LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

odwieczna
odwieczna
  15 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Oczywiscie, zapewne PZPN zoorganizuje losowanie po wczesniejszych zgloszeniach sie ludzi na stronie www :) i sposrod nich rozlosuje, z czego i tak wielka pula pojdzie dla oficjeli czytaj nie kibiców:) Mysle ze na bank beda na czarnym rynku do kupienia, ale przebitka moze byc 10krotna :) takze lipa....


Czyli z biletami będzie ciężko. Będą strasznie drogie i ciężkie do zdobycia. ;)
Słyszałam o 3000. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jest też pula biletów dla naprawdę dzianych kibiców najwyższa półka menedżerska, top listy najbogatszych etc. Dla nich bilety będą horrendalnie drogie.

LeonGrande
LeonGrande: Jestem niemal pewny ze z budowa drog na 100 % nie zdazymy, hotele beda, komunikacja miejska w miastach euro tez bedzie ok... ale drogi niestety beda jak beda, takze kibice niech lepiej juz mysla o polaczeniach PKP, a ze tory wymieniaja np u nas systemaycznie to bedzie mozna podrozowac z predkoscia okolo 200 km :) nie tak zle :)


Czasuuu to na pewno zabraknie. Moim zdaniem problemem nie są pieniądze, brak siły roboczej czy kruszcu i materiałów. Wszystko w Polsce kreci się wokół źle opracowanego prawa i to może być główna zapora czasowa. A wystarczyłoby wprowadzić pewne zmiany w prawie budowlanym.
O najważniejszym zapomniałam EKOLODZY! ;D
Za dużo u nas jest po*** ekologów którzy każdą inwestycje drogowa, budowlaną skutecznie wstrzymują i blokują, najchętniej wypuściliby niedźwiedzie bądź inną zwierzynę na ulicę.. lub czekają aż da im się w łapę.

LeonGrande
LeonGrande: Wstaw swoje wiesz ktore

Za dużo tu gapiów! :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet niech będą o połowę mniejsze, to wcale nie znaczy, że będziemy w stanie go utrzymać.

Ale na tym forum jest dużo pesymistów... ;] I pewnie zaraz wszyscy się odezwą i zgodnie napiszą - jesteśmy realistami nie pesymistami xD

Konto usunięte
Konto usunięte: LeonGrande: Wstaw swoje wiesz ktore Za dużo tu gapiów!

Ja obiecuję, że nie będę patrzeć :)
odwieczna
odwieczna
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na tym forum jest dużo pesymistów... ;] I pewnie zaraz wszyscy się odezwą i zgodnie napiszą - jesteśmy realistami nie pesymistami xD


Jestem optymistką!
Zdążymy ze wszystkim i utrzymamy BA, o. ;D

Co do forumowiczów się nie wypowiadam, już gafę strzeliłam. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja obiecuję, że nie będę patrzeć :)


Jasne. :ziober2:

To jakieś wiosenne swędzenie marchewki! :ziober2: - wszyscy tak na wiosnę! ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli z biletami będzie ciężko. Będą strasznie drogie i ciężkie do zdobycia. ;) Słyszałam o 3000. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jest też pula biletów dla naprawdę dzianych kibiców najwyższa półka menedżerska, top listy najbogatszych etc. Dla nich bilety będą horrendalnie drogie.


I to moze byc najgorsze z mozliwych, wiesz ze juz nigdy tak blisko ME nie beda Ciebie czytaj 120km a i tak zdobycie biletu bedzie rownoznaczne z cudem :and:

szkoda by bylo ogladac ME w Polsce w ... wlasnym domu
nastepna taka impreza na pewno nie bedzie miala miejsca za naszego zycia

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasuuu to na pewno zabraknie. Moim zdaniem problemem nie są pieniądze, brak siły roboczej czy kruszcu i materiałów. Wszystko w Polsce kreci się wokół źle opracowanego prawa i to może być główna zapora czasowa. A wystarczyłoby wprowadzić pewne zmiany w prawie budowlanym.

Byla propozycja zeby sprowadzic tania sile roboczna prosto z Chin :ziober2:
ze to jest dobre rozwiazanie by zdazyc ze wszystkim na czas, kto wie moze to i racja :)

a jak nie bedzie tych autostrad tez wielka tragedia sie nie stanie, jedynie troche dluzej bedzie trwac podroz:ninja:
i poleci kilka ku**** chu***** ja pie***** : D

Konto usunięte
Konto usunięte: O najważniejszym zapomniałam EKOLODZY! ;D Za dużo u nas jest po*** ekologów którzy każdą inwestycje drogowa, budowlaną skutecznie wstrzymują i blokują, najchętniej wypuściliby niedźwiedzie bądź inną zwierzynę na ulicę.. lub czekają aż da im się w łapę.

