto usunięte
Konto usunięte: Borowski

On żyję? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Schweinsteiger...?

Tego pana widziałem rok temu w Juventusie, kiedy był w niezłej formie i kończył mu się kontrakt. Wątpię, żeby ten piłkarz wyjechał za granicę. Niemcy robią to sporadycznie, a Bastian ostatnio grał piach.
Jednak prędzej odejdzie Ze Roberto niż "Basti fantasti :mrgreen:"

Konto usunięte
Konto usunięte: W Manchesterze chyba wszystko zależy od Transferu CR do Realu.

W tamtym roku też zależało i obudzili się z ręką w nocniku. I sprzedali Robinho, aby zrobić miejsce Ronaldo.
Z Realu powinien odejść Faubert, Drenthe, Ruud, Vaart i Saviola.
smencik
smencik
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W tamtym roku też zależało i obudzili się z ręką w nocniku. I sprzedali Robinho, aby zrobić miejsce Ronaldo.

Bo Pan Calderon bardziej skupiał się na podjudzaniu tematu transferu, niż samym transferem. Zraził do siebie działaczy ManU ciągłym gadaniem, że transfer jest zaklepany i dlatego nie zgodzili się na transfer Krystyny, mimo, że sam zawodnik był gotów do podpisania kontraktu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Realu powinien odejść Faubert, Drenthe, Ruud, Vaart i Saviola.

Drenthe bym wypożyczył do Holandii, Saviola i Vaart raczej na 100% opuszczą szeregi 'Królewskich', z Ruudem jeszcze nie wiadomo, ale słyszałem, że bodajże z Fenerbache albo Galatą rozmowy były wstępne. Faubert to kompletne nieporozumienie, ale on miał za zadanie uzupełnić skład jedynie, nie wiem po co go ściągali, jeżeli już Miguel Palanca z Castilli jest wg mnie lepszym od niego piłkarzem. Oczywiste jest też, że odejdzie Dudek, a więc pewnie jakiś rezerwowy bramkarz dołączy do Madrytu, również Salgado raczej pożegna się z ekipą. Ja pozbyłbym się jeszcze Heinze, bo dla mnie to drewno jakich mało, ale swoje zadania w tym sezonie wykonywał, więc może na ławkę w przyszłym sezonie zasłużył. Wszystko to oznacza, że do Realu musi dołączyć, prócz rezerwowego Garaya, jeden klasowy środkowy obrońca... I tu się pojawia problem, kto to ma być? Kiedyś mówiło się o Coloccinim, Mexesie, a teraz o Bruno Alvesie, czy Carvalho. Zobaczymy. Powinien przyjść również lewy obrońca. Póki co głównym kandydatem jest Gael Clichy.
Marzeniem w tej chwili, są skrzydła Ribery-Ronaldo, a w środku Kaka. I wbrew pozorom są to marzenia do spełnienia. Łącznie myślę, że te operacje zamknęłyby się w 170-180 mln juro :mrgreen: W ataku myślę, że Higuain się sprawdził, popracuje jeszcze nad skutecznością, to będzie całkiem nieźle. Ze składem pożegnają się też prawdopodobnie Mahamadou Diarra (pewnie trafi do Włoch) i Robben, chyba że nie uda się pozyskać dwóch skrzydłowych.
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruudem jeszcze nie wiadomo

Dzisiaj wyczytałem o zainteresowaniu Galaty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Faubert to kompletne nieporozumienie, ale on miał za zadanie uzupełnić skład jedynie, nie wiem po co go ściągali, jeżeli już Miguel Palanca z Castilli jest wg mnie lepszym od niego piłkarzem.

To było wypożyczenie. Dziwne, że po przyjeździe tego piłkarza Ramos uznał, że ma nadwagę. Wcześniej nikt go nie obserwował?

Konto usunięte
Konto usunięte: również Salgado raczej pożegna się z ekipą

To już pewne złapał Katar.

Konto usunięte
Konto usunięte: pozbyłbym się jeszcze Heinze, bo dla mnie to drewno jakich mało

Jedyna jego zaleta to gra w powietrzu. Dziwne, że gra na lewej obronie.. Bez dynamiki, szybkości. Stawiałbym na Marcelo.

Konto usunięte
Konto usunięte: szystko to oznacza, że do Realu musi dołączyć, prócz rezerwowego Garaya

A może Garay przebije się do pierwszego składu? :) Na dzień dzisiejszy zadanie ma łatwe, w obronie zostaję Metzelder i Pepe. Ewentualnie Mamadoua Diarra..

