79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 września 2009 (pierwszy post)

Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??
Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja kocham sformułowanie budowanie drużyny.

Od tego wlasnie jest trener :ziober2:

zeby znalazl "cegly" czytaj graczy i prawidlowo je spoił by to dobrze funkcjonowalo :mrgreen:

Guus Hiddink to dobry budowlaniec :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Inna sprawa, że sportowo miejsce w kadrze mu się należy, ale wtedy należy być konsekwentnym i dać szansę również Borucowi czy Dudce.

Dla mnie to blad ze ich nie ma w kadrze
przynajmniej Boruca :) obecnie jest najlepszym bramkarzem pomimo tych wpadek

Dudek ? litosci wieczny rezerwowy ...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ważne czy tam będzie dwóch starszych zawodników czy nie...

Ci mlodzi teraz za 3 lata beda mieli odpowiedni wiek :ninja:
a ci starsi beda juz dziadkami :ziober2:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ci mlodzi teraz za 3 lata beda mieli odpowiedni wiek a ci starsi beda juz dziadkami


kto mógł 3 lata temu przewidzieć, że o sile reprezentacji stanowić będą Murawski, Peszko czy nawet Błaszczykowski... a nie na przykład Mila, Burkhardt, Iwański czy Niedzielan.
Dlatego budowanie składu na za 3 lata nie ma dzisiaj najmniejszego sensu...
Można dawać szansę uzdolnionym młodym zawodnikom, ale nie zamykajmy się na tych starszych. Zmiany muszą następować stopniowo.

LeonGrande
LeonGrande: Dla mnie to blad ze ich nie ma w kadrze przynajmniej Boruca :) obecnie jest najlepszym bramkarzem pomimo tych wpadek Dudek ? litosci wieczny rezerwowy ...


ale przecież wybór Dudka nie jest wyborem stricte sportowym...
chodzi o ducha drużyny... nie od dziś wiadomo, że Dudek to spokojny, zrównoważony człowiek, a Boruc porywczy, dosyć nieprzewidywalny człowiek.
Fabiański jest kontuzjowany, Kuszczak nie raz w kadrze sprawiał problemy...
Wszystko logicznie się układa, tylko w całej tej układance jedno dziwi, mianowicie powołanie Grosickiego...

i żeby nie było, to nie jest tak, że ja tych zawodników przekreślam, ale jeżeli trener sobie założył jakąś koncepcję to powinien jej się trzymać....

Poza tym wyjątkowo mądrze jak na siebie powiedział dziś Jan Tomaszewski... Jeżeli selekcjoner powołuje kogokolwiek to powinien go powołać i już, a nie tłumaczyć się, że powołał Dudka, ale Boruca nie przekreśla... komu potrzebne te tłumaczenia.

LeonGrande
LeonGrande: Od tego wlasnie jest trener zeby znalazl "cegly" czytaj graczy i prawidlowo je spoił by to dobrze funkcjonowalo Guus Hiddink to dobry budowlaniec


Hiddink ma jedno czego nie ma żaden polski trener, a mianowicie autorytet...
inna sprawa, że jego postać często bywa mitologizowana...
jasne wiele zdziałał z Holandią, z Koreą, Australią czy Rosją, ale to nie znaczy, że u nas musiałby się odnaleźć.

Guus to dobry trener, równie dobrze jak z reprezentacjami poradził sobie z Chelsea, ale to wyjątek od reguły, że dobry trener reprezentacyjny nie znajdzie się w pracy w klubie i odwrotnie.
Scolari czy Kasperczak są przykładami na potwierdzenie tej
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tej


tej tezy*

ucięło mi.
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009

Skoro drużyna na EURO to poproszę powołania dla Majewskiego Radosława, Glika Kamila i Małeckiego Patryka. Nie pogardziłbym też Szymonem Pawłowskim w formie..

PS Wojtku, czy Frost jest inteligentny?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wojtku, czy Frost jest inteligentny?


na pytania retoryczne nie odpowiadam :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Peszko

ten pan od dawna dobrze gral, pamietam go za czasow Wisly Plock :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Można dawać szansę uzdolnionym młodym zawodnikom, ale nie zamykajmy się na tych starszych. Zmiany muszą następować stopniowo.

Alez ja nie mowie ze zamykac, najlepiej niech graja Ci co sa w najlepszej formie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: na przykład Mila

Uwazasz ze juz jest zupelnie spalony ?
Moim zdaniem nie powiedzial jeszcze ostatniego zdania :)

Konto usunięte
Konto usunięte: że u nas musiałby się odnaleźć.