Oczywiscie dla tych kretynow najwazniejsze jest by przetrwala roslina wielkosci palca u nogi :wtf:

litosci, co za ludzie

Konto usunięte
Konto usunięte: Za dużo tu gapiów!

A niech patrzą :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne.

Oczywiście! Inni też nie będą patrzeć a już na pewno nie Leon czy Freddie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do forumowiczów się nie wypowiadam, już gafę strzeliłam.

A tam gafę, szczera prawda :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem optymistką! Zdążymy ze wszystkim i utrzymamy BA, o. ;D

Co to za optymizm... My wygramy EURO!!! :D
WueRZet
WueRZet
  15 maja 2009

Dostać jakikolwiek bilet, na jakikolwiek mecz mistrzostw to będzie wielki fuks.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostać jakikolwiek bilet, na jakikolwiek mecz mistrzostw to będzie wielki fuks.

I to jest wlasnie najgorsze
co z tego ze ktos moze mieszkac we Wroclawiu czy Poznaniu
jak i tak szanse na zdobycie biletu sa niewielkie....

ale coz, moze sie uda:ninja:
odwieczna
odwieczna
  15 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: I to moze byc najgorsze z mozliwych, wiesz ze juz nigdy tak blisko ME nie beda Ciebie czytaj 120km a i tak zdobycie biletu bedzie rownoznaczne z cudem szkoda by bylo ogladac ME w Polsce w ... wlasnym domu nastepna taka impreza na pewno nie bedzie miala miejsca za naszego zycia


Ta, nie mamy co liczyć na bilety. Zapewne będzie tak jak na MŚ w Niemczech! :and: Dostaną sponsorzy, prezesi, związkowcy i ich rodzinki oraz znajomi. Jedynie możemy zobaczyć na telebimach obok stadionów.

Rafaaaał zabierzesz mnie po jakiś stadion? :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: a jak nie bedzie tych autostrad tez wielka tragedia sie nie stanie, jedynie troche dluzej bedzie trwac podroz i poleci kilka ku**** chu***** ja pie***** : D


Bez tego też by poleciało! :D
Niech nie marudzą! Jak papież przyjeżdżał do Polski, to w miejscach gdzie były organizowane msze, było po kilkaset tysięcy ludzi, ba nawet miliony, to nikt nie panikował ze nie będzie jak dojechać, czy gdzie oni będą mieli stać. :)

LeonGrande
LeonGrande: Oczywiscie dla tych kretynow najwazniejsze jest by przetrwala roslina wielkosci palca u nogi litosci, co za ludzie

Toż to idioci.
Ciekawe dlaczego nikt nie pomyśli i przeliczy ile to paliwa się pali bez potrzeby rano i środowisko niszczy z 1000 samochodów które stoją i palą paliwo zamiast przejechać 10 razy szybciej z punktu a do b spalając przy tym 4 razy mniej paliwa! Nie bardziej ekologiczne?

LeonGrande
LeonGrande: A niech patrzą

Jakby było jeszcze na co. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście! Inni też nie będą patrzeć a już na pewno nie Leon czy Freddie :)


Nie ręcz za niego w takich kwestiach! :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za optymizm... My wygramy EURO!!! :D

Pewnie!!
Finał Polska, Ukraina. Polska pokona w półfinale Hiszpanię po rzutach karnych a Ukraina pokona świetnie grającą Rosję 3-2. ;D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, nie mamy co liczyć na bilety. Zapewne będzie tak jak na MŚ w Niemczech! Dostaną sponsorzy, prezesi, związkowcy i ich rodzinki oraz znajomi. Jedynie możemy zobaczyć na telebimach obok stadionów.

Zawsze tak jest, wszystko to uklady znajomosci:)
masz kogos znajomego w pzpn to masz pewnosc ze dostaniesz bilecik :)

standart, swoja droga gdybym mial kogos z rodziny w zwiazku rzecza oczywista byloby zebym to ja mial pierwszy bilet :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafaaaał zabierzesz mnie po jakiś stadion?

Nie ma problemu, do Wroclawia!

