WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

thomas893
thomas893
  10 stycznia 2010

zaraz ją Justyna łyknie :w00t:

krzychu7818
krzychu7818
  10 stycznia 2010

momentalnie ją odstawiła :szok2:

WueRZet
WueRZet
  10 stycznia 2010

Brawo Justyna ! :brawo:

Brawo Tomek Sikora ! :brawo: :rock:

krzychu7818
krzychu7818
  10 stycznia 2010

no Sikora ładnie , oby to była zapowiedź powrotu do wysokiej formy

żenada z tymi skokami , znów jakies obniżanie rozbiegu :ziew:

thomas893
thomas893
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: momentalnie ją odstawiła

nie ma jak startować z +30 sek, a być na mecie z -19 sek :mrgreen:
krzychu7818
krzychu7818
  12 stycznia 2010

Ammann wystąpi w Sapporo , czyli to jasne określenie , że w tym sezonie interesuje go Puchar Świata , w sumie 2 złote medale olimpijskie już ma

Angelaaa
Angelaaa
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: żenada z tymi skokami , znów jakies obniżanie rozbiegu

zgadzam się!
WueRZet
WueRZet
  14 stycznia 2010

Ciekawe ile w tym prawdy, a ile czczego gadania.

Konto usunięte
Konto usunięte: W środę pisaliśmy o chęci gry Wojtka Wolskiego dla reprezentacji Polski. W rozmowie z "Super Expressem" hokeista Colorado Avanche zadeklarował, że marzy o grze dla Polski. O zawodnika NHL zamierza powalczyć PZHL. - Marzę, żeby zagrać dla Polski na olimpiadzie lub mistrzostwach świata, wierzę, że w biało-czerwonych barwach będzie to możliwe. Nigdy nie zapomniałem, że urodziłem się w Polsce i pozostałem Polakiem, jestem z tego dumny - mówił Wolski. Gorące żelazo zamierzają kuć władze PZHL. - Taki zawodnik byłby ogromnym wzmocnieniem reprezentacji Polski. Jeszcze w tym tygodniu podejmiemy kroki, by się z nim skontaktować - mówi sekretarz generalny związku - Marek Bykowski. Możliwe, że już 17 kwietnia w meczu ze Słowenią podczas MŚ I Dywizji w składzie naszej kadry zadebiutuje Wojtek Wolski. 23-letni hokeista posiada również obywatelstwo kanadyjskie.


Może się mylę, ale nie tak dawno był art w którym Wolski mówił, że zagra w naszych barwach tylko wtedy gdy będzie wiedział, że nie ma szans gry w kadrze Kanady :woot:
krzychu7818
krzychu7818
  14 stycznia 2010

taaa na pewno klub go zwolni na mistrzostwa świata dywyzji 1 :D

egze
egze
  15 stycznia 2010

Tyle ciekawych rzeczy przegapiłem :and:

krzychu7818
krzychu7818
  15 stycznia 2010

Bachleda, Rutkowski , Hula, Kubacki zakwalifikowali sie do jutrzejszego konkursu w Sapporo

Wojtek gdzieś Ty był jak Cię nie było :)

egze
egze
  15 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wojtek gdzieś Ty był jak Cię nie było :)


przez bite 6 dni nie miałem prądu ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: Bachleda, Rutkowski , Hula, Kubacki zakwalifikowali sie do jutrzejszego konkursu w Sapporo


dziwnie dobrze jakoś im poszło :O
krzychu7818
krzychu7818
  15 stycznia 2010
egze
egze: przez bite 6 dni nie miałem prądu ;/


no właśnie tak mi się zdawało jak usłyszałem kilka dni temu , że w okolicach Częstochowy ludzie prądu nie mają :/
Angelaaa
Angelaaa
  16 stycznia 2010
egze
egze: dziwnie dobrze jakoś im poszło :O

szkoda, że w konkursie dużo gorzej... :(
krzychu7818
krzychu7818
  16 stycznia 2010

brawo Justyna :brawo:

a co do naszych skoczków to szkoda komentować :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.