PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Widzieliście faul na Wasilewskim ? Już ma chłopak po mundialu w 2010r. Jeden z lepszych polskich piłkarzy doznał otwartego złamania prawej nogi. Kto chce zobaczyć tę nieciekawą scenę to niech sobie poszuka w sieci.

- Jak myślicie- odbuduje formę ???

boleslawianin
boleslawianin
  2 września 2009

Dzis wypowiadal sie Streilau na antenie tvn24 i powiedzial ze dobrze byloby gdyby zakazano w obecnym futbolu " grac wslizgiem "
czyli byloby niedopuszczalne odbieranie pilki za pomocą wślizgu, odrazu zawodnik wylatywałby z boiska

boleslawianin
boleslawianin
  2 września 2009

A propo ogolnopolskiej paniki na temat Wasyla ze juz koniec kariery itp ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Dwie złamane kości reprezentanta Polski, Marcina Wasilewskiego, zostały już złożone, jeśli nie pojawi się zakażenie popularny "Wasyl" będzie mógł niebawem zacząć chodzić o kulach.Według nieoficjalnych jak na razie doniesień Wasilewski mógłby powrócić do treningów w marcu.


takze jeszcze sie okaze, ze wroci szybciej niz wszyscy zakladaja
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis wypowiadal sie Streilau na antenie tvn24 i powiedzial ze dobrze byloby gdyby zakazano w obecnym futbolu " grac wslizgiem " czyli byloby niedopuszczalne odbieranie pilki za pomocą wślizgu, odrazu zawodnik wylatywałby z boiska


byłby to krok wstecz dla futbolu
MaQ7
MaQ7
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jednak tylko do 23 listopada 2009, ale to w sumie niewiele zmienia...

dostał rowzniez dodatkowa "kare"
sponsorzy nie chca z nim podpisywac kontraktow a ponad to sponsor druzyny nalega by klub nalozyl na niego dodatkowa kare : )
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dostał rowzniez dodatkowa "kare" sponsorzy nie chca z nim podpisywac kontraktow a ponad to sponsor druzyny nalega by klub nalozyl na niego dodatkowa kare : )


ale z drugiej strony w jednej chwili zrobił się bardzo popularny i kiedyś może tą popularność wykorzystać.
MaQ7
MaQ7
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z drugiej strony w jednej chwili zrobił się bardzo popularny i kiedyś może tą popularność wykorzystać.

oj sadze ze nie raczej zaden sponsor nie chce laczyc swej firmy z kims tego typu : )
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z drugiej strony w jednej chwili zrobił się bardzo popularny i kiedyś może tą popularność wykorzystać.

Ale to jest popularność raczej negatywna, ale jeżeli skończy z futbolem to mu się przyda i będzie mógł robić jako... rzeźnik :tak:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oj sadze ze nie raczej zaden sponsor nie chce laczyc swej firmy z kims tego typu : )


to bardzo utalentowany piłkarz, nie zdziwię się jak skończy w którymś z najlepszych klubów świata i wtedy o sponsorów nie będzie się musiał martwić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to jest popularność raczej negatywna, ale jeżeli skończy z futbolem to mu się przyda i będzie mógł robić jako... rzeźnik


różnie można swoją popularność wykorzystać.
póki co jemu do końca futbolu raczej daleko...
MaQ7
MaQ7
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to bardzo utalentowany piłkarz, nie zdziwię się jak skończy w którymś z najlepszych klubów świata i wtedy o sponsorów nie będzie się musiał martwić.

no racja racja, z reszta wcale nie muci czekac az trafi do takiego klubu wystarczy az sprawa ucichnie...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no racja racja, z reszta wcale nie muci czekac az trafi do takiego klubu wystarczy az sprawa ucichnie...


tak naprawdę to tą sprawą interesują się tylko ludzie w krajach Beneluksu i w Polsce...
Q29
Q29
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oby jak najmniej takich "piłkarzy" , bo to ze sportem to za wiele wspólnego nie ma

nie dostaję za swoję grę kasy, ale zostawiam na boisku przede wszystkim zaangażowanie.
Dla mnie mecz Widzewa z ŁKSem, jest czymś więcej, niż tylko meczem, dla mnie to święto i wielka walka, której nie można porównać do innego meczu, ten mecz ma swoje prawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety

właśnie dzięki determinacji i zaangażowaniu łatwiej jest się wybić.
krzychu7818
krzychu7818
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale zostawiam na boisku przede wszystkim zaangażowanie.


no to fajne zaaganżowanie, polować na czyjeś kości , nic tylko pogratulować , a myslalem , że piłka nożna polega na czym innym , jak widać myliłem się :and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 września 2009

Mi się ten rodzaj zaangażowania podoba. Polowanie na koszer kości? Fajna zabawa..

Nie bądźcie wszyscy już tacy święci, bo to już nudne się robi.. Z pewnością każdy z was grając w piłkę kopnął złośliwie rywala z którym mieliście na pieńku, czy was ośmieszył.

Młodzież wszechpolska kurna :and:

krzychu7818
krzychu7818
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się ten rodzaj zaangażowania podoba. Polowanie na koszer kości? Fajna zabawa..


jeszcze jeden taki wjazd i będzie na czerwono przekreślony nick

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jeden taki wjazd i będzie na czerwono przekreślony nick

Ja się tego nie wstydzę. Jeżeli zasłużyłem na bana to mi go wręcz..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.