LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

koraspl
koraspl
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Eee tam niezaktualizowane fotki zawsze są I jak dobrze pamiętam podają że na Lecha wchodzi 17tys. a na Unie 20tys. tylko

Akutalizowane sa...
Podaja pojemnosc jaka jest obecnie.Fotki sa aktualizowane z obiektow na ktorych trwaja modernizacje badz budowy.Mieli pol roczna przerwe ale teraz znow ten serwis ruszyl ze tak powiem
Carlsb
Carlsb
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: łupi stereotyp , tak samo moge napisać , że w Warszawie nic nie ma


nie ma nic -> skrót myślowy..jasne że jest tam i to dużo..ale w porównaniu do miast które dostały Euro i do Krakowa naprawdę Chorzów ma daleko... w porównaniu do tych miast nie ma nic..

79AsonUnique79
79AsonUnique79: .to nie są bzdury tylko konkretne liczby...na meczach reprezentacji na Legii czasami nie było pełnego stadionu..


zresztą Twój pierwszy post był trochę inaczej skonstruowany..na Legii zawsze była dobra atmosfera..pełny stadion w większości wypadków...gdzie reprezentacji grało się lepiej? Na Śląskim? przecież tam jest harmider i niezorganizowany doping ...wrzask..tumult ..jedyne co broni ten stadion to pare wyników..miał tez ciemne strony o czym później...

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ...taaaak to było słychać..


co było słychać? śpiewy o Legii ? tak w latach 90-tych.. gdy Polska reprezentacja przegrywała, nie było paktu o reprezentacji ..od kiedy jest pakt jest doping tylko dla reprezentacji...

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ..tak i dlatego walczyliśmy w 3 powstaniach sląskich(np.mój dziadek)...


ja mówię o dzisiejszych czasach a nie o dawnych, więc dałeś trefny przykład.. mój dziadek też walczył w Powstaniu Warszawskim i kto po 1945 roku doszedł do władzy ? na pewno nie ci dla których Powstańcy walczyli..

79AsonUnique79
79AsonUnique79: ...to było moje prywatne zdanie...i tyle...


masz do tego pełne prawo

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska- Serbia w 2006 roku , kompletu na pewno nie było wówczas


tylko ze 3 dni wcześniej dostaliśmy po tyłku w fatalnym stylu od dennej Finlandii, a ceny były takie że szok...na mecz Polska Portugalia były o wiele niższe..naprawdę na mecz z Serbią ceny było w granicach 100 zł na trybune otwartą (gdzie praktycznie sie stoi 90 minut)..na trybune kryta ceny zaczynały się od ok 100 zł... i to nie zła Legia ustalała ceny tylko kochany PZPN...
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Akutalizowane sa... Podaja pojemnosc jaka jest obecnie.Fotki sa aktualizowane z obiektow na ktorych trwaja modernizacje badz budowy.Mieli pol roczna przerwe ale teraz znow ten serwis ruszyl ze tak powiem

No może, dawno tam nie zaglądałem, a ostatnio jak patrzyłem to nie zbyt było zaktualizowane:)
hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego???


spójrz na mapę Europy :)
toć Polska zajmuje 2/3 naszej części tego kontynentu :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dasz radę, w komisji pewnie same laski będą to puścisz swoją gadkę i każdej nogi zmiękną


będę je bajerował:D
w końcu jeden raz w życiu ma się przyjemność zdawania matury z polskiego na długiej przerwie :D
hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w porównaniu do tych miast nie ma nic..


oprócz gotowego stadionu :tak:
Freddie2007
Freddie2007
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będę je bajerował:D w końcu jeden raz w życiu ma się przyjemność zdawania matury z polskiego na długiej przerwie :D

No właśnie, wierzę w Ciebie i 20pkt:tak:
Kto jak kto, ale Ty musisz:tak:

Ok. spadam na House'a:bye:
Carlsb
Carlsb
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oprócz 5 drużyn w ekstraklasie, 5-milionowej aglomeracji, o wiele lepszej sieci dróg (szczególnie połączenia z Krakowem i Warszawą), wielu hotelów i przede wszystkim wspaniałej tradycji, historii.