Konto usunięte
Konto usunięte: Bez tego też by poleciało! :D Niech nie marudzą! Jak papież przyjeżdżał do Polski, to w miejscach gdzie były organizowane msze, było po kilkaset tysięcy ludzi, ba nawet miliony, to nikt nie panikował ze nie będzie jak dojechać, czy gdzie oni będą mieli stać. :)

To akurat złe porównanie, bo Ci ludzie co chcieli zobaczyc papieza to nie narzekali by nawet gdyby im przyszlo pokonywac pola łąki lasy mokradła bagna :ninja:
dla nich nie mialo znaczenia jaka jest droga : D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ręcz za niego w takich kwestiach!

Cicho, przeciez ja grzeczny:ninja:
odwieczna
odwieczna
  16 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Zawsze tak jest, wszystko to uklady znajomosci:) masz kogos znajomego w pzpn to masz pewnosc ze dostaniesz bilecik :)

Co prawda, to prawda.
Musimy pocieszyć się meczami, które komentował będzie pewnie pan Szpakowski w Telewizji Polskiej. :and:

LeonGrande
LeonGrande: standart, swoja droga gdybym mial kogos z rodziny w zwiazku rzecza oczywista byloby zebym to ja mial pierwszy bilet


Jak Ty doskonale to rozumiesz.
Ja nie. :and:

LeonGrande
LeonGrande: Nie ma problemu, do Wroclawia!


Do Wrocławia!
.. Nie tylko pod stadion! :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: To akurat złe porównanie, bo Ci ludzie co chcieli zobaczyc papieza to nie narzekali by nawet gdyby im przyszlo pokonywac pola łąki lasy mokradła bagna dla nich nie mialo znaczenia jaka jest droga : D


Nie, taka sama sytuacja! :D
Ci co chcą zobaczyć mecze nie powinni marudzić!
Nie zdążą z wszystkimi zamierzeniami, ale wybudowanie autostrad nie jest najważniejsze. Będą chcieli zobaczyć jak gra ich reprezentacja to i przez pola przejadą. :P

Ej, a co z Ukrainą? ;>

LeonGrande
LeonGrande: Cicho, przeciez ja grzeczny

Kogo Ty chcesz oszukać? :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Musimy pocieszyć się meczami, które komentował będzie pewnie pan Szpakowski w Telewizji Polskiej.

w 2012? mozliwe ze juz bedzie na emeryturce :ziober2:
a do tvp przyjdzie ktos z polsatu sport albo c+

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Ty doskonale to rozumiesz. Ja nie.

Teraz tak mowisz, jakbys miala mozliwosc zdobycia biletów na upragnione mecze po znajomosci wykorzystalabys to :P jak kazdy ;)
typowo ludzkie zachowanie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Do Wrocławia! .. Nie tylko pod stadion!

To zabrzmialo dosc interesujaco :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, taka sama sytuacja! :D Ci co chcą zobaczyć mecze nie powinni marudzić!

Błąd, mają prawo marudzić dlaczego ?
poniewaz Ci ludzie placa spora kase za bilety by zobaczyc mecz i chyba moga sie domagac jakiegos cywilizowanego szybkiego dojazdu :)
a pielgrzymi no coz za friko wiec zadna dla nich roznica :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, a co z Ukrainą? ;>

Parafrazując znaną piosenke....

Tam narazie jest szczernisko ale bedzieeeeeeeee san francisco :nutki:

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo Ty chcesz oszukać?

Onych:ninja:
odwieczna
odwieczna
  17 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: w 2012? mozliwe ze juz bedzie na emeryturce a do tvp przyjdzie ktos z polsatu sport albo c+

Z C+ to ja kojarzę Noculaka, Świątka, Durdę, Telmana, Michałowicz? ;D
I wiesz co beznadziejni są więc lepiej niech nie popełnią takiego błędu.
Koszykówkę tam częściej oglądam i oni się nie nadają. ;D Nazwiska mylą.
Ośmieszają się no.. np ''słoweński włoch z greckim paszportem'' :and:.

LeonGrande
LeonGrande: Teraz tak mowisz, jakbys miala mozliwosc zdobycia biletów na upragnione mecze po znajomosci wykorzystalabys to :P jak kazdy ;) typowo ludzkie zachowanie :D


Pewnie, że tak by było. ;D
Nie mogłabym przegapić jedynej może takiej okazji. Za każdą cenne.
Zbierajmy już na bilet.

