LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

koraspl
koraspl
  14 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Który ze stadionów będzie najokazalszy ? w Wawie?

Raczej choc moglby byc z 10 tys miejsc wiekszy ...
Najbardziej podoba mi sie stadion w Poznaniu ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eee tam, to tak to można powiedzieć że każdego się zna

Jednego lepiej drugiego gorzej:)
po niektorych mozna sie spodziewac juz odp a po niektorych ani troche :mrgreen:

i takie tam szczegoly

lece w kim, dobranoc:)
WueRZet
WueRZet
  14 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Który ze stadionów będzie najokazalszy ?

Pewnie w Warszawie :tak:

Ale i tak najlepszy powstaje w Poznaniu :P
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009

Baltic Arena ma być ponoć ładny:tak:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej choc moglby byc z 10 tys miejsc wiekszy ... Najbardziej podoba mi sie stadion w Poznaniu ;D

Poznan, ciekawa ta koncepcja :) tez mi sie podoba
no i ten w Gdansku czy bedzie taki hmmm bursztynowy :mrgreen:
Wroclaw jakis taki smieszny...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale i tak najlepszy powstaje w Poznaniu :P

w 2011 Polska bedzie miec sporo nowych pieknych obiektow:)

fajna sprawa, moze jakis final LM albo PUEFA bedzie :pavarotti:

---
bez odbioru :bye:
WueRZet
WueRZet
  15 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: fajna sprawa, moze jakis final LM albo PUEFA bedzie

Nie, nie będzie, gdyż chyba żadne polski stadion nie będzie 5 gwiazdkowym stadionem UEFA :P
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  15 maja 2009

Żal mi trochę Krakowa, piękne miasto no ale cóż.. Gdańsk musiał być tak samo jak i Warszawa co do Poznania i Wrocławia nic nie mam ale moim zdaniem powinno być te 5 miast i reszta Ukraina o ile oni się wyrobią

koraspl
koraspl
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie będzie, gdyż chyba żadne polski stadion nie będzie 5 gwiazdkowym stadionem UEFA :P

Wydaje mi sie ze stadion w Warszawie bedzie mial 5 gwiazdek a do organziacji finalu Pucharu UEFA czy teraz Ligi Europejskiej wystarcza 4 gwiazdki ;D
koraspl
koraspl
  15 maja 2009

Teraz i tak jest juz inna terminologia.UEFA nie przyznaje juz gwiazdek stadionom
1,2,3,Elite -takie cos teraz obowiazuje
Final LM moze odbywac sie na stadionie ktory pomiesci minimum 70 tys.
Dla Ligi Europejskiej musi byc to stadion na minimum 40 tys.

Freddie2007
Freddie2007
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ligi Europejskiej musi byc to stadion na minimum 40 tys.

To chociaż na Narodowym by się mógł odbyć taki finał za np. 5 lat z udziałem Odry Wodzisław:lol2:
odwieczna
odwieczna
  15 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Boś kobieta czytaj srodowisko naturalne kuchnia ewentualnie supermarket


Phi! Szowinista!
Moja wiedza ma tylko dotyczyć co w jakim dziale spożywczym znajdę?!
Gotować umiem! Jestem jak druga Nigella. :ziober2:
Jeszcze będziesz chciał spróbować moich naleśników lub risotto. :D

LeonGrande
LeonGrande: Ahahaha

Zapominasz się! Kobietą jestem! :P

LeonGrande
LeonGrande: Mysle ze tak, najwyzej jarmark zrobią jakis

Chcesz by takie cudo przemieniło się w stadion X - lecia?
Stadion to stadion i na stadionie powinny odbywać się imprezy sportowe!

LeonGrande
LeonGrande: Sa podejrzenia ze ta decyzja troche spowolni prace w Krakowie :P


My wszystko robimy w żółwim tempie. ;D
3 lata jak za PRL-u. Robotnicy wykonają 200% normy, pogonimy bumelantów do pracy, prostytutki sprowadzą posiłki ze wschodu dzięki czemu nikt nie będzie zwracał uwagi na jakość dróg. Będzie jak ta lala :P

Konto usunięte
Konto usunięte: I co przyjemnie było?

