LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Dziś UEFA poinformowała w jakich polskich miastach odbędzie się Euro2012

Warszawa


Poznań


Wrocław


Gdańsk



Osobiscie obstawiałem wczoraj że padnie wybór na : Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków....
----------------------------

Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)


Najlepiej uargumentujcie swoja wypowiedz odnośnie ostatniego pytania :)

Pozdrawiam

Freddie2007
Freddie2007
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Aaa i swoja droga chcialbym zeby i mecz otwarcia i final byl w Polsce

No właśnie, największy żal, że finał nie w Polsce będzie:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ona myśli, że my łaskę UEFA robimy, że to organizujemy

Uważaj, jak zaraz powie, że powinniśmy obrazić się na UEFA i zrezygnować z Euro:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie ile Cię fototyper kosztował?

Wyjazd Kamila na Madagaskar:ssh:
hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Szkoda ze sami tego turnieju nie moglismy zorganizowac w 6 polskich miastach


samej Polsce nigdy by tego nie przyznali :nie:
ale wszystko przed nami, może jakiś Mundial za sto lat :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Ale tu chodzi o baze hotelowa jak i dojzd do samego Gdanska a to bedzie utrudnione, co innego z Wroclawia do Poznania czy tez z Wroclawia do Krakowa... no ale coz, mnie cieszy ze Wroclaw nie zostal odrzucony choc sie obawialem


dojazd to moim zdaniem wbrew pozorom jeden z mniejszych problemów, którymi przejmuje się UEFA.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz ja już będe gwiazdą komentatorstwa w tym czasie, to Ci załatwię gdzieś wejście

Robię zrzut ekranu :mrgreen: Tylko spróbuj nie wywiązać się z umowy ;>

Dobrze przynajmniej, że w Warszawie będzie mecz otwarcia i po jednym ćwierć-finale i pół-finale... ;]
koraspl
koraspl
  13 maja 2009

Sprawa oczywista jest ze final rozgrywany jest w kraju ktory wyszedl z taka inicatywa organizacji ME a jak wiadomo to byl pomysl Ukrainy...
Jakos sie nie podniecalem wyborem miast sprawa byla juz wiadoma jakis czas temu.Krakow jedynie mial jeszcze jakies szanse do konca w sumie Krakow to stolica kulturalna Polski ze tak powiem wiec ten Krakow moglby miec ten turniej ...

Freddie2007
Freddie2007
  13 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Robię zrzut ekranu Tylko spróbuj nie wywiązać się z umowy ;>

Ok:ssh:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Dobrze przynajmniej, że w Warszawie będzie mecz otwarcia i po jednym ćwierć-finale i pół-finale... ;]

A Ty nie masz czasem na Ukraine bliżej:lol2:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krakow jedynie mial jeszcze jakies szanse do konca w sumie Krakow to stolica kulturalna Polski ze tak powiem wiec ten Krakow moglby miec ten turniej ...

Prezydent Krakowa nieźle się zdenerwował...
hydeparkowy
hydeparkowy
  13 maja 2009

Ciekawe co se w Dniepropietrowsku myślą :ninja:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Prezydent Krakowa nieźle się zdenerwował...


miliony kibiców przejdą mu koło nosa :and:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty nie masz czasem na Ukraine bliżej

Czy ja wiem czy by było bliżej... Poza tym Ukraina mi się nie za dobrze kojarzy jakoś, pojechałbym i nie wrócił... W Polsce bezpieczniej :D
koraspl
koraspl
  13 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Prezydent Krakowa nieźle się zdenerwował...

Nie dziwie sie... ale jak to wszyscy argumentuja Krakow pozniej dolaczyl do miast starajacych sie o organizacje turnieju wiec mozna powiedziec ze wybrani zostali ci ktorzy zglosili sie na samym poczatku.Prawde mowiac to wolabym Krakow niz...
krzychu7818
krzychu7818
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam taki mecz z Kolumbią, gdzie była genialna


po takiej padace jak Polacy zagrali na tydzień przed wyjazdem na mundial to na każdym stadionie w Polsce byłaby podobna atmosfera

coś czuje , że jeszcze będą błagać Chorzów o organizacje meczy euro 2012
WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jesteście zawiedzeni wyborem ?

Mówiąc dosadnie mam to w dupie :) I tak w czasie turnieju wybywam z miasta.

LeonGrande
LeonGrande: Typowaliście te miasta, że ostatecznie zorganizują Euro ?

Myślałem, że jednak wskoczy Kraków zamiast Wrocławia.

LeonGrande
LeonGrande: Jakie byście wyrzucili, a na ich miejsce które z miast byście widzieli ? (Chorzów, Kraków)

Za żadne miasto nie wrzuciłbym Chorzowa. Miasto zostało zgłoszone chyba tylko po to, aby później nie podniosły się głosy, że go nie ma. A Kraków za Wrocław sam nie wiem dlaczego nawet.
Freddie2007
Freddie2007
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałem, że jednak wskoczy Kraków zamiast Wrocławia.

Coś Ty, Schetyna za bardzo się przyjaźni z Tuskiem:ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  13 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Czy ja wiem czy by było bliżej... Poza tym Ukraina mi się nie za dobrze kojarzy jakoś, pojechałbym i nie wrócił... W Polsce bezpieczniej :D

Mój znajomy kiedyś opowiadał (nie wiem czy to legenda czy prawda) , że jak pojechał na Ukraine na jakieś zawody, to na drodze strzelali do niego z łuku i mu opony przebili:ninja:
WueRZet
WueRZet
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krakow pozniej dolaczyl do miast starajacych sie o organizacje turnieju wiec mozna powiedziec ze wybrani zostali ci ktorzy zglosili sie na samym poczatku

Magistrat Krakowa wyszedł z założenia, że jak złożą ofertę to nie zostaną odrzuceni. Bo przecież Euro musi się odbyć w Krakowie :and:
Gutek909
Gutek909
  13 maja 2009

Jak dla mnie wybór dobry, do Poznania mam 80km, na jakiś mecz chciałbym się wybrać :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.