79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 września 2009 (pierwszy post)

Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??
Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

MaQ7
MaQ7
  14 września 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??

ja bym stawial na Smude, widac bylo w Lechu jak umie motywowac ich do walki, chociaz z drugiej strony to beda cale 3 lata bez meczow o stawke wiec nie wiem czy uda mu sie sprawdzic zespol, ale to kazdy nowo wybrany trener bedzie mial z tym problem.

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?


jakos niezbyt widze jego jako naszego trenera...
zwlaszcza po tym wywiadzie w tv, ze "on nie jest tylko chwilowo on stara sie byc juz do EURO" ;x
po za tym to czlowiek PZPN wiec bedzie robil co karza mu...
nie dawalbym mu szansy no ale to PZPN wlasnie bedzie miec glos; /
a wyniki w karierze o niczym nie swiadcza ; )
Maniek
Maniek
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym stawial na Smude,

j.w ;)
Nie chce mi sie rozpisywać dlaczego.

Po prostu on będzie tym , który jeszcze coś zdoła zrobić ;]
thomas893
thomas893
  14 września 2009
79AsonUnique79
79AsonUnique79: Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??

Smuda... trzeba te panienki chwycić za jaja
Poza tym wczoraj oglądając Cafe Futbol padło nazwisko Oresta Lenczyka... i jestem ciekaw co Wy o nim sądzicie? ;)

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

Jakoś osobiście mi się nie widzi ta kandydatura :nie:
MaQ7
MaQ7
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oza tym wczoraj oglądając Cafe Futbol padło nazwisko Oresta Lenczyka... i jestem ciekaw co Wy o nim sądzicie? ;)

sadze ze wiecej sil i nerwow bedzie mial Smuda...
ale jesli nawet Lenczyk by zostal selekcjonerem nie powiedzialbym ze to blad...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  14 września 2009

Moim zdaniem selekcjonerem powinien zostać Piotr Nowak, gdyż :

- jest młody i nowoczesny futbol jest mu dużo bliższy niż jego starszym kolegom po fachu

- jest Polakiem, ale nie ma nic wspólnego z tym naszym "piekiełkiem"

- jest czysty, jest mało prawdopodobne by w czasie trwania kadencji ktoś nagle wyciągnął na niego jakieś brudy

- jest profesjonalistą, praca w USA na pewno go tego nauczyła

- świetnie rozumie się z młodymi zawodnikami, prowadził reprezentacje młodzieżowe USA, a właśnie taki trener jest nam teraz potrzebny.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selekcjonerem nie powinien natomiast zostać Franciszek Smuda, gdyż:

- sukcesy odnosił jedyne na paletku klubowym, z reprezentacją nigdy nie pracował

- on buduje drużynę tu i teraz, mając w dupie przyszłość (Lech najlepszym przykładem, gdzie nie stawiał na młodych, perspektywicznych, a grał w zasadzie ciągle tymi samymi zawodnikami, jedynym wyjątkiem był Lewandowski)

- odnosi się do swoich zawodników z pogardą, mówi o nich, że mają drewniane nogi... jak potem taki piłkarz ma dla niego walczyć

- nie wyobrażam sobie, by Smuda wytrzymał 3 lata na tym stanowisku, grając same mecze towarzyskie... to człowiek, który kocha grę o stawkę i pewnie zacząłby łączyć swą pracę z pracą trenera klubowego.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selekcjonerem nie powinien zostać Stefan Majewski, gdyż:

- pracuje w PZPN

- jest znienawidzony przez większość kibiców w Polsce

- jest zwyczajnie słabym trenerem, gdyby nim nie był dziś miałby pracę, a nie dorabiał w związku

- byłby odgórnie sterowane przez władze PZPN, faktycznym selekcjonerem byliby członkowie zarządu związku

- nie pasuje mentalnie do stylu bycia polskich piłkarzy


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selekcjonerem nie powinien być Paweł Janas, gdyż:

- swoją szansę już dostał, źle przygotował zespół do imprezy docelowej...

- w żadnej mierze nie gwarantuje sukcesu na EURO


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selekcjonerem nie powinien zostać Maciej Skorża, gdyż:

- powinien jeszcze się sporo uczyć, w przyszłości być może, dziś jest jeszcze na to za wcześnie

- przegrana Wisły w Tallinie pozostaje największą Polską wpadką od lat 50-tych ubiegłego wieku, kiedy to ŁKS przegrał z drużyną bodajże z Luksemburga...

