LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

Chudyyy71
Chudyyy71
  14 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Wybór taki a nie inny,ewentualnie Poznań zamieniłbym na Kraków.

LeonGrande
LeonGrande: Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Przecież to było od dawna wiadome.
Carlsb
Carlsb
  14 maja 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ...odrzuciłbym Warszawe,bo tam nawet na Legii często-gęsto niema kompletu na meczu( widocznie niema zapotrzebowania na taki duży stadion)...


buahahaha sorry ale tylko taki pokemoński komentarz mi się nasuwa po przeczytaniu takich bzdur ..

nie ma kompletu na meczu ? kiedy ? w ciagu ostatnich dwóch lat ? a no prawda , ale każdy wie co jest tego przyczyną..

poza tym co Ty porównujesz? mecze Legii do meczów reprezentacji ? to są dwie różne sprawy..kompletnie nie pokrywające się..na mecze kadry przychodzi kompletnie inna publika...ehh szkoda gadac..

Konto usunięte
Konto usunięte: i tak pewno wszystkie mecze Polska zagra w wawie


oj nie byłbym taki pewien... myślę że Polska rozegra jeden mecz w Warszawie (góra dwa w przypadku awansu z grupy-> dalej nie przewiduje awansu) a na pewno jakiś mecz dostanie Poznań ze względu na publiczność i marketing..

Krakowa szkoda ze względów kulturalnych.. To prawda, Kraków jest najładniejszym miastem, z dziedzictwem kulturowym i atmosferą jak nigdzie indziej:) pod tym względem szkoda Krakowa..ale z drugiej strony.. ta pewność Krakowa że im się wszystko należy bo mają te wymienione czynniki.. to trochę przytęperuje pana Majchrowskiego.. suma sumarum szkoda jednak Krakowa..

Nad Śląskiem tak bym nie płakał .. tam nie ma nic..

Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta ogolnie dziwie sie ze w ogole Polska przyznaje sie do Slaska skoro tu tylko podobno brud i wegiel jest...


za to Górny Śląsk bardzo przyznaje się do Polski.. najlepiej to widać w hasłach i flagach niemieckich.. i tych bzdurnych tekstach o autonomii Śląska...zresztą ..sami Ślązacy śpiewają "Polska bez Śląska"..ale nie o tym temat...

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak sie okazuje Katowice sa jednym z najszybciej rozwijajacych sie miast


źródło proszę? i to nie jedno tylko ze trzy co by móc się oprzeć na kilku raportach ...

Konto usunięte
Konto usunięte: krotko mowiac ktores z dwojki miast Poznan/Wroclaw zamienil bym na Chorzow/Krakow z korzyscia dla Krakowa.


akurat Poznań to obok Warszawy jest nietykalny :) tam kibice dopiszą: nigdzie nia ma tak świetnie zorganizowanego ruchu i i marketingu jak w Poznaniu :)
Chudyyy71
Chudyyy71
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: buahahaha sorry ale tylko taki pokemoński komentarz mi się nasuwa po przeczytaniu takich bzdur .. nie ma kompletu na meczu ? kiedy ? w ciagu ostatnich dwóch lat ? a no prawda , ale każdy wie co jest tego przyczyną.. poza tym co Ty porównujesz? mecze Legii do meczów reprezentacji ? to są dwie różne sprawy..kompletnie nie pokrywające się..na mecze kadry przychodzi kompletnie inna publika...ehh szkoda gadac..

Dokładnie,nie ma co porównywać dwóch różnych rzeczy.
Wiadomo,że strajk na Legii przez ITI,ale na kadrze pełno ;)
Nie rozumiem jak można odrzucać takie miasto jak Warszawa jeśli chodzi o Mistrzostwa Europy ;)
Carlsb
Carlsb
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem jak można odrzucać takie miasto jak Warszawa jeśli chodzi o Mistrzostwa Europy ;)