to wszystko co piszesz jest racją... ale nie wiem co masz na myśli hotele ? tam nie ma za wiele hoteli na najwyższymi poziomie...

jest lotnisko ?

stadion jest modernizowany a nie budowany od podstaw.. to tez zaważyło o decyzji...

powtarzam.. Chorzów był na samym końcu pod względem infrastruktury względem pozostałych miast..

ja rozumiem rozgoryczenie mieszkańców Śląska, ale od początku było wiadome że Śląsk ma najmniejsze szanse ..niestety...winę zrzuciłbym na Drzewieckiego który mydlił oczy Ślązakom i Krakusom ( Krakusom w pozytywnym sensie żeby nie było:))
koraspl
koraspl
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: spójrz na mapę Europy :) toć Polska zajmuje 2/3 naszej części tego kontynentu

Lepiej pozno niz wcale miec te obiekty ;D
Carlsb
Carlsb
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oprócz gotowego stadionu


nie jest gotowy..jest na najdalszym etapie etapie remontu..

nie przesadzałbym ..:)

naprawdę uważasz że Chorzów bardziej zasługuje na Euro od Poznania, Krakowa, Warszawy ?

bo że Wrocław i Gdańsk to jeszcze można by się spierać..

nie zrozum mnie źle..ja chciałbym żeby Euro było w 6 polskich miastach :) w Chorzowie też..tylko uważam ze Chorzów jest tym 6-tym miastem ..

:)
hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jest lotnisko ?


jest lotnisko w Pyrzowicach :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wiem co masz na myśli hotele ? tam nie ma za wiele hoteli na najwyższymi poziomie...


na samym Śląsku na pewno wiele by się ich znalazło, a z Krakowa jest godzina drogi samochodem, no może dwie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: stadion jest modernizowany a nie budowany od podstaw.. to tez zaważyło o decyzji...


no tak o wiele lepiej się promuje coś nowego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja rozumiem rozgoryczenie mieszkańców Śląska, ale od początku było wiadome że Śląsk ma najmniejsze szanse ..niestety...winę zrzuciłbym na Drzewieckiego który mydlił oczy Ślązakom i Krakusom ( Krakusom w pozytywnym sensie żeby nie było:))


ja nie jestem rozgoryczony, uważam tylko, że EURO powinno odbyć się albo w Krakowie albo w Chorzowie, bo tutejsza baza jest do tego przygotowana.
hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest gotowy..jest na najdalszym etapie etapie remontu.. nie przesadzałbym ..:) naprawdę uważasz że Chorzów bardziej zasługuje na Euro od Poznania, Krakowa, Warszawy ? bo że Wrocław i Gdańsk to jeszcze można by się spierać.. nie zrozum mnie źle..ja chciałbym żeby Euro było w 6 polskich miastach :) w Chorzowie też..tylko uważam ze Chorzów jest tym 6-tym miastem


ja doskonale sobie zdaję sprawę, że Chorzów jako samo miasto, ba nawet cała aglomeracja śląska nie brzmi jakoś bardzo zachęcająco, ale potrafię sobie wyobrazić sytuację, w której UEFA jeszcze będzie prosić Chorzów i Kraków o organizację tego turnieju.
Chudyyy71
Chudyyy71
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Lubinie bede w przyszłą sobotę na meczu z Koroną Jestem ciekaw jak ten stadion na żywo wygląda

Często bywam w pobliżu niego,powiem tak,jak przyjdziesz po giełdzie porannej to się zdziwisz :lol:
Co do wyglądu jest całkiem znośny oprócz tych wstrętnych schodów ;)
Carlsb
Carlsb
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jest lotnisko w Pyrzowicach :)


30 km od Katowic :)

Konto usunięte
Konto usunięte: na samym Śląsku na pewno wiele by się ich znalazło, a z Krakowa jest godzina drogi samochodem, no może dwie ;)


ale Karków robił hotele z myślą że będzie miastem Euro a nie dla Chorzowa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak o wiele lepiej się promuje coś nowego.


