WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

Angelaaa
Angelaaa
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a co z tym Stochem się dzieje , 140 m na skoczni k185 to gorzej niż źle :/

myślę, że Kamil n adal jest niestabilny, do tego chce dobrze skakać a nie może, to go dołuje i właśnie takie są tego efekty...;/ ale mam nadzieję, że wreszcie da sobie radę.

Konto usunięte
Konto usunięte: do osiągnięć Małysza jeszcze jej brakuje ;D

ale już nie wiele jej brakuje, a Małysz. hmmm, wszyscy uważają Go za Boga, a to wszystko tylko dlatego, że polskie skki nie miały kogoś kto by to pociągnął do przodu. Adam, jest moim bohaterem, ale do Boga mu brakuje dużo ;D

egze
egze: wszystko przez te austriackie kombinezony

czemu nie, wszyscy austriac dobrze skaczą, nawet Ci młodzi :P :P i zagubieni ;)
WueRZet
WueRZet
  9 stycznia 2010

Petra Majdić wygrała bieg kobiet na 10 km techniką klasyczną. Justyna po upadku 1,5 kilometra od mety dobiegła na 23 pozycji :and:

WueRZet
WueRZet
  9 stycznia 2010

Jednak zajęła 24 pozycję.

krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2010

i ma pół minuty straty do Majdić przed jutrzejszą finałową wspinaczką , jest to do odrobienia

krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2010

aaa bo jeszcze mi sie przypomniało , kto to jest ten Hajek ? wczoraj kwalifikacje wygrał , dziś w serii próbnej najdalej skoczył i to 10 metrów przewagi nad 2 miejscem

WueRZet
WueRZet
  9 stycznia 2010

Pozycja Sikory może nie taka najgorsza, ale z formą chyba dalej nie jest za dobrze :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: aaa bo jeszcze mi sie przypomniało , kto to jest ten Hajek ? wczoraj kwalifikacje wygrał , dziś w serii próbnej najdalej skoczył i to 10 metrów przewagi nad 2 miejscem

Przewijał się w konkursach, bo nazwisko kojarzę. Ale wątpię, żeby coś większego kiedykolwiek osiągnął :woot:
Skoro Hajek tak szaleje to może u nas też ktoś zadziwi ? :)
DarekLosu
DarekLosu
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa bo jeszcze mi sie przypomniało , kto to jest ten Hajek ? wczoraj kwalifikacje wygrał , dziś w serii próbnej najdalej skoczył i to 10 metrów przewagi nad 2 miejscem

Raz mu się udało zdobyć chyba 6 miejsce w Lahti parę lat temu, a tak to nie wiem czy jeszcze kiedyś był w ogóle w pierwszej 10 jakiegoś konkursu.
WueRZet
WueRZet
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozycja Sikory może nie taka najgorsza, ale z formą chyba dalej nie jest za dobrze

Mój błąd. Czytałem jedynie relację tekstową w której stało, że Sikora skończy w okolicach miejsca 20. Tak więc pozycja słaba tak jak forma.
krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2010

no i Kranjec wygrał , rewelacyjny Hajek 4 , Małysz 7 , Rutkowski 13

DarekLosu
DarekLosu
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rewelacyjny Hajek 4 ,

Czyli jego najlepsze miejsce jakie uzyskał kiedykolwiek:)
thomas893
thomas893
  9 stycznia 2010
Angelaaa
Angelaaa: a Małysz. hmmm, wszyscy uważają Go za Boga, a to wszystko tylko dlatego, że polskie skki nie miały kogoś kto by to pociągnął do przodu. Adam, jest moim bohaterem, ale do Boga mu brakuje dużo ;D

kto Go ma za boga? ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: i ma pół minuty straty do Majdić przed jutrzejszą finałową wspinaczką , jest to do odrobienia

Justyna ją łyknie :ziober2:
Angelaaa
Angelaaa
  9 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa bo jeszcze mi sie przypomniało , kto to jest ten Hajek ? wczoraj kwalifikacje wygrał , dziś w serii próbnej najdalej skoczył i to 10 metrów przewagi nad 2 miejscem

to 22 letni Czech ;D ogólnie nigdy nie miał jakichś wygranych, takiej średniej klasy skoczek, ale widać, że Kulm mu służy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: kto Go ma za boga? ;p

większość 'fanów' skoków, którzy nic się na tym nie znają :P

Konto usunięte
Konto usunięte: i ma pół minuty straty do Majdić przed jutrzejszą finałową wspinaczką , jest to do odrobienia

odrobi, Justyna jest w bardzo wysokiej formie i do tego jakoś szczególnie tym upadkiem się nie przejmuje :P
krzychu7818
krzychu7818
  9 stycznia 2010
Angelaaa
Angelaaa: to 22 letni Czech ;D ogólnie nigdy nie miał jakichś wygranych, takiej średniej klasy skoczek, ale widać, że Kulm mu służy ;)


zobaczymy , jak zachowa taka formę do igrzysk to będzie bardzo groźny

Angelaaa
Angelaaa
  10 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczymy , jak zachowa taka formę do igrzysk to będzie bardzo groźny

długo trenował, wcoraj były to pierwsze zawody w których uczestniczył w PS, więc zmęczony sezonem nie będzi-może być groźny, a raczej będzie. przynajmniej tak mi się wydaje.
WueRZet
WueRZet
  10 stycznia 2010

Przekrój dzisiejszej trasy w biegu narciarskim pań. Przesadzili z tym podbiegiem, to nawet podjazd pod Mont Ventoux nie jest taki stromy :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.