79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  14 września 2009 (pierwszy post)

Proszę o wytypowanie trenera który jest wstanie przygotować Nasza reprezentację piłkarską do ME w 2012 r. ,proszę o użycie argumentów które kierują Waszym wyborem ??
Co sądzicie o osobie S.Majewskiego ? Dobry fachowiec ? Należy mu się szansa ? Czy wyniki w Jego karierze przemawiają za Jego osobą na jakiekolwiek stanowisko w reprezentacji ?

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W avatarze to Garinncha, czy kto?


Garrincha oczywiście :tak:
WueRZet
WueRZet
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to sobie kpisz?

A dlaczegóż to niby ? Przed oczami nie mam Kowalewskiego sprzed lat grającego przeciwko Serbii, czy Portugalii, a Gibona na poziomie 2ligowym grającego w Kielcach. Chyba nie napiszesz, że był wyróżniającą się postacią w zespole?

Konto usunięte
Konto usunięte: Michał idąc twoim tokiem rozumowania na kadrę powinno się powoływać Boruca

Nie. Idąc moim tokiem rozumowania w tym momencie nie mamy bramkarza, który jest lepszy od Boruca. Jeśli już chcemy go kimś zastąpić dajmy szansę komuś kto za 3 lata będzie w stanie realnie pomóc kadrze i być jej pewnym punktem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy mielibyśmy rozrywkową drużyną.

Starczy, że są Peszko z Wilkiem ;) Chociaż chłopaki się ostatnio uspokoili. Ale Hajty, a może bardziej zawodnika o podobnych cechach co Hajto brakuje naszej kadrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Tomasza Bobela.

Trochę żartując...on również jest rezerwowym dobrego klubu w silnej lidze, więc pewnie dla Młynarczyka jest w podobnej formie co Dudek, Kuszczak, czy Szczęsny :crylol:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009

A tak w ogóle to czemu w kadrze nie ma Frankowskiego?

NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gibona na poziomie 2ligowym grającego w Kielcach.

Kowalewski nie zagrał żadnego meczu w 1 lidze. Odszedł po degradacji zespołu..
A w Ekstraklasie nie grał najgorzej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Starczy, że są Peszko z Wilkiem ;) Chociaż chłopaki się ostatnio uspokoili. Ale Hajty, a może bardziej zawodnika o podobnych cechach co Hajto brakuje naszej kadrze.

Peszko to chyba najgłupszy zawodnik Ekstraklasy zawsze dostaję zbędne kartki, zaś Wilk?
Właściwie to dlaczego on znajduję się w kadrze?

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę żartując...on również jest rezerwowym dobrego klubu w silnej lidze, więc pewnie dla Młynarczyka jest w podobnej formie co Dudek, Kuszczak, czy Szczęsny

A ostatnio grał chyba w lidze Azerskiej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w ogóle to czemu w kadrze nie ma Frankowskiego?

Bo strzelił sporo bramek Amice Wronki w barwach Wisły.

KIEDY ROBAL W KADRZE ZAGRA? !
WueRZet
WueRZet
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kowalewski nie zagrał żadnego meczu w 1 lidze. Odszedł po degradacji zespołu.. A w Ekstraklasie nie grał najgorzej.

:ninja:
Ja przecież wiem, że grał w Ekstraklasie, prezentując jednak formę najwyżej II ligową. Miał być najlepszym bramkarzem w lidze. Nie był. Wątpię czy był lepszy od Pawełka.
Freddie2007
Freddie2007
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na grubo podkreśliłem zupełne nieporozumienia w tej kadrze jak dla mnie

Dlaczego Grosickiego nie chcesz w kadrze:woot:
Dziwi mnie brak powołania dla Małeckiego i Boruca:tak:
Z kadry wyrzuciłbym Smolarka i Dudka:ninja:
koraspl
koraspl
  25 września 2009

Dudek przynajmniej dobije do liczby 60 meczow w reprezetacji Polski i bedzie 26 czlonkiem klubu wybitnego reprezentanta naszego kraju :D

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dudek przynajmniej dobije do liczby 60 meczow w reprezetacji Polski i bedzie 26 czlonkiem klubu wybitnego reprezentanta naszego kraju :D


właśnie o tym samym sobie od razu pomyślałem :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2009

Ale ze nie powołał Hajty i do ataku Zurawskiego to skandal :and:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ale ze nie powołał Hajty i do ataku Zurawskiego to skandal


akurat Żurawski z przodu nie byłby takim głupim pomysłem :nie:
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dudek przynajmniej dobije do liczby 60 meczow w reprezetacji Polski i bedzie 26 czlonkiem klubu wybitnego reprezentanta naszego kraju :D

A kogo to interesuję?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Grosickiego nie chcesz w kadrze

A dlaczego ktoś chciałby go chcieć w kadrze?

LeonGrande
LeonGrande: Zurawskiego to skandal

Właśnie dlaczego w ataku nie ma Żurawskiego?

Ale jak ktoś dobrze zauważył. Kosowski w obecnej formie mógłby być wzmocnieniem.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Grosickiego nie chcesz w kadrze

Tez mnie dziwi oburzenie forumowiczów powolaniem Grosickiego ktory bryluje w Jadze :)
jego zaleta jest niesamowite przyspieszenie i szybkosc

zasluzyl na powolanie

Konto usunięte
Konto usunięte: dla Małeckiego


No wlasnie, Małecki powinien grywac w kadrze :)

w kazdym meczu Wisly wyrozniajacy sie pilkarz
koraspl
koraspl
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A kogo to interesuję?

Statystykow i zapewne Darka Szpakowskiego ...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie dlaczego w ataku nie ma Żurawskiego? Ale jak ktoś dobrze zauważył. Kosowski w obecnej formie mógłby być wzmocnieniem.


Ale cholera trzeba juz budowac na euro 2012 druzyne :and:

a to nie sa gracze ktorzy beda grali na tej imprezie....

juz dawac szanse mlodym niech sie ogrywaja bo to oni beda motorem kadry ktora stoczy boje w 2012 roku

Nie mozemy sie skompromitowac na wlasnym podwórku...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 września 2009
LeonGrande
LeonGrande: Tez mnie dziwi oburzenie forumowiczów powolaniem Grosickiego ktory bryluje w Jadze :)


bo widzisz, jeżeli nie powołuje się Boruca, bo może stwarzać problemy, to dlaczego powołuje się Grosickiego, który również wiele razy takie problemy stwarzał. Wiele razy dawano mu szansę, a on często zawodził.
Inna sprawa, że sportowo miejsce w kadrze mu się należy, ale wtedy należy być konsekwentnym i dać szansę również Borucowi czy Dudce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kosowski w obecnej formie mógłby być wzmocnieniem.


W sumie nie ma alternatywy na lewej stronie dla niego.
Ewentualnie na tej pozycji mógłby zagrać Obraniak, ale lepiej moim zdaniem by było gdyby zagrał w środku.

Konto usunięte
Konto usunięte: A kogo to interesuję?


mnie :mrgreen:
poza tym z tego są widoczne profity.

LeonGrande
LeonGrande: Ale cholera trzeba juz budowac na euro 2012 druzyne


jak ja kocham sformułowanie budowanie drużyny.
Drużyna się sama stworzy, nie ważne czy tam będzie dwóch starszych zawodników czy nie...

--------------------
aha i jeszcze mnie śmieszy jak ktoś mówi, że młodsi się mają uczyć od starszych.
prawda jest taka, że młodsi w klubie też mają taką szansę i tam tak naprawdę wychodzi kto to robi, a kto nie.
W reprezentacji od starszych zwykle przejmuje się te złe wzorce.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.