Nic przyjemnego, ale chciałam sprawdzić czy byłabym dobrym piłkarzem. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zagladaj systematycznie bo kobitek brakuje na tym forum oj brakuje


Moja wiedza na temat piłki nożnej w porównaniu do waszej jest niewielka. :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: Spokojnie juz to z nią omówiłem bedzie zagladac


Jak będziecie trzymać poziom. :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Który ze stadionów będzie najokazalszy ?

Warszawa? ;>
Praga wtedy stanie się Centrum Warszawy, warszawiacy dostaną Metro i nowoczesny obiekt sportowy! Wybudują holet i będą przyjeżdżać tu największe gwiazdy sportu. :D
Najważniejsze, że znikną z ulic Wietnamczycy biegający w piżamkach i szukający małż w Jeziorku Skaryszwskim na obiad. ;) - nie żebym miała coś do Wietnamczyków. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: W łóżku?

:wtf:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie będzie, gdyż chyba żadne polski stadion nie będzie 5 gwiazdkowym stadionem UEFA :P

Chyba Liga Europejska az takich wymagan nie ma :woot:
swoja droga jak sie buduje nowe stadiony to chociaz jeden moglby powstac by spelnial kryteria finalu LM :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ligi Europejskiej musi byc to stadion na minimum 40 tys.

Damy rade :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Phi! Szowinista! Moja wiedza ma tylko dotyczyć co w jakim dziale spożywczym znajdę?!

Plus w pelni profesjonalna obsluga sprzetu gospodarstwa domowego:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gotować umiem! Jestem jak druga Nigella. Jeszcze będziesz chciał spróbować moich naleśników lub risotto. :D

Patrzac na Twoj av co innego bym chcial sprobowac:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: My wszystko robimy w żółwim tempie. ;D 3 lata jak za PRL-u. Robotnicy wykonają 200% normy, pogonimy bumelantów do pracy, prostytutki sprowadzą posiłki ze wschodu dzięki czemu nikt nie będzie zwracał uwagi na jakość dróg. Będzie jak ta lala :P

Ja tam wychodze z zalozenia ze powinni tak karac pijanych kierowcow, pol roku pracy przy budowie drog :ziober2:

pomyslowe no nie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Najważniejsze, że znikną z ulic Wietnamczycy biegający w piżamkach i szukający małż w Jeziorku Skaryszwskim na obiad. ;) - nie żebym miała coś do Wietnamczyków.

Eksmitować!
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Średnio się znam, więc mi wytłumaczysz. ;D Aaaale skąd to miasto weźmie pieniądze na utrzymanie Baltic Arena kiedy mistrzostwa się skończą? Baltic Arena jest wzorowana na Alianz Arena(?) a na taki stadion nie było stać Bayernu Monachium i musiał podpisać umowę o współkorzystanie z TSV 1860 więc skąd Lechia Gdańsk weźmie kasę?

To, że jest wzorowana ta "Baltic Arena" (nazwa robocza xD) na AA nie znaczy, że będzie taka droga w utrzymaniu... Pojemność AA to prawie 70.000 a z tego co wyczytałem w internecie ta Arena Bałtycka ma pomieścić ok 44.000 więc na pewno koszty utrzymania nie będą takie same. Chociaż tutaj wbrew pozorom może być jeszcze drożej bo wiadomo - nowoczesność kosztuje ;]

btw. http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleId=D150D5A4-DC7D-4F3F-AFD0-B5E3B22E9CFB

Konto usunięte
Konto usunięte: Baltic Arena ma być ponoć ładny

No jak ma być wzorowany na AA to pewnie będzie piękny ^^,

Konto usunięte
Konto usunięte: LeonGrande: trzeba spytac o to JoseMourinho - on jest kibicem Bayernu wiec pewnie posiada wiedze Przecieżżżż to jest geniusz w swoim fachu. Chyba jako jedyny nie przestraszył się Sir Alexa, otwarcie już na pierwszej konferencji prasowej mówił że zrobi z Chelsea wielki klub.