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś mówiło się o Coloccinim, Mexesie, a teraz o Bruno Alvesie, czy Carvalho

Collocini ? Myślę, że to byłoby wyłącznie uzupełnienie.
Mexes? Walczą o niego Milan i Inter. Jednak jedyny z podanego grona zasługuje na pierwszą jedenastkę.
Carvalho nie wliczam, ponieważ to zawodnik wiekowy. Nie widzę większego sensu kupowania go do Realu, ponieważ Perez zapowiedział odmładzanie składu.

Poleciłbym wam Diego Godina. Solidny i twardy obrońca z Villareal lub Raula Albiola.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien przyjść również lewy obrońca. Póki co głównym kandydatem jest Gael Clichy.

Oj, ten zawodnik jest bardzo drogi. 20-25 milionów..

Konto usunięte
Konto usunięte: Marzeniem w tej chwili, są skrzydła Ribery-Ronaldo, a w środku Kaka. I wbrew pozorom są to marzenia do spełnienia. Łącznie myślę, że te operacje zamknęłyby się w 170-180 mln juro

Chciałbyś tego? Bardzo droga wersja. Ribery 50 mln, Kaka 60-65, Ronaldo - 75
Daje to nam 180-190 mln euro..

Konto usunięte
Konto usunięte: W ataku myślę, że Higuain się sprawdził, popracuje jeszcze nad skutecznością, to będzie całkiem nieźle

Nie zapominaj, że jedno miejsce należy się Raulowi tradycyjnie za zasługi. Jeżeli chcesz aby Real grał podanym powyżej ustawieniem, miejsce dla napastnika jest jedno. Czuje, że to będzie Villa.

Tańszą wersją duetu Ribery-Ronaldo byliby Silva-Young.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ze składem pożegnają się też prawdopodobnie Mahamadou Diarra (pewnie trafi do Włoch)

Jeżeli do Italii, to wyłącznie do Interu :and:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj wyczytałem o zainteresowaniu Galaty.

Baros - Van Nisterlooy

ciekawy atak :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: pozbyłbym się jeszcze Heinze

Kiedys przymierzany rowniez do Milanu....

Konto usunięte
Konto usunięte: Póki co głównym kandydatem jest Gael Clichy.

To ciekawa postac, sciagnalbym go

Konto usunięte
Konto usunięte: Ribery-Ronaldo, a w środku Kaka

Na obecna chwile - dream team :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napastnik Atletico Madryt Sergio Aguero stwierdził, że nie ma żadnych ofert z innych klubów. Stwierdził również, że chciałby zostać w madryckim klubie. Jest to odpowiedź na doniesienia łączące go przede wszystkim z Interem Mediolan.


i dobrze, powinien zostac i grac w Atletico :tak:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Marzeniem w tej chwili, są skrzydła Ribery-Ronaldo, a w środku Kaka. I wbrew pozorom są to marzenia do spełnienia. Łącznie myślę, że te operacje zamknęłyby się w 170-180 mln juro

Nie wydaje mi się, żeby taka sumka wystarczyła... Oglądałem na jednej z niemieckich telewizji wywiad z Hoenessem w którym powiedział, że za 50mln można dostać lewą nogę Francka, więc Real musiałby zainwestować w tę trójkę sporo kasy :ziober2:

No ale jakby już "Królewscy" mieli całą trójkę u siebie - wstydem byłoby nie zdobycie potrójnej korony :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Za niego sporo nie dostaniecie. Zresztą, czy prezes aż tak bardzo chce się jego pozbywać?

Podobno sam Hoeness nie widzi w składzie Bayernu 5 napastników, Olic i Gomez przyjdą teraz, jest wychowanek Muller i ktoś z dwójki Klose-Toni...

Toni pasuje do Milanu bo ma podobny styl co Pippo - po 10 spalonych na mecz :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: On żyję?

On jest kolejną ofiarą Klinsmanna :and: W pierwszej części sezonu był prawdziwym dżokerem, uratował min remis Bayernu w LM z Violą na wyjeździe. Z czasem Klinsamnn wpuszczał go rzadziej lub na zaledwie kilka minut :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: W tamtym roku też zależało i obudzili się z ręką w nocniku. I sprzedali Robinho, aby zrobić miejsce Ronaldo

Robinho to inna historia... Zaczął szaleć jak Ronaldinho, szkoda bo był obiecującym grajkiem - technikę ma bajeczną jak to Brazylijczyk.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego pana widziałem rok temu w Juventusie, kiedy był w niezłej formie i kończył mu się kontrakt. Wątpię, żeby ten piłkarz wyjechał za granicę. Niemcy robią to sporadycznie, a Bastian ostatnio grał piach. Jednak prędzej odejdzie Ze Roberto niż "Basti fantasti "

