WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

egze
egze
  16 stycznia 2010

Rutkowski ładnie się spalił :rotfl:

no a Justyna klasa sama w sobie :) Szkoda, że w Vancouver takich podbiegów nie będzie, bo ta Bjergen będzie bardzo groźna.

krzychu7818
krzychu7818
  16 stycznia 2010
egze
egze: Rutkowski ładnie się spalił


przy jego skoku chyba troche warunki sie zmieniły , Czech skaczacy po nim jeszcze bliżej wylądował

Angelaaa
Angelaaa
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przy jego skoku chyba troche warunki sie zmieniły , Czech skaczacy po nim jeszcze bliżej wylądował

raczej na pewno. miał naprawde niekorzystne warunki, być może jeszcze jakiś błąd i wyszedł słaby skok. ale ja i tak jestem z niego zadawolona, cieszę się, że wreszcie coś pokazał ;)
egze
egze
  17 stycznia 2010

Nie chciało mi się wstawać na nocny konkurs, ale z tego co słyszałem, to Rutkowski znowu zawalił drugi skok :ninja:

krzychu7818
krzychu7818
  17 stycznia 2010
egze
egze: Nie chciało mi się wstawać na nocny konkurs, ale z tego co słyszałem, to Rutkowski znowu zawalił drugi skok


ja ogladałem pierwszych parę skoków , poziom był tak fascynujący , że nawet nie wiem kiedy usnąłem :)

egze
egze
  17 stycznia 2010

kurde jak na złość mi prąd odłączyli jak się sprinty zaczęły :AND:

Freddie2007
Freddie2007
  20 stycznia 2010

Jutro 14.15 biegnie Tomek Sikora na 20km w Anterselwie a więc identyczny bieg jak wtedy kiedy zostawał Mistrzem Świata:rock:

A wieczorem skoki sie zaczynają:jezyk2:

egze
egze
  21 stycznia 2010

Ajć szkoda tego ostatniego strzału Szczurka :and:

krzychu7818
krzychu7818
  21 stycznia 2010

w sumie to słabo coś z ilościa zawodników tym Zakopanem , 60 w tym 12 Polaków

egze
egze
  21 stycznia 2010

Bachleda o krok od wyeliminowania :D

Gdyby nie wpadki Hilde i Jacobsena to by go nie było i o Igrzyskach mógłby zapomnieć.

Kot i Murańka, już nie mówiąc o Toniu Tajnerze to jakieś nieporozumienie dla mnie :ninja: Gdzie Piotrek Żyła? Gdzie Rafał Śliż?

krzychu7818
krzychu7818
  21 stycznia 2010
egze
egze: Gdzie Piotrek Żyła? Gdzie Rafał Śliż?


chyba byli w Japonii na Kontynentalnym ale nic tam nie zwojowali

krzychu7818
krzychu7818
  22 stycznia 2010

hmmm Adam 41 miejsce w serii próbnej :wtf: , oby w konkursie było lepiej

Gutek909
Gutek909
  22 stycznia 2010

Adam dobrze :] niestety na podium szans chyba nie ma :and:
ci Austryjacy już się robią nudni, kurde 6 w pierwszej 10 . nudne te skoki już zrobiła jak tylko jedna nacja dominuje praktycznie :and:

krzychu7818
krzychu7818
  22 stycznia 2010

Adam ok , reszta tych naszych skoczków tragedia , żeby na własnej skoczni tak słabo wypaść :nie:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 stycznia 2010

Widze Klimek Murańka idzie w strone reklam telewizyjnych :lol2:

co do Małysza dobry występ :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.