:lol::ziober2:
odwieczna
odwieczna
  15 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Plus w pelni profesjonalna obsluga sprzetu gospodarstwa domowego


Ja się chce rozwijać! :D
Żadna sztuka nastawić pralkę lub zmywarkę.

LeonGrande
LeonGrande: Patrzac na Twoj av co innego bym chcial sprobowac

Obydwoje o tym wiemy. :ziober2:

Już wakacje coraz bliżej :nutki:

LeonGrande
LeonGrande: Ja tam wychodze z zalozenia ze powinni tak karac pijanych kierowcow, pol roku pracy przy budowie drog pomyslowe no nie?


Faktycznie, pomysłowy Ty! ;D

Aby się wyrobić powinniśmy budować 0,5 km autostrady dziennie. Przy takiej liczbie alkoholików - debili którzy siadają za kierownicą do końca tego roku byśmy się uwinęli. :mrgreen:

Niech biorą się za budowę!
Mam nadzieję, że rząd przestanie trwonić pieniądze na jakieś poronione pomysły typu becikowe i zainwestuje w coś pożytecznego, a teraz już koniecznego - infrastrukturę sportową.

LeonGrande
LeonGrande: Eksmitować!

Mówisz jak by to było takie hop siup. ;d
Stadion przeznaczony był do gry a potem stał się miejscem pracy prawie 10 tyś osób i to nie jest wcale takie proste. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: To, że jest wzorowana ta "Baltic Arena" (nazwa robocza xD) na AA nie znaczy, że będzie taka droga w utrzymaniu... Pojemność AA to prawie 70.000 a z tego co wyczytałem w internecie ta Arena Bałtycka ma pomieścić ok 44.000 więc na pewno koszty utrzymania nie będą takie same. Chociaż tutaj wbrew pozorom może być jeszcze drożej bo wiadomo - nowoczesność kosztuje ;]


Nawet niech będą o połowę mniejsze, to wcale nie znaczy, że będziemy w stanie go utrzymać.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Kto jeszcze? :ziober2:
:and:!

_______
A jak będzie w końcu z biletami jak już nadejdzie wyczekiwany moment? Chyba jako gospodarze nie będziemy musieli się tak starać o ich dostanie jak w przypadku mistrzostw świata w Niemczech, czy może czekać nas będą losowania z pośród chętnych obejrzenia meczu na ME? ;>
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak będzie w końcu z biletami jak już nadejdzie wyczekiwany moment? Chyba jako gospodarze nie będziemy musieli się tak starać o ich dostanie jak w przypadku mistrzostw świata w Niemczech, czy może czekać nas będą losowania z pośród chętnych obejrzenia meczu na ME? ;>

Oczywiscie, zapewne PZPN zoorganizuje losowanie po wczesniejszych zgloszeniach sie ludzi na stronie www :) i sposrod nich rozlosuje, z czego i tak wielka pula pojdzie dla oficjeli czytaj nie kibiców:)
Mysle ze na bank beda na czarnym rynku do kupienia, ale przebitka moze byc 10krotna :) takze lipa....

Konto usunięte
Konto usunięte: Aby się wyrobić powinniśmy budować 0,5 km autostrady dziennie. Przy takiej liczbie alkoholików - debili którzy siadają za kierownicą do końca tego roku byśmy się uwinęli. Niech biorą się za budowę! Mam nadzieję, że rząd przestanie trwonić pieniądze na jakieś poronione pomysły typu becikowe i zainwestuje w coś pożytecznego, a teraz już koniecznego - infrastrukturę sportową.

Jestem niemal pewny ze z budowa drog na 100 % nie zdazymy, hotele beda, komunikacja miejska w miastach euro tez bedzie ok... ale drogi niestety beda jak beda, takze kibice niech lepiej juz mysla o polaczeniach PKP, a ze tory wymieniaja np u nas systemaycznie to bedzie mozna podrozowac z predkoscia okolo 200 km :)
nie tak zle :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Obydwoje o tym wiemy.

Wstaw swoje wiesz ktore :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.