WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja właśnie tam nie znoszę, ten komentator usypia strasznie i jeszcze pi..i od rzeczy :D


mnie od zawsze irytuja komentatorzy na jedynce :and:

jedynie Miklas rzadzil :) i chcialo sie tego sluchać
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  29 grudnia 2009

No prosze ależ skok Ahonena :szok2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No prosze ależ skok Ahonena

Prawie wygrał stary lis:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 grudnia 2009

Komentarz Szczęsnego żenujacy nauczył sie w pewnym momencie zwrotu pasywne odbicie i w co drugim skoku tym szpanował a nie wiedizał keidy to ma miejsce :D

Donald WHO YOU?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Komentarz Szczęsnego żenujacy nauczył sie w pewnym momencie zwrotu pasywne odbicie i w co drugim skoku tym szpanował a nie wiedizał keidy to ma miejsce :D

:lol: a nie zauważyłem nawet a oglądałem całe skoki.
Najlepiej Stoch już w połowie lotu krzyczał: "Bardzo dobry skok" a okazało sie, że lądowali na 115m.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: "Bardzo dobry skok" a okazało sie, że lądowali na 115m.


dorwali biednego stremowanego Stocha do komentowania bo nikt inny nie chcial :lol:

serio, 50% to ja nie rozumialem co on tam mruczy pod nosem :ziober2:
egze
egze
  29 grudnia 2009

Co do komentatorów to z wszystkich komentujących obecnie najlepiej mi się słucha Rudzińskiego w Eurosporcie i Szaranowicza w TVP 1.
Nie lubię komentarza Chruścickiego, który z roku na rok jest coraz gorszy i gada często tak jakby był pijany...
Szczęsny to już kompletne przegięcie. Skoro nawet Kamil Stoch, kompletny laik, który jeszcze niedawno miał wielkie problemy z tym by sklecić trzy zdania w wywiadzie, wypada przy nim bardzo pozytywnie.
Poza tym uważam, że skoczkowie komentujący zawody to dobry pomysł. Dużo więcej wiedzą od pseudokomentatorów pokroju S.S.

LeonGrande
LeonGrande: dorwali biednego stremowanego Stocha do komentowania bo nikt inny nie chcial serio, 50% to ja nie rozumialem co on tam mruczy pod nosem


bez przesady, na początku trochę mu nie szło, ale się rozkręcał. Ja jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem, że będzie dużo gorzej.

-----
Co do dzisiejszego konkursu to był to jeden z najbardziej loteryjnych od lat. Widać, że Kofler jest w świetnej dyspozycji, Amman czy Schlierenzauer nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, ale ich forma wyraźnie spada.
Drugi skok Ahonena - maestria. Przypomina się stary dobry Janne. Jak go znam, to kolejny raz tak świetnie skoczy w... Vancouver.
Podobało mi się też jak Niemcy polegali jeden za drugim (Hocke, Freitag, Neymayer, Wank, Schmitt, Uhrmann), co prawda w powtórzonej serii niektórzy się poprawili, ale i tak nie było za dobrze.
6 Austriaków w 10. W tym młodziutki Muller, który może przebojem powalczyć o 5 miejsce w drużynie w jednym z konkursów olimpijskich.

Co do Polaków, to Małysz bardzo przyzwoicie. Hula w pierwszym skoku wspaniale, drugi fatalny, a dla Miętusa takie warunki to tragedia.
thomas893
thomas893
  29 grudnia 2009

Ładne przekręty w tych skokach robią :ninja:

WueRZet
WueRZet
  29 grudnia 2009

Ale z formą u Małysza chyba jednak jeszcze cieniutko :and: A na tym turnieju już miała być wręcz olimpijska.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: dorwali biednego stremowanego Stocha do komentowania bo nikt inny nie chcial

Może następnym razem wezmą Miętusa:lol:
Albo całą trójkę bo wiadomo, że Małysz się zakwalifikuje:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  29 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale z formą u Małysza chyba jednak jeszcze cieniutko A na tym turnieju już miała być wręcz olimpijska.


przecież nie jest tak źle , znów awansował do 10-tki PŚ a to ważne żeby przed konkursami na igrzyskach być w tej 10-tce bo wiadomo kwalifikacje to róznie może być
egze
egze
  30 grudnia 2009

Szczerze mówiąc, to myślałem, że z formą Małysza w tym sezonie będzie dużo gorzej. Wiadomo nie stać go jeszcze na wygrywanie konkursów, ale prezentuje równą formę, a że należy do tych zawodników, którzy potrafią się rozkręcić w trakcie sezonu, to o jego występ na Igrzyskach jestem spokojny :)

krzychu7818
krzychu7818
  31 grudnia 2009

Miętus- Kofler
Stoch- Schlirenzauer
Hula- Kasai
Małysz- Matura

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  31 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miętus- Kofler Stoch- Schlirenzauer Hula- Kasai Małysz- Matura


Jedynie widzę Adasia w II serii :and:
Nie pokoi mnie forma Kamila:and:
A i cieszy mnie bardzo forma Gregorka :lol2:
thomas893
thomas893
  31 grudnia 2009

Kofler i Ammann zdyskwalifikowani za nieprawidłowe kombinezony i przesunięci na ostatnie pozycje. Więc Miętus będzie skakał z Małyszem, Stoch z Romoerenem, a Hula z Wankiem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.