U nas malo kto moze sie odnalezc takie beztalencia :lol2:

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Guus to dobry trener, równie dobrze jak z reprezentacjami poradził sobie z Chelsea, ale to wyjątek od reguły, że dobry trener reprezentacyjny nie znajdzie się w pracy w klubie i odwrotnie. Scolari czy Kasperczak są przykładami na potwierdzenie tej


Widzialbys jakiegos zagranicznego trenera na staniowisku naszej kadry ?
jesli tak, to jakie to nazwisko ?

czy faktycznie nawet Hiddink Ancelotti Mourinho by sobie nie poradzili :ninja:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: ten pan od dawna dobrze gral, pamietam go za czasow Wisly Plock


pamiętam czasy kiedy był najmłodszym ligowcem, ale równie dobrze teraz dobrze gra 3 lata młodszy Maciej Korzym (przebieg kariery podobny), ale nikt nie woła o powołanie dla niego, bo jeszcze jest za słaby, a kto wie jak będzie za 3 lata...

LeonGrande
LeonGrande: Alez ja nie mowie ze zamykac, najlepiej niech graja Ci co sa w najlepszej formie


no to więc o jakim budowaniu kadry na euro tu mowa?
bo za 3 lata w formie będą zupełnie inni piłkarze niż dzisiaj.

LeonGrande
LeonGrande: Uwazasz ze juz jest zupelnie spalony ? Moim zdaniem nie powiedzial jeszcze ostatniego zdania :)


nie chodzi o to, że jest spalony, ale w ostatnim czasie to nie on decydował o obliczu kadry, a kiedyś można by twierdzić, że właśnie w okolicach 2010 roku to on będzie głównym filarem zespołu...
tak samo dziś nie można powiedzieć, że powoływanie młodych to budowa zespołu na 2012 rok, bo do tego czasu jeszcze się dużo zmieni.

LeonGrande
LeonGrande: U nas malo kto moze sie odnalezc takie beztalencia


beztalencia?
przypominam, że nasze roczniki 82 i młodsi w juniorach nie mieli sobie równych w Europie...
Dzisiaj Madej, Grzelak i spółka powinni grywać w najlepszych klubach świata :and:

LeonGrande
LeonGrande: Widzialbys jakiegos zagranicznego trenera na staniowisku naszej kadry ? jesli tak, to jakie to nazwisko ?


z tym jest jak z totolotkiem, Bruckner świetnie prowadził Czechów, a w Austrii się nie sprawdził...
ale jeśli już miałbym się decydować na jakiś kierunek, postawiłbym na któregoś z włoskich szkoleniowców.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to więc o jakim budowaniu kadry na euro tu mowa?

Wyselekcjonowac pewna grupe mlodych ktorzy sa teraz wyrozniajacymi sie pilkarzami i wlaczac ich do kadry....
ciezko mi powiedziec nie jestem trenerem :) ale inni to potrafia a w Polsce talent to jest ten kto ma juz ... 24 - 25 lat :ninja: i wtedy do kadry sie powoluje jezeli nie zmieni obywatelstwa szybciej....

Janota, jemu bym sie przyjrzal

Konto usunięte
Konto usunięte: ale w ostatnim czasie to nie on decydował o obliczu kadry

Z prostego powodu, po odejsciu z Groclinu... zmarnowal sie :and:
poprzedni sezon w Slasku mial calkiem udany :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj Madej, Grzelak i spółka powinni grywać w najlepszych klubach świata

Powinni ale gdzies popelniono blad ?
czy sami pilkarze zeszli na laury ?

Konto usunięte
Konto usunięte: postawiłbym na któregoś z włoskich szkoleniowców.

Mancini nadal chyba bez pracy :ninja:
no i podobno zglosil sie Zacheronni :ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: beztalencia? przypominam, że nasze roczniki 82 i młodsi w juniorach nie mieli sobie równych w Europie... Dzisiaj Madej, Grzelak i spółka powinni grywać w najlepszych klubach świata

Czesiek Michniewicz mówił, że Madej miał większy potencjał od Błaszczykowskiego.
A mało kto pamięta już takich graczy jak Krzysiek Kazimierczak czy Paweł Kapsa.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nikt nie woła o powołanie dla niego, bo jeszcze jest za słaby, a kto wie jak będzie za 3 lata...

Korzymowi odbiła woda sodowa do głowy. Wielkie nadzieje testy w Chelsea.. A tak naprawdę nigdzie się nie sprawdził i nikt nie wie na jakiej pozycji powinien grac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Grzelak i spółka powinni grywać w najlepszych klubach świata

Grzelak nieźle radzi sobie w Bukareszcie. Bardziej zmarnował talent Przemek Kazimierczak.

