79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 września 2009 (pierwszy post)

Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??
Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałem , że ponoć Lothar Matthaeus chciałby być trenerem reprezentacji Polski , poważnie


Nie... tylko nie niemiec na litosc boska :and:

a ja powaznie napisze, ze nam potrzeba zagranicznej mysli szkoleniowej

sprawdza sie to w koszykówce oraz siatkówce z naciskiem na tą druga dyscypline : )
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałem , że ponoć Lothar Matthaeus chciałby być trenerem reprezentacji Polski , poważnie


gdyby jeszcze z niego trener był taki jak zawodnik :ninja:
tibauld
tibauld
  15 września 2009

Jedynym sensownym człowiekiem na to stanowisko, a zarazem Polakiem jest Smuda, tyle ;)

NeverMind1910
NeverMind1910
  15 września 2009

Podobno do PZPN zgłosił się na trenera Lothar Mattheus jednak jego kandydatura została odrzucona.

Konto usunięte
Konto usunięte: Smuda odpada. W Polsce nie ma wystarczająco długich schodów, aby móc sprawdzić przydatność wielu zawodników do drużyny jednocześnie :) Po za tym w Szklarskiej Porębie nie zorganizuje się obozu treningowego z bezsensownym i morderczym bieganiem po górach. Inna sprawa to taka, że Smuda nie jest typem trenera, który siedzi w domu, czy na trybunach i ogląda spotkania potencjalnych kadrowiczów. Musi mieć rytm meczowy. Po za tym Smuda w Lechu nie osiągnął sukcesu końcowego, więc jego przygoda nie była udana ;)

Pisałem to samo we wszystkich tematach i nie zamierzam się powtarzać.
WueRZet
WueRZet
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno do PZPN zgłosił się na trenera Lothar Mattheus jednak jego kandydatura została odrzucona.

A mnie ciekawi kim jest ta tajemnicza druga kandydatura, która wpłynęła do związku. Podobno trener światowej sławy.
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie ciekawi kim jest ta tajemnicza druga kandydatura, która wpłynęła do związku. Podobno trener światowej sławy.

Carlos Alberto Perreira :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  15 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Carlos Alberto Perreira :)


to wujek Rogera Perreiro :rotfl:
WueRZet
WueRZet
  16 września 2009

Kto po Leo Beenhakkerze będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? To pytanie stawiają sobie wszyscy kibice w Polsce. Prezes PZPN Grzegorz Lato mówił po meczu ze Słowenią, że nowym trenerem kadry będzie Polak. Jednak jak donosi "Przegląd Sportowy", nic nie jest przesądzone ponieważ polską reprezentację chce poprowadzić Izraelczyk Avram Grant.

Ciekawe :)

NeverMind1910
NeverMind1910
  16 września 2009

Grant to ciekawy trener. Nieźle sobie radził z Chelsea a do wygrania LM zabrakło mu celnego strzału Terrego w serii rzutów karnych. Myślę, że w Polsce nie znajdziemy lepszego selekcjonera.

MaQ7
MaQ7
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Avram Grant.

ciekawa kandydatura...
ale wszystko zalezy od PZPN...
nie wiem czy znow by sie zgodzili na kogos z zagranicy...
WueRZet
WueRZet
  16 września 2009

Ciekawy przerzut arta z GóWnianej na WP.

Podobno PZPN jest w stanie dać 2 mln ojro dla nowego selekcjonera. I jest wypiska zagranicznych szkoleniowców do wzięcia (jak dla mnie to każdy by za tą kasę przyjął propozycję prowadzenia zespołu na imprezie mistrzowskiej).

Jean Tigana (Francja), Alberto Zaccheroni (Włochy), Roberto Mancini (Włochy), Slaven Bilić (Chorwacja), Jurgen Klinsman (Niemcy), Bernd Schuster (Niemcy), Zico (Brazylia), Luciano Spalletti (Włochy), Avram Grant (Izrael)

NeverMind1910
NeverMind1910
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jean Tigana (Francja), Alberto Zaccheroni (Włochy), Roberto Mancini (Włochy), Slaven Bilić (Chorwacja), Jurgen Klinsman (Niemcy), Bernd Schuster (Niemcy), Zico (Brazylia), Luciano Spalletti (Włochy), Avram Grant (Izrael)


Moim zdaniem nazwiska nie realne jednak gdybym miał wybierać zdecydowałbym się na Zico, Bilica lub Spalettiego. Jednak moim faworytem byłby Bilic. A już na pewno nie szwab, wtedy bym niczym pejs zbojkotował mecze reprezentacyjne. Ot co !
smencik
smencik
  16 września 2009

Każdy, który powoła Jurka Dudka i Olisadebe się nada :tak:

thomas893
thomas893
  16 września 2009

Byle tylko trenerem nie został Niemiec...

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  16 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nowym trenerem kadry będzie Polak. Jednak jak donosi "Przegląd Sportowy", nic nie jest przesądzone ponieważ polską reprezentację chce poprowadzić Izraelczyk Avram Grant.


Avram Grant na pewno jest w większym stopniu Polakiem niż na przykład Roger, więc kto wie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zico (Brazylia)


zwolnili go z CSKA, więc kto wie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.