- pracował w reprezentacji za czasów Janasa, zawiedli na imprezie mistrzowskiej


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selekcjonerem nie powinien zostać Henryk Kasperczak, gdyż:

- jest już stary, a za 3 lata będzie jeszcze starszy

- spuścił Górnik z ligi :martuska:

- lepiej zna się na afrykańskich niż polskich zawodnikach.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O innych kandydaturach nie ma nawet co mówić.

PokazeCiCycki69
PokazeCiCycki69
  14 września 2009

jestem za tym zeby byl Smuda

AIucard
AIucard
  14 września 2009

Moim zdaniem Kasperczak .

Konto usunięte
Konto usunięte: - spuścił Górnik z ligi

Ale sam składu nie wybierał. A pamiętamy co odniósł z krajami afrykańskimi.

Konto usunięte
Konto usunięte: - lepiej zna się na afrykańskich niż polskich zawodnikach.

Na Polskich też , a jest doświadczony jako selekcjoner narodowy.

Nawet sam Aime Jacquet go zachwala.
http://www.dziennik.pl/sport/pilkanozna/article443321/Byly_trener_Francuzow_Postawcie_na_Kasperczaka.html
OlsenDarek
OlsenDarek
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale sam składu nie wybierał. A pamiętamy co odniósł z krajami afrykańskimi.

Jak sam składu nie wybierał? Przecież zimowe transfery były takie jak chciał, bo sam za nie odpowiadał.

79AsonUnique79
79AsonUnique79: Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??

Dla mnie może być każdy z tutaj wymienionych byle nie właśnie Majewski.
WueRZet
WueRZet
  14 września 2009

Kontrujemy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym stawial na Smude,


Maniek
Maniek: j.w ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: Smuda...

Smuda odpada. W Polsce nie ma wystarczająco długich schodów, aby móc sprawdzić przydatność wielu zawodników do drużyny jednocześnie :) Po za tym w Szklarskiej Porębie nie zorganizuje się obozu treningowego z bezsensownym i morderczym bieganiem po górach. Inna sprawa to taka, że Smuda nie jest typem trenera, który siedzi w domu, czy na trybunach i ogląda spotkania potencjalnych kadrowiczów. Musi mieć rytm meczowy. Po za tym Smuda w Lechu nie osiągnął sukcesu końcowego, więc jego przygoda nie była udana ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: . i jestem ciekaw co Wy o nim sądzicie? ;)

Prędzej bym zobaczył "Baryłę" Łazarka, niż Lenczyka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: - jest profesjonalistą, praca w USA na pewno go tego nauczyła

Akurat większości potencjalnych kandydatów na selekcjonera można przyłożyć ten plus.

Konto usunięte
Konto usunięte: - świetnie rozumie się z młodymi zawodnikami, prowadził reprezentacje młodzieżowe USA, a właśnie taki trener jest nam teraz potrzebny.

Na naszym podwórku jest również świetny szkoleniowiec doskonale rozumiejący się z młodymi piłkarzami - Globisz. I podobnie jak Nowak ma praktycznie zerowe sukcesy w pracy trenerskiej z zespołem seniorskim.

Konto usunięte
Konto usunięte: - jest już stary, a za 3 lata będzie jeszcze starszy

Nie przesadzajmy, Smuda jest ledwo o 2 lata młodszy :)

Tak więc jak dla mnie to wielkie nie dla Nochala, Skorży, czy Majewskiego. Nowak, Kasperczak do zastanowienia.

A selekcjonerem zostanie i tak obcokrajowiec, albo Wąs Engel.
Freddie2007
Freddie2007
  14 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem selekcjonerem powinien zostać Piotr Nowak, gdyż :

Ja już dawno o tym mówiłem:ziober2:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już dawno o tym mówiłem


Ty to sobie mogłeś mówić... ja to napisałem :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzajmy, Smuda jest ledwo o 2 lata młodszy :)


nikt nie powiedział, że Smuda jest młody :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale sam składu nie wybierał.


to on budował kadrę w przerwie zimowej, Górnik zamiast grać coraz lepiej spisywał się coraz gorzej. Drużyna która miała potencjał, by grać w europejskich pucharach z hukiem spadła z ligi.
smencik
smencik
  15 września 2009
Jacek Gmoch.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 września 2009

Guus Hiddink :zakochany:

Marco Van Basten

Roberto Mancini

:mrgreen:

krzychu7818
krzychu7818
  15 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: Guus Hiddink Marco Van Basten Roberto Mancini


słyszałem , że ponoć Lothar Matthaeus chciałby być trenerem reprezentacji Polski , poważnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.