LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Dla mnie i tak najbliżej z tych wszystkich jest Warszawa, jedyne 178 Km.

LeonGrande
LeonGrande: Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Raczej tak. Szkoda może trochę Chorzowa :P

LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Żadnego bym nie wyrzucił! Te miasta to bardzo dobry wybór, nie będzie się czego wstydzić przed piłkarskim światkiem :]
A makiety piękne :mrgreen:

LeonGrande
LeonGrande: Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Czuje się jakbym był na maturze z Polskiego :lol2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?


można się było tego spodziewać, tylko śmieszą mnie teraz jeszcze niedawne zapewnienia, że nie ma miast rezerwowych, że wszystkie mają takie same szanse.
Sam Platini dziś powiedział, że wszystkie polskie miasta spełniają normy stawiane przez UEFA, a o wyborze zadecydował fakt tego, że cztery wybrane miasta wcześniej miały podpisaną umową na organizację EURO.

LeonGrande
LeonGrande: Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?


tak przypuszczałem, choć z mojego punktu widzenia taka decyzja jest co najmniej kontrowersyjna.

LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Przede wszystkim nie powinno być tak, że EURO w koncepcji 4 miast z Polski organizują jednocześnie Wrocław i Poznań.
Dzisiejsza decyzja UEFA doprowadziła do sytuacji, że mieszkańcy Polski południowo-wschodniej na EURO mogą mieć zdecydowanie bliżej do Ukrainy.
Moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem byłoby pozostawienie Warszawy (nie ulega wątpliwości), Gdańska (północna część Polski miałaby swojego przedstawiciela, poza tym piękny ultranowoczesny stadion), Wrocławia (Polska południowo-zachodnia) i Krakowa lub Chorzowa (moim zdaniem wcześniej obydwa miasta powinny kandydować jako jeden ośrodek).
krzychu7818
krzychu7818
  13 maja 2009

Euro bez Małopolski i Górnego Śląska to jakas kpina , najwazniejsze ze w warszawce będzie :ziew:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Dla mnie i tak najbliżej z tych wszystkich jest Warszawa, jedyne 178 Km.

Ja z niecierpliwoscia czekalem na wybor, bo do Wroclawia mam troche ponad 100km:P

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Szkoda może trochę Chorzowa :P

Ale Chorzow od poczatku byl tylko rezerwowym, sadze tez ze jest najmniej rozwinietym i najmniej atrakcyjnym miastem... nie obrazajac nikogo oczywiscie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: można się było tego spodziewać, tylko śmieszą mnie teraz jeszcze niedawne zapewnienia, że nie ma miast rezerwowych, że wszystkie mają takie same szanse. Sam Platini dziś powiedział, że wszystkie polskie miasta spełniają normy stawiane przez UEFA, a o wyborze zadecydował fakt tego, że cztery wybrane miasta wcześniej miały podpisaną umową na organizację EURO.

No wlasnie, z tego by wynikalo ze tak naprawde Chorzow i Krawko nie mialy praktycznie zadnych szans by ogranizowaly...
to byla tylko czysta formalnosc

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiejsza decyzja UEFA doprowadziła do sytuacji, że mieszkańcy Polski południowo-wschodniej na EURO mogą mieć zdecydowanie bliżej do Ukrainy. Moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem byłoby pozostawienie Warszawy (nie ulega wątpliwości), Gdańska (północna część Polski miałaby swojego przedstawiciela, poza tym piękny ultranowoczesny stadion), Wrocławia (Polska południowo-zachodnia) i Krakowa lub Chorzowa (moim zdaniem wcześniej obydwa miasta powinny kandydować jako jeden ośrodek).

Zgadzam sie z tym w 100%
Gdansk, Poznan i Wroclaw sa bardzo blisko w jednej lini, a na poludniu kibicie nie beda mieli zadnego miasta gdzie bedzie Euro....
No ale coz... Poznan gdyby wyrzucili kosztem Chorzowa sadze ze rozpetala by sie burza.... choc gdyby kosztem Krakowa odpadł... juz mniejsza
Krakow to piekne miasto z wieloma atrakcjami oraz hotelami....
Zaslugiwal na organizacje... i co do Gdanska tez jestem sceptyczny

dlatego wolalem :Wawa, Poznan, Wroclaw, Krakow.