Ze Roberto kończy się kontrakt więc jego odejście z pewnością jest bardziej prawdopodobne :) A co będzie ze Świnką zobaczymy, pewnie jeszcze ten sezon spędzi w Bayernie...
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za 50mln można dostać lewą nogę Francka, więc Real musiałby zainwestować w tę trójkę sporo kasy

Nikt nie da więcej niż 50 mln euro. Trzeba wydawać pieniądze z głową. Tyle to mógł kosztować Zidane, a nie Ribery. Z niewolnika nie ma pracownika. Ale szczerze to nie interesuję mnie gdzie zagra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Toni pasuje do Milanu bo ma podobny styl co Pippo - po 10 spalonych na mecz

Akurat oni mają zupełni inny styl gry. Pippo po następnym sezonie powinien zawiesić buty na kołku.

Konto usunięte
Konto usunięte: On jest kolejną ofiarą Klinsmanna W pierwszej części sezonu był prawdziwym dżokerem, uratował min remis Bayernu w LM z Violą na wyjeździe. Z czasem Klinsamnn wpuszczał go rzadziej lub na zaledwie kilka minut

Bynajmniej wart dużo nie będzie. Ze względu na to, że grał mało i nic Bayern nie kosztował.

Konto usunięte
Konto usunięte: Robinho to inna historia... Zaczął szaleć jak Ronaldinho, szkoda bo był obiecującym grajkiem - technikę ma bajeczną jak to Brazylijczyk.

Nie zgodzę się. Zabawę zaczął w City.

LeonGrande
LeonGrande: i dobrze, powinien zostac i grac w Atletico

Kun poczeka jeszcze rok-dwa lata i zostanie następcą Del Piero :)
smencik
smencik
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To było wypożyczenie.

Wiem, ale kasa poszła w błoto :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Stawiałbym na Marcelo.

Marcelo grał przez pewien okres na lewej obronie, ale niestety spisywał się beznadziejnie. A obrona Ramos-Pepe-Cannavaro-Heinze była swego czasu jedną z najlepszych w Europie i najlepszą w Hiszpanii.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może Garay przebije się do pierwszego składu? :)

Jakoś nie mogę się do tego zawodnika przekonać :and: Zobaczymy co pokaże i czy będzie w ogóle otrzymywał szanse gry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poleciłbym wam Diego Godina. Solidny i twardy obrońca z Villareal lub Raula Albiola.

Podobno jeszcze Zapata wchodzi w grę jeśli chodzi o wzmocnienie obrony Realu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbyś tego?

Myślę, że pod wodzą jakiegoś sensownego trenera, mogliby grać football, który przypominałby lata świetności tego klubu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Daje to nam 180-190 mln euro..

Perez chce na transfery przeznaczyć póki co 300 mln, ale pewnie na tym nie poprzestanie :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zapominaj, że jedno miejsce należy się Raulowi tradycyjnie za zasługi. Jeżeli chcesz aby Real grał podanym powyżej ustawieniem, miejsce dla napastnika jest jedno. Czuje, że to będzie Villa.

Napadziora bym raczej nie kupował. Jeśli już, to ściągnąłbym wychowanka Negredo, który jest dość perspektywicznym piłkarzem. Jeżeli przyjdzie Villa, Higuain pójdzie do Manchesteru City.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tańszą wersją duetu Ribery-Ronaldo byliby Silva-Young.

Ale niestety Silva i Young mają tańsze twarze i nie sprzedawaliby się tak jak Ribery i Ronaldo :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałem na jednej z niemieckich telewizji wywiad z Hoenessem w którym powiedział, że za 50mln można dostać lewą nogę Francka, więc Real musiałby zainwestować w tę trójkę sporo kasy

Ja uważam iż zamknęliby się w kwocie 35-40 mln + Wesley albo Rafael

Konto usunięte
Konto usunięte: Robinho to inna historia... Zaczął szaleć jak Ronaldinho, szkoda bo był obiecującym grajkiem - technikę ma bajeczną jak to Brazylijczyk.

Brazylijski temperament nie pozwala grać na równym poziomie przez dłuższy czas :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgodzę się. Zabawę zaczął w City.

No ale w Realu z tego co wiem, hmmm że tak nazwę "nie był szczęśliwy"...
Czy to była kwestia pieniędzy tego nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat oni mają zupełni inny styl gry.

Wiem wiem, chodziło mi o to, że jak wiadomo jeden i drugi słyną z częstego wpadania w pułapki ofsajdowe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie da więcej niż 50 mln euro. Trzeba wydawać pieniądze z głową. Tyle to mógł kosztować Zidane, a nie Ribery. Z niewolnika nie ma pracownika. Ale szczerze to nie interesuję mnie gdzie zagra.

