LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie wybór dobry, do Poznania mam 80km, na jakiś mecz chciałbym się wybrać :D

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile bilet będzie kosztował.
Mało tego, ciężko będzie go zdobyć dla "tubylca" :ninja:
Gutek909
Gutek909
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile bilet będzie kosztował.

zdaje :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mało tego, ciężko będzie go zdobyć dla "tubylca"

mam kuzyna w Poznaniu :]
WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam kuzyna w Poznaniu :]

Pod kasami to Ty raczej biletu nie kupisz :P Wszystko przez internet pójdzie xP
Gutek909
Gutek909
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pod kasami to Ty raczej biletu nie kupisz :P Wszystko przez internet pójdzie xP

pożyjemy zobaczymy, nie ma co teraz myśleć, zostały 3 lata :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?

nie dlaczego:) Dla każdego jest blisko na stadionik;]

LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)

ewentualnie Wrocław na Chorzów

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Pomocnik1987
Pomocnik1987
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?


tak szczegolnie dlatego ze PZPN po raz kolejny pokazala ze ma w d.... Gorny Slask.... zreszta ogolnie dziwie sie ze w ogole Polska przyznaje sie do Slaska skoro tu tylko podobno brud i wegiel jest.... a jak sie okazuje Katowice sa jednym z najszybciej rozwijajacych sie miast... mysle tez ze Euro w Chorzowie bylo by z pozytkiem dla calego regionu.... dyskryminacja poludnia Polski.... krotko mowiac ktores z dwojki miast Poznan/Wroclaw zamienil bym na Chorzow/Krakow z korzyscia dla Krakowa.... chociaz znowu Stadion Slaski pomiescie wiecej kibicow...
thomas893
thomas893
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?

ogólnie mi to wisiało... ale do Poznania mam 120 km, do Wrocławia z jakieś 100 km i na jakiś meczyk fajnie by się było wybrać

LeonGrande
LeonGrande: Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

w typowanie się nie bawiłem. Szkoda mi tylko Chorzowa.

LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)

hmm... z sympatii wyrzucił bym jednak Wrocław :ziober2: i na jego miejsce Chorzów xD
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)
...odrzuciłbym Warszawe,bo tam nawet na Legii często-gęsto niema kompletu na meczu( widocznie niema zapotrzebowania na taki duży stadion)...na to miejsce wstawiłbym Chorzów ,bo tam zawsze jest komplet i oczywiście za olbrzymie historyczne zasługi...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: sadze tez ze jest najmniej rozwinietym i najmniej atrakcyjnym miastem... nie obrazajac nikogo oczywiscie :)
No tak ,to niby nazywa się Chorzów...ale tak naprawdę to jest Aglomeracja Śląska..

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

tibauld
tibauld
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Warszawa

stolica, stadion narodowy, to chyba nie wymaga zbytniego komentarza ;)

LeonGrande
LeonGrande: Poznań

jak dla mnie to dobry wybór, mam gdzie się przespać po meczu i na drugi dzień ochłonięty po meczu do domu wrócić ;)
w sumie jakoś Poznań nie wyróżnia się za bardzo na tle Krakowa, ale czy Chorzów nie byłby lepszy ? dla mnie jedynym plusem jest to, że mam gdzie zamieszkać ;D

LeonGrande
LeonGrande: Wrocław

jak dla mnie trochę dziwny wybór, wolałbym Kraków ;)

LeonGrande
LeonGrande: Gdańsk

jak ten stadion będzie wyglądał tak, jak na projektach, jest wart tego, tylko od innych miast jest najdalej

LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?

jakoś mnie to ani ziębi ani grzeje ;)

LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)

Gdańsk jest od innych daleko, widziałbym stadion chorzowski w miejscu gdańskiego, nawet za zasługi dla polskiej piłki, za pamięć i bogatą historię tego stadionu i miasta
powinno się spłacić dług i to jest dobry argument
folkemon
folkemon
  13 maja 2009

Chorzów i Kraków .. szkoda, stadiony już są, dojazd dobry, także do Wrocławia. No i Kraków ma przecież ogromną bazę hotelową, wiadomo, miasto turystyczne, zabytkowe. Bardzo dziwne ; )

WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pożyjemy zobaczymy, nie ma co teraz myśleć, zostały 3 lata

Nie chcę żebyś się przez 3 lata łudził, a potem mecz oglądał jedynie w TV :P
odwieczna
odwieczna
  14 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ?


Gdańsk? ;>
Średnio się znam, więc mi wytłumaczysz. ;D Aaaale skąd to miasto weźmie pieniądze na utrzymanie Baltic Arena kiedy mistrzostwa się skończą?
Baltic Arena jest wzorowana na Alianz Arena(?) a na taki stadion nie było stać Bayernu Monachium i musiał podpisać umowę o współkorzystanie z TSV 1860 więc skąd Lechia Gdańsk weźmie kasę?

Poza tym bycie na liście rezerwowej nie jest złe. ;D
Umieszczenie meczu fazy grupowej w takim mieście (np Krakowie) to zastrzyk dla całej branży turystycznej. Bardzo duże inwestycje miejskie, związane z mistrzostwami, ale nie wymagane dla miasta rezerwowego. No i niesamowita reklama - nazwa miasta pojawiałaby się w każdym dodatku sportowym Europy. :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcę żebyś się przez 3 lata łudził, a potem mecz oglądał jedynie w TV

może akurat mi się uda kupić bilet, nie jest to nieprawdopodobne ;]
krzychu7818
krzychu7818
  14 maja 2009

i tak pewno wszystkie mecze Polska zagra w wawie :ziew: , ciekawie by było jakby np Niemcy trafili do grupy z meczami rozgrywanymi we Wrocławiu lub Poznaniu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.