Konto usunięte
Konto usunięte: Euro bez Małopolski i Górnego Śląska to jakas kpina , najwazniejsze ze w warszawce będzie

Trzeba liczyc ze Ukraina nie zdazy i moze rzutem na tasme dolaczy jeszcze polskie miasto do organizacji

slyszalem ze podobno 2 grupy mialby byc grac ... na 2 stadionach na Ukrainie :wtf:
Freddie2007
Freddie2007
  13 maja 2009

Szkoda Krakowa bo to piękne miasto, ja mam blisko i do Wrocławia i Poznania więc się cieszę a Wrocek to mój drugi dom:ziober2:
Miałem nadzieje, że jednak będzie 5, a może nawet 6 miast w Polsce no ale trudno coś czuje, że i tak skończy się 4+2 :tak:

hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: No wlasnie, z tego by wynikalo ze tak naprawde Chorzow i Krawko nie mialy praktycznie zadnych szans by ogranizowaly... to byla tylko czysta formalnosc


ale nawet teraz nikt tego w Polsce głośno nie powie :)

LeonGrande
LeonGrande: Zgadzam sie z tym w 100% Gdansk, Poznan i Wroclaw sa bardzo blisko w jednej lini, a na poludniu kibicie nie beda mieli zadnego miasta gdzie bedzie Euro.... No ale coz... Poznan gdyby wyrzucili kosztem Chorzowa sadze ze rozpetala by sie burza.... choc gdyby kosztem Krakowa odpadł... juz mniejsza Krakow to piekne miasto z wieloma atrakcjami oraz hotelami.... Zaslugiwal na organizacje... i co do Gdanska tez jestem sceptyczny


co do Chorzowa, to gdyby EURO było w Krakowie, to nikt na Śląsku nie robiłby wielkich problemów, bo dojazd jest w miarę szybki, miasto zdecydowanie piękniejsze od aglomeracji śląskiej, a stadion w Chorzowie i tak już jest modernizowany niezależnie od tego czy będzie EURO czy nie. A tak to kilka milionów osób będzie musiało jeździć prawdopodobnie na mecze albo do Wrocławia albo do Warszawy.

Co do Gdańska to wybór jest o tyle uzasadniony, że prawdopodobnie gdyby to miasto skreślono, w ogóle by tam żaden stadion nie powstał, a mimo wszystko uważam, że Pomorze zasługuje na ten stadion.

LeonGrande
LeonGrande: Trzeba liczyc ze Ukraina nie zdazy i moze rzutem na tasme dolaczy jeszcze polskie miasto do organizacji


nie dołączy, w Polsce robią sobie nadzieje, które sam Platini przekreślił dzisiaj.
hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem nadzieje, że jednak będzie 5, a może nawet 6 miast w Polsce no ale trudno coś czuje, że i tak skończy się 4+2


Pani Jakubiak postulowała za wariantem 6+6, ale ta kobieta sama nie wie chyba o czym mówi :ninja:
smencik
smencik
  13 maja 2009

No to do Poznania się przejadę na jakiś meczyk pewnie :mrgreen: Szkoda, że na Śląsku nie będzie Euro, bo tam zawsze dobra atmosfera jest :and: No ale niestety ktoś musiał odpaść :tak:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda Krakowa bo to piękne miasto, ja mam blisko i do Wrocławia i Poznania więc się cieszę a Wrocek to mój drugi dom

Ech i gdzie tu sprawiedliwość :and:
hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że na Śląsku nie będzie Euro, bo tam zawsze dobra atmosfera jest


pamiętam taki mecz z Kolumbią, gdzie była genialna :lol2:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ech i gdzie tu sprawiedliwość


pewnie Karol kupił te Mistrzostwa u Platiniego :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pani Jakubiak postulowała za wariantem 6+6, ale ta kobieta sama nie wie chyba o czym mówi

Pani Jakubiak to zna się tak na sporcie jak ja na...gotowaniu:ninja:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ech i gdzie tu sprawiedliwość

Wiesz ja już będe gwiazdą komentatorstwa w tym czasie, to Ci załatwię gdzieś wejście:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie Karol kupił te Mistrzostwa u Platiniego

:ssh: To było droższe niż te 150zł na przedłużanie włosów:lol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda Krakowa bo to piękne miasto

Dlatego uwazam osobiscie ze to najwiekszy przegrany :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do Gdańska to wybór jest o tyle uzasadniony, że prawdopodobnie gdyby to miasto skreślono, w ogóle by tam żaden stadion nie powstał, a mimo wszystko uważam, że Pomorze zasługuje na ten stadion.

Ale tu chodzi o baze hotelowa jak i dojzd do samego Gdanska

a to bedzie utrudnione, co innego z Wroclawia do Poznania czy tez z Wroclawia do Krakowa...

no ale coz, mnie cieszy ze Wroclaw nie zostal odrzucony choc sie obawialem

Konto usunięte
Konto usunięte: nie dołączy, w Polsce robią sobie nadzieje, które sam Platini przekreślił dzisiaj.

Szkoda ze sami tego turnieju nie moglismy zorganizowac:mrgreen:

w 6 polskich miastach
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009

Aaa i swoja droga chcialbym zeby i mecz otwarcia i final byl w Polsce :and:

hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pani Jakubiak to zna się tak na sporcie jak ja na...gotowaniu


ona myśli, że my łaskę UEFA robimy, że to organizujemy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To było droższe niż te 150zł na przedłużanie włosów


a właśnie ile Cię fototyper kosztował?

LeonGrande
LeonGrande: Aaa i swoja droga chcialbym zeby i mecz otwarcia i final byl w Polsce


we Lwowie powinien być finał :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.