Bayern go nie puści za małą kasę... Nie zdziwię się, że będzie tak jak z Ballackiem i Pizzaro - że odejdzie za darmo jak wypełni mu się kontrakt :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bynajmniej wart dużo nie będzie. Ze względu na to, że grał mało i nic Bayern nie kosztował.

W takiej sytuacji jakiej jest Bayern każdy pieniądz się liczy.
NeverMind1910
NeverMind1910
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, ale kasa poszła w błoto

Real przeżyje bez tych dwóch milionów :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcelo grał przez pewien okres na lewej obronie, ale niestety spisywał się beznadziejnie. A obrona Ramos-Pepe-Cannavaro-Heinze była swego czasu jedną z najlepszych w Europie i najlepszą w Hiszpanii.

Jednak teraz moim zdaniem Marcelo to najlepszy lewy obrońca w Realu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś nie mogę się do tego zawodnika przekonać Zobaczymy co pokaże i czy będzie w ogóle otrzymywał szanse gry.

Cóż nie przeglądałem meczy Racingu. Więc nie wiele mogę o nim powiedzieć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno jeszcze Zapata wchodzi w grę jeśli chodzi o wzmocnienie obrony Realu.

Zapata wzmocni Juventus :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że pod wodzą jakiegoś sensownego trenera, mogliby grać football, który przypominałby lata świetności tego klubu.

Byłoby bardzo trudno ustawić tal znakomitych zawodników. A największa odpowiedzialność spoczywałaby na defensywnych pomocnikach. A byliby to Lass Diara i Gago.

Konto usunięte
Konto usunięte: Perez chce na transfery przeznaczyć póki co 300 mln, ale pewnie na tym nie poprzestanie

A skąd on tą kasę weźmie ? :and: . Król Midas?

Konto usunięte
Konto usunięte: Higuain pójdzie do Manchesteru City.

Szkoda mi tego zawodnika na tak kiepski klub.. Zresztą w Realu nie zawodził.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale niestety Silva i Young mają tańsze twarze i nie sprzedawaliby się tak jak Ribery i Ronaldo

Hehehe.. Chciałbym taką tańszą twarz jak Silva w Juventusie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem wiem, chodziło mi o to, że jak wiadomo jeden i drugi słyną z częstego wpadania w pułapki ofsajdowe.

Pippo znany był z tego, że pomimo wpadania w pułapki ofsajdowe zawsze grał na ich granicy i zdobywał bramki. Nienawidzę szczura..

Konto usunięte
Konto usunięte: Bayern go nie puści za małą kasę... Nie zdziwię się, że będzie tak jak z Ballackiem i Pizzaro - że odejdzie za darmo jak wypełni mu się kontrakt

Jeżeli Ribery zostanie będzie grał coraz słabiej. Taki zawodnik nie może grac wiecznie w Bundeslidze. Bo powiedzmy sobie szczerze. Jedyne gwiazdy to właśnie on, Diego ( Już Juventus), Gomez, Toni.
smencik
smencik
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd on tą kasę weźmie ? . Król Midas?

Kilka miesięcy temu w Hiszpanii padła wygrana 123 mln euro w grze o nazwie 'EuroMillions', więc może to Floro trafił główną wygraną :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda mi tego zawodnika na tak kiepski klub.. Zresztą w Realu nie zawodził.

Dlatego póki co odpuściłbym sobie sprowadzanie napastnika, zwłaszcza, że w obwodzie jest również Huntelaar

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym taką tańszą twarz jak Silva w Juventusie ;)

Ja też w Realu bym go chętnie zobaczył :jezyk2:
symer16
symer16
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bayern go nie puści za małą kasę... Nie zdziwię się, że będzie tak jak z Ballackiem i Pizzaro - że odejdzie za darmo jak wypełni mu się kontrakt


Nie pogniewał bym się jak poszedł by ich drogą, prosto do ... Chelsea ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Członek zarządu Chelsea, Bruce Buck stwierdził, że tego lata do klubu powinno zawitać co najmniej trzech nowych graczy. Amerykanin dodaje, że Roman Abramovich jest gotów przeznaczyć na ten cel pokaźne sumy.


Jak odejzie z 3, 4 zawodników, do tego kasa Romana, to może być naprawdę niezła sumka na letnie transfery.:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: I sprzedali Robinho, aby zrobić miejsce Ronaldo.


Nigdy nie zapomnę tego, jak wystawił Chelsea do wiatru. Już wszystko było pewne, a tu trach: Robinho w Man City.
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  30 maja 2009
Quagriarella w Napoli.Tak samo Cigarini z Atalanty.Napoli sie wzmacnia.Zobaczymy jak to bedzie w nastepnym sezonie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.