WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

egze
egze
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Eurosporcie jest na bank i na TVP Sport tez chyba beda kwalifikacje


z tego co wiem to na TVP Sport są tylko kwalifikacje austriackich konkursów.
WueRZet
WueRZet
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie to nie obchodzi bo i tak tego śmiesznego kanału nie posiadam :)

Ja też i posiadać nie zamierzam. Choć w okazji zbliżających się Igrzysk by się przydało (po cichu jednak liczę, że TVP zrobi relacje przez neta jak to było w 2008 roku) :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 grudnia 2009

No na 1 treningu Adam bardzo dobrze 2 miejsce za Simonem z tych, że chyba ostatnich paru zawodników miało obniżoną belke ale i tak predkosci podobne takze jest ok.

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć w okazji zbliżających się Igrzysk by się przydało (po cichu jednak liczę, że TVP zrobi relacje przez neta jak to było w 2008 roku) :)


Eurosport będzie zapewne przez 24h dawał relacje , zresztą z zimowych igrzysk jedynie co to hokej mnie interesuje

krzychu7818
krzychu7818
  28 grudnia 2009

ale Kamil zawalił kwalifikacje :and:

Gutek909
Gutek909
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Kamil zawalił kwalifikacje

wg mnie trafił na złe warunki, ci przed nim także skakali kiepsko.. Później Uhrman także, no ale te 118 m Stoch pewnie był w stanie skoczyć..
krzychu7818
krzychu7818
  28 grudnia 2009

nie ma co zwalać na warunki , spieprzył skok i tyle :and:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 grudnia 2009

Warunki tak gdzies od 45 zawodnika do Małysza byly najgorsze, gdziez by tam Hula był w stanie skoczyc dalej od Adama i szkoda, Małysz bedzie skakać na poczatku konkursu.

A w ogóle to faworyzowanie pierwszej dziesiatki jest nienormalne dla mnie, nieraz moze byc ktos naprawde choćby jeszcze na 15 miejscu w pucharze a miec 10pkt straty, czy jest gorszyms koczkiem, że nie zasluguje na przywileje? POwinno sie skonczyc z tym gwarantowaniem awansu do konkursu a przynajmniej pierwsza dziesiatka jak skacze na T4S to niech ma zapewniony awans ale nie z góry od razu pierwsze 10miejsc.

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  28 grudnia 2009

w 1 rundzie KO :

Małysz- Kornilov
Hula- Damjan
Miętus- Ljoekelsoey

egze
egze
  28 grudnia 2009

Wyglądało to tak jakby specjalnie obniżyli belkę, żeby pierwsza dziesiątka była na przodzie kwalifikacji. Niewiele to ma wspólnego ze sportem.

Bałem się o Stocha i Małysza po tym co prezentowali skoczkowie skaczący bezpośrednio przed nimi. Kamil lekko zepsuł skok, a że wyniki były bardzo wyrównane, a warunki nieco gorsze, to się nie dostał. Nie on pierwszy nie ostatni ma pecha :)

Za to pozytywnie zaskakuje Hula :)

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 grudnia 2009

T o obnizanie belki jest kompletnie chore po co budować skocznie HS np 140 jak chcą żeby skakać po 120m? Naprawdę robią świństwo szlag mnie trafia już na Hofera od paru lat. Jacobsen skoczył 134 potem reszta do 125 nie mogła dolecieć a oni obniżają no chore, choćby belka została to najlepsi i tak skoczyli by max 135.Od paru lat przewraca im sie w głowie, skoki maja byc efekowne, ryzykowne dawniej sie tak nie srało ze strachu jak były loty przeskakujące skocznie teraz nie wiem jakaś mania przez Gregorka czy jak?

Zreszta wszyscy Austriacy mnie dobijają mam dosc tych austriackich młodych pyszałków na czele stawki oby Amman utarł im nosa kolejny raz.

Donald WHO YOU?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2009

Goldi uważa, że Adam Małysz będzie czarnym koniem turnieju:) Jakoś tego nie widzę.
Do zwycięstwa oczywiście wytypował Gregora.
A mi się wydaje, że ktoś z Norwegów wygra.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  29 grudnia 2009

Przed sezonem mówiono, że Turniej Czterech Skoczni odbędzie się na tych nowych zasadach dotyczących przeliczników. W kwalifikacjach tego nie było. W konkursie chyba też nie będzie?

krzychu7818
krzychu7818
  29 grudnia 2009
egze
egze: Przed sezonem mówiono, że Turniej Czterech Skoczni odbędzie się na tych nowych zasadach dotyczących przeliczników. W kwalifikacjach tego nie było. W konkursie chyba też nie będzie?


TCS na starych zasadach , to turniej Nordycki będzie na nowych zasadach
krzychu7818
krzychu7818
  29 grudnia 2009

a warunki atmosferyczne dziś w Obersdorfie podobno fatalne , zapowiada sie niestety loteryjny konkurs

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.