79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 września 2009 (pierwszy post)

Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??
Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czystej ciekawości...kiedy widziałeś dobry mecz w wykonaniu Kowalczyka ? ;>


wystarczy mi fakt, że nigdy w kadrze nie zawiódł. W przeciwieństwie do wielu innych bramkarzy.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po grzyba ? Chyba tylko po to, aby w czasie spotkania ze Słowacją dostał jakiś pamiątkowy puchar i zakończył karierę reprezentanta. Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie upierał się, żeby na mistrzowskiej imprezie grał człowiek który przez ostatnie 4 lata nie rozegrał 10 spotkań ligowych (wliczając puchary to może 20 uzbiera, chociaż ledwo)


ma 58 spotkań w reprezentacji, zagra 2 i będzie honorowym reprezentantem.
WueRZet
WueRZet
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy mi fakt, że nigdy w kadrze nie zawiódł. W przeciwieństwie do wielu innych bramkarzy.

A ja zawszę myślałem, że w kadrze powinni grać najlepsi zawodnicy na danej pozycji, a nie "za zasługi".
Gutek909
Gutek909
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po grzyba ?

jeśli nie ma Boruca ani Fabiańskiego to z tych punktów co napisałeś wcześniej Ci bramkarze są sobie równi, więc dla mnie nie ma zaskoczenia, że Dudek znalazł się na tej liście, trochę zaskoczył mnie fakt, że jest tam Kowalewski i przyrowski, no ale cóż... Nie gramy już o nic, więc niech se chłopaki zagrają, a nóż zagrają dobre spotkania... jeśli nie to przynajmniej będzie klarowna sytuacja, że Majewski na selekcjonera się nie nadaje...
Gutek909
Gutek909
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przyrowski

Przyrowski
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja zawszę myślałem, że w kadrze powinni grać najlepsi zawodnicy na danej pozycji, a nie "za zasługi".


w kadrze powinni grać tacy zawodnicy, którzy gwarantują sukces.
reprezentacja to nie jest zbiór najlepszych zawodników na danej pozycji, a drużyna, która musi współpracować.
Co z tego, że ktoś będzie dobry, jak w reprezentacji co mecz zrobi kuriozalny błąd.
WueRZet
WueRZet
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: więc dla mnie nie ma zaskoczenia, że Dudek znalazł się na tej liście

To dlaczego nie ma Kuszczaka, który, według głupiej argumentacji Młynarczyka, zasługuje w tym momencie w takim samym stopniu na grę w kadrze jak Dudek ?
Gutek909
Gutek909
  25 września 2009

Kurde przez przypadek włączyłem se nowy wygląt fotki i się połapać nie mogę teraz :ninja: :lol2:

Gutek909
Gutek909
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To dlaczego nie ma Kuszczaka, który, według głupiej argumentacji Młynarczyka, zasługuje w tym momencie w takim samym stopniu na grę w kadrze jak Dudek ?

to raczej nie do mnie pytanie :D Gdyby Kuszczak się znalazł na liście także bym nie był zaskoczony...

Konto usunięte
Konto usunięte: wygląt

wygląd
kurde, co ja dziś za błędy robię
WueRZet
WueRZet
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w kadrze powinni grać tacy zawodnicy, którzy gwarantują sukces.

Więc jak dla mnie Kowalewski nie gwarantuje sukcesu w większym stopniu niż Kasprzik, Pawełek, Kuszczak, czy ktoś z młodszych (Gikiewicz, Stachowiak, Szczęsny)
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc jak dla mnie Kowalewski nie gwarantuje sukcesu w większym stopniu niż Kasprzik, Pawełek, Kuszczak, czy ktoś z młodszych (Gikiewicz, Stachowiak, Szczęsny)

Teraz to sobie kpisz?

Skoro nie widzisz różnicy między Kowalewskim a Gikiewiczem to może Majewski powinien powołać Wierzchowskiego Jakuba czy Tomasza Bobela.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

Michał idąc twoim tokiem rozumowania na kadrę powinno się powoływać Boruca i nikogo innego... bo albo nie grają, albo są słabi, albo ich w Polsce nikt nie widział.

NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Michał idąc twoim tokiem rozumowania na kadrę powinno się powoływać Boruca i nikogo innego...

Zaraz zaraz jak dobrze pamiętam to w meczu z Serbią i Portugalią Kowalewski bronił fantastycznie. Nie pamiętam aby zawodził w kadrze poza tym jest podstawowym bramkarzem Iraklisu. A co do Dudka, skoro on to dlaczego nie Kuszczak czy Szczęsny? Oni przynajmniej bronią z ogórkami..

Szkoda, że nie ma w kadrze już Hajty.. Wtedy mielibyśmy rozrywkową drużyną. Fajki i hazard a Wawrzyn ewentualnie mógłby skombinować dopalacze zaś Dudek "Hiszpańską muche".
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz zaraz jak dobrze pamiętam to w meczu z Serbią i Portugalią Kowalewski bronił fantastycznie.


no i właśnie o to mi chodzi, że gdy wychodził zawsze sprostał zadaniu :)
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009

W avatarze to Garinncha, czy kto?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.