Dokładnie..po prostu Warszawa jet stolicą..gdyby Kraków był stolica to spokojnie by dostał Euro ...a bilet na mecz w Warszawie zdobyć będzie cudem..krawaciarze plus PZPN ..oj marne szanse:)

ja pójdę raczej na jakiś mecz grupowy, ale nie Polski.. Polaków obejrzę sobie gdzieś na mieście :)

no chyba że w ciągu 3 lat zostanę krawaciarzem, a moja firma zasponsoruje mi bilet na mecz:D
Chudyyy71
Chudyyy71
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie..po prostu Warszawa jet stolicą..gdyby Kraków był stolica to spokojnie by dostał Euro ...a bilet na mecz w Warszawie zdobyć będzie cudem..krawaciarze plus PZPN ..oj marne szanse:)

Albo dać ogromny hajs konikowi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja pójdę raczej na jakiś mecz grupowy, ale nie Polski.. Polaków obejrzę sobie gdzieś na mieście :) no chyba że w ciągu 3 lat zostanę krawaciarzem, a moja firma zasponsoruje mi bilet na mecz:D

Ja pewnie skończę pod stadionem :ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nad Śląskiem tak bym nie płakał .. tam nie ma nic..


głupi stereotyp :ziew: , tak samo moge napisać , że w Warszawie nic nie ma
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: buahahaha sorry ale tylko taki pokemoński komentarz mi się nasuwa po przeczytaniu takich bzdur .. nie ma kompletu na meczu ? kiedy ? w ciagu ostatnich dwóch lat ? a no prawda , ale każdy wie co jest tego przyczyną.. poza tym co Ty porównujesz? mecze Legii do meczów reprezentacji ? to są dwie różne sprawy..kompletnie nie pokrywające się..na mecze kadry przychodzi kompletnie inna publika...ehh szkoda
..to nie są bzdury tylko konkretne liczby...na meczach reprezentacji na Legii czasami nie było pełnego stadionu..

Konto usunięte
Konto usunięte: ..na mecze kadry przychodzi kompletnie inna publika...

...taaaak to było słychać....

Konto usunięte
Konto usunięte: za to Górny Śląsk bardzo przyznaje się do Polski.. najlepiej to widać w hasłach i flagach niemieckich.. i tych bzdurnych tekstach o autonomii Śląska...zresztą ..sami Ślązacy śpiewają "Polska bez Śląska"..

..tak i dlatego walczyliśmy w 3 powstaniach sląskich(np.mój dziadek)...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem jak można odrzucać takie miasto jak Warszawa jeśli chodzi o Mistrzostwa Europy

...to było moje prywatne zdanie...i tyle...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

koraspl
koraspl
  14 maja 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: to nie są bzdury tylko konkretne liczby...na meczach reprezentacji na Legii czasami nie było pełnego stadionu..

W meczach o punkty zawsze byl komplet n Łazienkowskiej
Mozna tu przytoczyc mecz Polska-Wlochy i zaledwie 5 tys widzow.Lecz to byl sparing.Jak dobrze pamietam to pogoda byla tragiczna...
Tak obiektywnie oceniajac to ma meczach na stadionie Legii zawsze panowala najmniej pikinowa atmosfera przynajmniej odnosilem zawsze takie wrazenie ...
krzychu7818
krzychu7818
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W meczach o punkty zawsze byl komplet n Łazienkowskiej


Polska- Serbia w 2006 roku , kompletu na pewno nie było wówczas

koraspl
koraspl
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska- Serbia w 2006 roku , kompletu na pewno nie było wówczas

Przesadzilem moze ze zawsze ale w wiekszosci przypadkow.Prawde mowiac to na zadnym stadionie w Polsce nie byloby kompletu na tym meczu.Prosta przyczyna 1:3 z Finlandia w Bydgoszczy...
Zastanawia mnie rowniez dlaczego mecz z Irlandia Polnocna bedzie rozgrywany w Szczecinie skoro w Bydgoszczy jest na chwile obecna najnowszy jak i najnowoczesniejszy obietk wielofunkcyjny w Polsce.Zapotrzebowanie na pilke nozna w Kujawsko-Pomorskim jest ogromne.Region pozbawiony ligowej pilki ba nawet pilki na szczeblu drugoliowym(stara terminologia).Komplet 20 tysciecy widzow pewny jak w banku...
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro w Bydgoszczy jest na chwile obecna najnowszy jak i najnowoczesniejszy obietk wielofunkcyjny w Polsce.