Konto usunięte
Konto usunięte: na pytania retoryczne nie odpowiadam :)

Szkoda.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: Wyselekcjonowac pewna grupe mlodych ktorzy sa teraz wyrozniajacymi sie pilkarzami i wlaczac ich do kadry.... ciezko mi powiedziec nie jestem trenerem :) ale inni to potrafia a w Polsce talent to jest ten kto ma juz ... 24 - 25 lat i wtedy do kadry sie powoluje jezeli nie zmieni obywatelstwa szybciej.... Janota, jemu bym sie przyjrzal


tyle, że w Europie talent 19-letni zamienia się w dojrzałego piłkarza w wieku lat dwudziestu kilku... a u nas co najwyżej Lewandowski czy Szczęsny tak rokują...

LeonGrande
LeonGrande: Z prostego powodu, po odejsciu z Groclinu... zmarnowal sie poprzedni sezon w Slasku mial calkiem udany :)


Leo go nie lubił... poza tym Mila to taki piłkarz, który jest naprawdę jak na polskie warunki wspaniale obdarzony, tylko oleju w głowie mało.

LeonGrande
LeonGrande: Powinni ale gdzies popelniono blad ? czy sami pilkarze zeszli na laury ?


pamiętna porażka z Białorusią i wtedy kadra U-21 się skończyła, chłopaki zaczęli to olewać... w sumie tylko Burkhardt i Mila dostali szansę od Bońka czy Janasa...
reszta zaczęła grać w słabych klubach (Madej) lub grzał ławę w dobrych (Jacek Kowalczyk).

LeonGrande
LeonGrande: Mancini nadal chyba bez pracy no i podobno zglosil sie Zacheronni


szkoda, że Trapattoni ma już Irlandię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czesiek Michniewicz mówił, że Madej miał większy potencjał od Błaszczykowskiego. A mało kto pamięta już takich graczy jak Krzysiek Kazimierczak czy Paweł Kapsa.


Kapsa wygrywał rywalizację z Kuszczakiem, który już wtedy robił karierę w Niemczech, a od Przyrowskiego był 3 razy lepszy...
Za Kazimierczakiem nigdy nie przepadałem... Wisio czy Kuś byli o wiele lepsi...
Poza tym on taki trochę nierozgarnięty zawsze się wydawał.

Prawdziwym jednak zmarnowanym talentem można nazwać Darka Zawadzkiego :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Grzelak nieźle radzi sobie w Bukareszcie. Bardziej zmarnował talent Przemek Kazimierczak.


Kaźmierczak w Porto robił jeszcze większą karierę, ale jak to się mówi raz na wozie, raz pod wozem. Akurat oni i tak z tej całej rzeszy młodych talentów dobrze skończyli... Może za 2 lata Madej czy Grzelak znów będą decydować o obliczu kadry.

Konto usunięte
Konto usunięte: Korzymowi odbiła woda sodowa do głowy. Wielkie nadzieje testy w Chelsea.. A tak naprawdę nigdzie się nie sprawdził i nikt nie wie na jakiej pozycji powinien grac.


niech podziękuje swoim menedżerom.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

Przypomniał mi się mój temat dokładnie sprzed roku
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=19&t=306504

NeverMind1910
NeverMind1910
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwym jednak zmarnowanym talentem można nazwać Darka Zawadzkiego

Czy to ten z Krakowa, który tak świetnie bił wolne?
Chyba w Kmicie Zabierzów gra..

Olszar chyba najbardziej ze wszystkich zmarnował karierę :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to ten z Krakowa, który tak świetnie bił wolne? Chyba w Kmicie Zabierzów gra.. Olszar chyba najbardziej ze wszystkich zmarnował karierę


Ten sam, teraz już gra w Sandencji Nowy Sącz.

A co do Olszara, to zbieg nieszczęśliwych wypadków to spowodował... pamiętam czasy, że Ślusarski czy Matusiak byli dla niego tłem :and:
Ale on też jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 września 2009

Pamiętam jakiś wypadek samochodowy w którym zginęła jego partnerka.

Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam czasy, że Ślusarski czy Matusiak byli dla niego tłem

Ślusarski nigdy nie był graczem dobrym..

Zobaczymy jak potoczy się kariera Jańczyka. Bo Małecki i Grosicki najlepiej nie skończą..
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  26 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ślusarski nigdy nie był graczem dobrym.. Zobaczymy jak potoczy się kariera Jańczyka. Bo Małecki i Grosicki najlepiej nie skończą..


Ja bym dał szansę Sobiechowi, chłopak w Ruchu niezłą robotę odwala.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.