WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

koraspl
koraspl
  22 stycznia 2010

Szkoda bo niespelna dwa metry zabraklo do 3 miejsca ale ogolnie skoki Malysza byly dobre.Jezeli forma w najblizszych trzech tygodniach bedzie szla w gore to mozna oczekiwac po cichu medalu na IO

egze
egze
  22 stycznia 2010

Coś ci Polacy mizernie ostatnio.

Stoch i Miętus mieli solidnie potrenować, a są coraz słabsi, oby forma wypaliła na Igrzyskach, od których najdalej wydaje się teraz Bachleda, choć kto wie czy nie odpadnie Hula.

A Gregor, co byście o nim nie myśleli, po raz kolejny potwierdził, że mimo młodego wieku jest wspaniałym skoczkiem i pewnie wygra te całe Igrzyska.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 stycznia 2010
egze
egze: A Gregor


Zastanawiam sie czy bedzie nam dane zyc w czasach najlepszego skoczka swiata w historii, ktory odskoczy wszystkim na wiele wieeeele lat w klasyfikacji wszechczasów

:mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  22 stycznia 2010

Agnieszka Cyl dzisiaj:brawo:

egze
egze
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Agnieszka Cyl dzisiaj


Nowakowska byłaby lepsza gdyby nie to drugie strzelanie :anD:
Freddie2007
Freddie2007
  22 stycznia 2010
egze
egze: Nowakowska byłaby lepsza gdyby nie to drugie strzelanie

Nie oglądałem tylko wynik zobaczyłem:tak:
egze
egze
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oglądałem tylko wynik zobaczyłem


Nowakowska po pierwszym strzelaniu była chyba w piątce :)
A po drugim miała szansę być jeszcze wyżej :D Ale trzy razy spudłowała :D
egze
egze
  23 stycznia 2010

Trochę bez sensu te zawody biegowe w Rosji, ale grunt, że Polka jeszcze bardziej odskakuje od Petry :D

krzychu7818
krzychu7818
  23 stycznia 2010
egze
egze: Trochę bez sensu te zawody biegowe w Rosji, ale grunt, że Polka jeszcze bardziej odskakuje od Petry :D


nie wiem czy ona dobrze robi startując w każdych zawodach PŚ
egze
egze
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy ona dobrze robi startując w każdych zawodach PŚ


chyba wie co robi, zresztą w Polsce nie wiem czy by znalazła dobre miejsce do potrenowania przed Igrzyskami... A tak to wygrała małym nakładem sił...

Boję się tylko, że Norweżki i Finki wypalą z formą na Igrzyskach :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  23 stycznia 2010

Ale dzisiaj fatalny bieg Tomka Sikory:and:
Strzelanie dobre,szybkie i celne a ten bieg...30 któreś miejsce w samym biegu nie jest dobrze:/

egze
egze
  23 stycznia 2010

Simi to jest jednak fajter :D

Swoją drogą po nudnej serii kwalifikacyjnej nie spodziewałem się, że ktoś może dziś poprawić rekord Hannawalda.

Adam przyzwoicie :) Co prawda dalej gdzieś te 10 metrów traci do najlepszych, ale ci najlepsi cały czas idą w górę i odskakuję niesamowicie od reszty stawki...

krzychu7818
krzychu7818
  23 stycznia 2010

coraz bardziej przekonuje się do tego by na igrzyska ze skoczków jechał tylko Adam :tak:

egze
egze
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: coraz bardziej przekonuje się do tego by na igrzyska ze skoczków jechał tylko Adam


na dzień dzisiejszy przed nami w drużynówce na pewno są Austriacy, Niemcy i Słoweńcy. Finowie i Norwegowie też w miarę stabilizują formę, ale zawsze mogą coś zawalić. Japończycy zawsze mogą pokusić się o dobry wynik, Czesi też mają solidną pakę. A nuż Szwajcarzy z Ammanem czy Rosjanie pokażą się z bardzo dobrej strony i naszych nie będzie nawet w ósemce. Ale z drugiej strony taki Stoch w Libercu na mś był czwarty, mimo iż wcześniej też jakoś szczególnie nie błyszczał. Skoki to nieprzewidywalny sport, skoro Benković mógł zostać mistrzem, to i nasi mogą powalczyć (oczywiście na dzień dzisiejszy austriackie lobby jest takie, że sytuacja w której ktoś nieznany jednym dobrym skokiem zapewni sobie medal jest mało prawdopodobna)
Gutek909
Gutek909
  23 stycznia 2010

The King is back !!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.