A nie jest to bardziej lekkoatletyczny obiekt:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Komplet 20 tysciecy widzow pewny jak w banku...

Trochę mało jak na mecze reprezentacji, choć grali oczywiście na mniejszych:tak:
koraspl
koraspl
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie jest to bardziej lekkoatletyczny obiekt

Napisalem wielofunkcyjny;D
Zawisza rozgrywa na mim swoje mecze i mimo ze jest bieznia to komfort ogladania meczow jest bardzo dobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę mało jak na mecze reprezentacji, choć grali oczywiście na mniejszych

Chcialbym zauwazyc ze oprocz SLaskiego nasza kadra w ostatnich latach rozgrywala mecze na obiektach ktore nie pomieszcza nawet 20 tys.Jak na nasze standardy i przeciwnika obietk w sam raz.W Szczecinie stadion ma pojemosc 18 tys i nie jest to jakis nowoczesny obiekt.Problemy z szatniami maja aby przystosowac je do wymogow UEFA ;/
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisalem wielofunkcyjny;D Zawisza rozgrywa na mim swoje mecze i mimo ze jest bieznia to komfort ogladania meczow jest bardzo dobry.

Bo mi chodziło tylko o to, że jest to głównie lekkoatletyczny:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym zauwazyc ze oprocz SLaskiego nasza kadra w ostatnich latach rozgrywala mecze na obiektach ktore nie pomieszcza nawet 20 tys.Jak na nasze standardy i przeciwnika obietk w sam raz.W Szczecinie stadion ma pojemosc 18 tys i nie jest to jakis nowoczesny obiekt.Problemy z szatniami maja aby przystosowac je do wymogow UEFA ;/

Nom racja, niedługo w Bielsku-Białej będą grać na stadionie Podbeskidzia:ninja:
koraspl
koraspl
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo mi chodziło tylko o to, że jest to głównie lekkoatletyczny

W sumie tak tylko ze co dwa tygodnie gra sie tam w pilke nozna a powazne mitingi lekkoateltyczne rozgrywane sa moze z 3 ,4 razy w roku .Oczywiscie obietk sluzy lekkoatletom ale jesli chodzi o rozgrywki sportowe to mecze pilkarskie sa na tym stadionie najczestszym wydarzeniem ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nom racja, niedługo w Bielsku-Białej będą grać na stadionie Podbeskidzia

Predzej w Lubinie ;D
Wisla bedzie na Ludowym w Sosonowcu grala heh.Jezeli UEFA da zgode to rowniez mecze w pucharach na Ludowym beda hahaha.Ciekawe jakby Wisla weszla do rozgrywek grupowych w LM i mecze gralaby na Ludowym buhahah.Nie no chyba w takim wypadku graliby pewnie w Lubinie ;D
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Predzej w Lubinie ;D Wisla bedzie na Ludowym w Sosonowcu grala heh.Jezeli UEFA da zgode to rowniez mecze w pucharach na Ludowym beda hahaha.Ciekawe jakby Wisla weszla do rozgrywek grupowych w LM i mecze gralaby na Ludowym buhahah.Nie no chyba w takim wypadku graliby pewnie w Lubinie ;D

W Lubinie bede w przyszłą sobotę na meczu z Koroną:rock:
Jestem ciekaw jak ten stadion na żywo wygląda:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie tak tylko ze co dwa tygodnie gra sie tam w pilke nozna a powazne mitingi lekkoateltyczne rozgrywane sa moze z 3 ,4 razy w roku .Oczywiscie obietk sluzy lekkoatletom ale jesli chodzi o rozgrywki sportowe to mecze pilkarskie sa na tym stadionie najczestszym wydarzeniem ;D

Ok ok niech Ci będzie:jezyk2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.