ale ja nie pisałem, że remontowanie to coś złego:) mówię jak było w UEFY ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie jestem rozgoryczony, uważam tylko, że EURO powinno odbyć się albo w Krakowie albo w Chorzowie, bo tutejsza baza jest do tego przygotowana.


ależ tutaj się od początku zgadzaliśmy:)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 maja 2009

Jedyna kobieta w tym temacie... az skomentuje!: D

Konto usunięte
Konto usunięte: Średnio się znam, więc mi wytłumaczysz. ;D Aaaale skąd to miasto weźmie pieniądze na utrzymanie Baltic Arena kiedy mistrzostwa się skończą? Baltic Arena jest wzorowana na Alianz Arena(?) a na taki stadion nie było stać Bayernu Monachium i musiał podpisać umowę o współkorzystanie z TSV 1860 więc skąd Lechia Gdańsk weźmie kasę?


jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy odnosnie klubow i stadiony w Monachium :szok2:
trzeba spytac o to JoseMourinho - on jest kibicem Bayernu wiec pewnie posiada wiedze
a co do stadionu w Gdansku nie jestem pewien ale chyba miasto bedzie utrzymywac:)
tak mi sie wydaje ale moge sie mylic :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Umieszczenie meczu fazy grupowej w takim mieście (np Krakowie) to zastrzyk dla całej branży turystycznej. Bardzo duże inwestycje miejskie, związane z mistrzostwami, ale nie wymagane dla miasta rezerwowego. No i niesamowita reklama - nazwa miasta pojawiałaby się w każdym dodatku sportowym Europy.

Male juz maja szanse, choc prezydent Krakowa liczy ze jeszcze jego miasto jak i Chorzow dolacza do ogranizatorow.... ja w to watpie

decyzje juz zapadly
odwieczna
odwieczna
  14 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jedyna kobieta w tym temacie... az skomentuje!: D


To aż takie szokujące, że mam w domu telewizor i nie wykorzystuje go tylko do tego by dowiedzieć się co nowego u Rysia i Grażyny? :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy odnosnie klubow i stadiony w Monachium :szok2:


I co się dziwisz? :ziober2:
Nigdy mnie nie pytałeś to i nie wiesz, że wiedzę ogólną posiadam. :jezyk2:

Kiedyś takim moim małym piłkarskim marzeniem było, żeby chłopak tak mnie sfaulował, żebym była w pełnym biegu, powoli traciła równowagę i przewróciła się dopiero kilka metrów dalej. Zawsze chciałam się przekonać, jak to jest. :ziober2: - za dużo telewizji. ;)

LeonGrande
LeonGrande: trzeba spytac o to JoseMourinho - on jest kibicem Bayernu wiec pewnie posiada wiedze

Przecieżżżż to jest geniusz w swoim fachu. :zakochany:
Chyba jako jedyny nie przestraszył się Sir Alexa, otwarcie już na pierwszej konferencji prasowej mówił że zrobi z Chelsea wielki klub.

LeonGrande
LeonGrande: a co do stadionu w Gdansku nie jestem pewien ale chyba miasto bedzie utrzymywac:) tak mi sie wydaje ale moge sie mylic :)

Ok, jeśli ten obowiązek spadnie na miasto to czy Gdańsk będzie w stanie go utrzymać? ;>

Hym, Alianz Arenę wybudowano w 2 lata ciekawe czy nam się uda - jak nie to kłopoty z utrzymaniem znikną. :D

LeonGrande
LeonGrande: Male juz maja szanse, choc prezydent Krakowa liczy ze jeszcze jego miasto jak i Chorzow dolacza do ogranizatorow.... ja w to watpie decyzje juz zapadly

Ta, lepiej niech nie marudzą tylko cieszą, że w ogóle dostaliśmy taką szanse między innymi na polepszenie obiektów sportowych, ale również na budowę nowych, poprawę infrastruktury! Tylko czy będziemy w stanie to wykorzystać?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.