LeonGrande
LeonGrande: To zabrzmialo dosc interesujaco

Tak miało zabrzmieć. :kv3:

Ty wieszzzz co po głowie chodzi. :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Błąd, mają prawo marudzić dlaczego ? poniewaz Ci ludzie placa spora kase za bilety by zobaczyc mecz i chyba moga sie domagac jakiegos cywilizowanego szybkiego dojazdu :) a pielgrzymi no coz za friko wiec zadna dla nich roznica


Dojazd będzie szybki, ale na złych drogach. ;D
Jak będą chcieli dojechać do dojadą nie zważając na czas podróży.

Te cudeńka już jeżdżą po Warszawie. ;)

Ogólnie widać, ze coś się dzieje. Z tego co wiem to na pewno nie zdążą z A1 od Częstochowy do Pyrzowic. A nie powstanie dlatego, że są tam trudne warunki. Szkoda.

LeonGrande
LeonGrande: Parafrazując znaną piosenke.... Tam narazie jest szczernisko ale bedzieeeeeeeee san francisco


Tam ponoć jeszcze gorzej niż u nas to wszystko idzie.
Mecz finałowy też ma być u nich? Kijów?

LeonGrande
LeonGrande: Onych

Mnie byś nie dał rady. :pavarotti:
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak sie okazuje Katowice sa jednym z najszybciej rozwijajacych sie miast...


skąd taka myśl ?? muszę Ciebie zasmucić ale Warszawa to najszybciej rozwijające się miasto w Polsce i drugie w europie zaraz po Londynie :) no i w Warszawie powstaje coraz więcej drapaczy chmur do końca nie jestem pewien czy Berlin i Londyn na chwile obecną ma ich mniej niż Warszawa i za jakiś czas będzie można jechać przez stolicę Polski jak przez Chicago czy inne miasto w USA :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Te cudeńka już jeżdżą po Warszawie. ;)


Tramwajami kibice będą jeździć :)
WueRZet
WueRZet
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skąd taka myśl ?? muszę Ciebie zasmucić ale Warszawa to najszybciej rozwijające się miasto w Polsce i drugie w europie zaraz po Londynie :) no i w Warszawie powstaje coraz więcej drapaczy chmur do końca nie jestem pewien czy Berlin i Londyn na chwile obecną ma ich mniej niż Warszawa i za jakiś czas będzie można jechać przez stolicę Polski jak przez Chicago czy inne miasto w USA :)

Padłem :crylol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z C to ja kojarzę Noculaka, Świątka, Durdę, Telmana, Michałowicz? ;D I wiesz co beznadziejni są więc lepiej niech nie popełnią takiego błędu. Koszykówkę tam częściej oglądam i oni się nie nadają. ;D Nazwiska mylą. Ośmieszają się no.. np ''słoweński włoch z greckim paszportem''

Ja ich nie moge ocenic gdyz poniewaz nie posiadam czegos takiego jak Canal
:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie, że tak by było. ;D Nie mogłabym przegapić jedynej może takiej okazji. Za każdą cenne. Zbierajmy już na bilet.

Ok od jutra bede wrzucal do skarbonki :ziober2:
moze sie uzbiera

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak miało zabrzmieć. Ty wieszzzz co po głowie chodzi.

Chodzi Ci cos po glowie?
Moze to pająk ! :ziober2: albo mrówka

Konto usunięte
Konto usunięte: Te cudeńka już jeżdżą po Warszawie. ;)

No wizualnie calkiem calkiem
ale pytanie z jaka predkoscia
40 km/h ? :rotfl:

a u nas nadal smigaja do Wrocka takie o to wehikuły ! wstyd aż ...jak tego gówna nie wymienią przed Euro



Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie widać, ze coś się dzieje. Z tego co wiem to na pewno nie zdążą z A1 od Częstochowy do Pyrzowic. A nie powstanie dlatego, że są tam trudne warunki. Szkoda.

Dziać to i sie może dzieje, nawet od 10 lat :ziober2:
pytanie kiedy skonczy sie to :)
i bedziemy miec drogi jak na zachodzie pociągi typu TGV
marzenia...

Konto usunięte
Konto usunięte: Tam ponoć jeszcze gorzej niż u nas to wszystko idzie. Mecz finałowy też ma być u nich? Kijów?

Jeżeli Kijów dostanie Euro to tak :)
jak nie to pewnie w stolic Polski będzie, bo finał chyba musi odbyć sie w stolicy

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie byś nie dał rady.

Aj noł:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: za jakiś czas będzie można jechać przez stolicę Polski jak przez Chicago czy inne miasto w USA :)


Troche za optymistyczne podejscie moim zdaniem :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.