79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 września 2009 (pierwszy post)

Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??
Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

smencik
smencik
  22 września 2009

Nie wiem o co się Wam rozchodzi :woot: Dajcie mu się wykazać, a dopiero potem oceniajcie. Gorzej i tak nie będzie, więc niech te dwa mecze poprowadzi, a potem na spokojnie PZPN dokona wyboru.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: naród juz wybral


jaki naród taka reprezentacja :and:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  22 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki naród taka reprezentacja


Smialbym sie jakby za Majewskiego wygrali te 2 mecze :rotfl:
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 września 2009

Ja to widzę tak. Majewski Radosław, Glik Kamil, Małecki Patryk, Peszko Sławomir, Grzelak Rafał, Marcin Robak, Jeleń Ireneusz dostają szanse gry w sparingu.

Odpadają Krzynówek, Żewłakow, Smolarek ( bez regularnej gry). Wstrząs przydałby się Mariuszowi Lewandowskiemu ( Powołałbym Kazimierczaka ) i Dudce.

Nie mamy szans na awans i sprawdzamy graczy już na EURO 2012.

I bardzo będzie mi przykro jak Majewski zostanie na stałe trenerem.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mamy szans na awans i sprawdzamy graczy już na EURO 2012.


po pierwsze szanse jeszcze są, po drugie cały czas walczymy o wyzszy koszyk w kolejnych eliminacjach.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

Kazimierz Greń został nowym dyrektorem polskiej reprezentacji.
Człowieka tego chyba przedstawiać nie trzeba... To głównie dzięki niemu Lato jest dziś prezesem PZPN.
Jak widać kolesiostwo zaczyna się szerzyć.

WueRZet
WueRZet
  25 września 2009

Stefan, coś Ty ku:cenzura: wymyślił :ninja:

thomas893
thomas893
  25 września 2009

Dudek?! Bo trenuje z najlepszymi?! jasny :cenzura: ! :zonk:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

Tak mniej więcej wyobrażałem sobie jego kadrę.
Dokładnie tak. :mrgreen:

WueRZet
WueRZet
  25 września 2009

Bramkarze: Jerzy Dudek (Real Madrid CF, Hiszpania), Wojciech Kowalewski (AÓ Iraklís, Grecja), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa).

Obrońcy: Jarosław Bieniuk (Widzew Łódź), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Adam Kokoszka (Empoli FC, Włochy), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Piotr Polczak (Cracovia), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck, Ukraina), Rafał Murawski (Rubin Kazań, Rosja), Ludovic Joseph Obraniak (Lille OSC, Francja), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Łukasz Piszczek (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Roger (AeK, Grecja), Euzebiusz Smolarek (brak klubu), Jakub Wilk (Lech Poznań).

Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Dawid Janczyk (KSC Lokeren Oost-Vlaanderen, Belgia), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre, Francja), Robert Lewandowski (Lech Poznań).

Na grubo podkreśliłem zupełne nieporozumienia w tej kadrze jak dla mnie :ninja:
Ogólnie szacun dla selekcjonera iż w jego mniemaniu nie ma lepszych zawodników na swoich pozycjach niż Ci wymienieni :crylol:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

Beenhakker wybaczył Borucowi i Dudce to ich Majewski wywalił.
Ogólnie ciekawi mnie linia obrony w tych meczach.
Rzeźniczak na prawej obronie? To już lepszy Marcin Kowalczyk.
Jeszcze mi tylko powołania dla Sznaucnera brakuje.

thomas893
thomas893
  25 września 2009

Z niecierpliwością czekam na niedzielny Cafe Futbol, w którym gościem będzie trenejro :mrgreen:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z niecierpliwością czekam na niedzielny Cafe Futbol, w którym gościem będzie trenejro


pierwsze pytanie:
Dlaczego nie ma Niedzielana? :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  25 września 2009

e tam gadacie na Majewskiego tak jak na Leo, niech zagra te 2 mecze obojętnie jaką reprezentacją... Znowu cała Polska ocenia przedwcześnie, tacy jesteśmy już niestety... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jerzy Dudek

ja tam Dudka akurat także bym sprawdził...

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil Grosicki

także powinien dostać swoją szansę..

Konto usunięte
Konto usunięte: Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Piotr Polczak (Cracovia

tych 2 akurat bym usunął..

Ja tam się narazie wypowiadać nie będę, zobaczymy co będzie po tych 2 meczach...
smencik
smencik
  25 września 2009

Zdecydowanie brakuje mi w kadrze Emmanuela Olisadebe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.