PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Widzieliście faul na Wasilewskim ? Już ma chłopak po mundialu w 2010r. Jeden z lepszych polskich piłkarzy doznał otwartego złamania prawej nogi. Kto chce zobaczyć tę nieciekawą scenę to niech sobie poszuka w sieci.

- Jak myślicie- odbuduje formę ???

Q29
Q29
  2 września 2009

nie wiem, panie Krzysztofie, czy grał pan kiedyś w piłkę, nie wykluczam tego, lecz mam wątpliwości po takiej wypowiedzi, czy uczestniczył pan w jakim kolwiek meczu derbowym.
Podkreślam, że takiego spotkania nie da się porównać do zwykłego meczu.
Zawsze gram ostro, wpisane są w to żółte kartki, ale w derbach nie ma to większego znaczenia, tam liczy się walka, walka i zwycięstwo.

gife
gife
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: krzychu7818:jeszcze jeden taki wjazd i będzie na czerwono przekreślony nick Ja się tego nie wstydzę. Jeżeli zasłużyłem na bana to mi go wręcz..

pograjmy, wjadę Ci chętnie w obie nogi :]
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pograjmy, wjadę Ci chętnie w obie nogi :]

A jeżeli nie byłby to mecz oficjalny z pewnością po tym wydarzeniu dostałbyś po buzi.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 września 2009

Swoją drogą Witsel z pewnością płakał jak dziewczynka w szatni, bo dzisiaj złożył odwołanie :and: . Mam nadzieję, że w ramach odwołania komisja ukarze go większą karą zamiast ją pomniejszać :and:

Bezczelny czarnuch :and:

Willoughby
Willoughby
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak myślicie- odbuduje formę ???

tak !!:)
PokazCyckiKotq69
PokazCyckiKotq69
  3 września 2009

rozdajcie po banach bo widze ze kazdy zamiast o temacie to sie spina

HardcoreProject
HardcoreProject
  3 września 2009

szkoda chlopa ... ciezko mu bedzie dojsc do takiej formy jak byl ... by moze juz nie pogra

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście faul na Wasilewskim ? Już ma chłopak po mundialu w 2010r. Jeden z lepszych polskich piłkarzy doznał otwartego złamania prawej nogi. Kto chce zobaczyć tę nieciekawą scenę to niech sobie poszuka w sieci. - Jak myślicie- odbuduje formę ???

chcialo go hull city gdzie mial zarabiac milion funtow rocznie... szczerze zayebalbym witsela juz nawet nie dla tegj kasy ale dla marzez zwiazanych z premier league.... i szczerze mowiac juz po gosciu.... koniec kariery, przynajmniej na tym poziomie ktory prezentowal.... zal mi chlopa;( trzymaj sie Wasyl...
gife
gife
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gife: pograjmy, wjadę Ci chętnie w obie nogi :] A jeżeli nie byłby to mecz oficjalny z pewnością po tym wydarzeniu dostałbyś po buzi.

od Ciebie dziecinko? marzenia..i gralibysmy w oficjalnym meczu..bardziej by Ciebie zabolal faul w 15 minucie i połamana noga :]
NeverMind1910
NeverMind1910
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od Ciebie dziecinko? marzenia..i gralibysmy w oficjalnym meczu..bardziej by Ciebie zabolal faul w 15 minucie i połamana noga :]

Nie podniecaj tłuszczyku techno boju.

Witsel zamiast 11 meczy, dostał 8 po odwołaniu :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witsel zamiast 11 meczy, dostał 8 po odwołaniu


czasem myślę, że oni sobie doskonale zdają sprawę, że będą odwołania i specjalnie najpierw dają wyższą karę niż planują :ninja:
kruspe88
kruspe88
  5 września 2009

o bogowie... czytam wypowiedzi w internecie i mnie krew zalewa...
owszem, taka kontuzja to ciężkie doświadczenie dla piłkarza, niewyobrażalny ból... życzę Wasilewskiemu szybkiego powrotu do zdrowia, ale czy, do ciężkiej cholery, możecie przestać znęcać się nad Witselem?
Każdy kto twierdzi, że celowo polował na nogę Marcina niech to udowodni, albo zamknie ryj... To był mecz, walka, a każdy kto grał kiedykolwiek w piłkę wie, że czasem różne rzeczy dzieją się w ferworze walki i nie ma czasu na myślenie. Witsel nie jest jakimś rzeźnikiem, po prostu za bardzo chciał.
Gdyby sytuacja była odwrotna to albo ciskalibyście gromy w Wasilewskiego albo pisali, że czarnuchowi się należało...

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy kto grał kiedykolwiek w piłkę wie, że czasem różne rzeczy dzieją się w ferworze walki i nie ma czasu na myślenie.


każdy kto kiedykolwiek grał w piłkę wie, że takie faule nie zdarzają się przypadkowo...
każdy również wie, że w profesjonalnym futbolu nie powinno być miejsca dla zwykłego bandyctwa jakim niewątpliwie było to co zrobił Witsel.
A nawet jeśli nie zrobił tego specjalnie to czy zwalnia go to z odpowiedzialności?
Nie.
Poza tym każdy kto widział zachowanie Witsela po faulu zdaje sobie sprawę z tego, że nie wyglądał na przejętego tym co się stało, wręcz przeciwnie... był zdumiony, że otrzymał kartkę.

I tu nie ma znaczenia czy zrobił to Belg, Polak, Rumun czy Nigeryjczyk.
Tak rażące złamanie przepisów musi być karane bardzo surowo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.