LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem najładniejszy stadion powstanie w Gdańsku. A co do podziału. Myślę, że na Ukrainie jeszcze sporo może się zmienić. Szkoda stadionu w Doniecku, jest śliczny.

To bedzie taka miniatura Allianz Arena, na projekcie faktycznie wyglada to okazale i wizualnie bardzo ladnie

Konto usunięte
Konto usunięte: .. tylko trzeba jeden pod drugim, no i z ciekawości takie coś znalazłem podoba mi się nawet :)

No taka maskotka to by mi sie podobala : )
nasza narodowa

Konto usunięte
Konto usunięte: Przesadzasz! A wczoraj, a dziś?

No dobra, wybaczam:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja słyszałam, że jak nie zdąży Ukraina to Euro Włochy czy tam Hiszpania przejmuje? To gdzieś kiedyś wyczytałam.

Jakies bzdury i kompletnie nierealne

bo jak sobie wyobrazasz Euro w Polsce i Wloszech jednoczesnie ? czy tam Hiszpanii ?
na zdrowy rozum, za daleko od siebie : d

Konto usunięte
Konto usunięte: Euro jest turniejem organizowanym przez UEFA, a nie Polskę, jako państwo :P

No ale to chyba Polska ma decydujacy glos odnosnie maskotki jaka ma byc, jak wygladac : >

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale znalazłem fajną maskotkę euro 2012

Kiepska:ninja:
Carlsb
Carlsb
  23 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: No ale to chyba Polska ma decydujacy glos odnosnie maskotki jaka ma byc, jak wygladac : >


Polska i Ukraina zapewne zaproponują coś a UEFA zatwierdzi ( zatwierdzenie zapewne bedzie tylko formalnością)

tak mi sie wydaje, nie jestem pewien;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.