PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Widzieliście faul na Wasilewskim ? Już ma chłopak po mundialu w 2010r. Jeden z lepszych polskich piłkarzy doznał otwartego złamania prawej nogi. Kto chce zobaczyć tę nieciekawą scenę to niech sobie poszuka w sieci.

- Jak myślicie- odbuduje formę ???

NeverMind1910
NeverMind1910
  31 sierpnia 2009

Marcin przejdzie dwie operacje i odpocznie od piłki rok, następnie rehabilitacja i powrót do gry.. Myślę, że Wasilewski jeżeli zagra w piłkę to za 1.5 roku..
Straszna sprawa.

Predator007TSW
Predator007TSW: Cóż taka jego praca. Jak codziennie w kraju są dziesiątki czy setki wypadkó w pracy często cięzkich to nikt o tym nie wspomni. STało sie przekichane.

To nie był wypadek, lecz świadomy atak na nogi piłkarza.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie był wypadek, lecz świadomy atak na nogi piłkarza.

jeszcze sie koleś dziwił dlaczego dostał czerwoną kartke.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NeverMind1910
NeverMind1910
  31 sierpnia 2009

Świetnie wypowiedział się kapitan Standardu jeden z najlepszym Belgijskich piłkarzy Stefan Defour. Nie będę kopiował wypowiedzi, bo zostanę posądzony o złe czyny. W dużym skróci piłkarz powiedział, że Anderlecht jest sam sobie winien a faul na Wasilewskim jest przyczyną braku wcześniejszej interwencji sędziego za przewinienia zawodnika Anderlechtu.
W tym samym meczu kontuzji dostał Jan Polak, zerwanie więzadeł krzyżowy. Uraz nie mniej poważny, bo dojście do formy trwa ponad 8 miesięcy.

Jutro Komisja Dyscyplinarna wysłucha wyjaśnień Defoura i poda karę dyskwalifikacji dla gracza.

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin Wasilewski
...wracaj jak najszybciej -reprezentacja Cię potrzebuje...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

thomas893
thomas893
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście faul na Wasilewskim ?

Widzieliśmy... powiesić murzyna za jaja!

Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak myślicie- odbuduje formę ???

Życzę mu tego, ale będzie ciężko :and:

Predator007TSW
Predator007TSW: Dla mnie ten faul z wyglądu gorszy od zdarzenia z Eduardo,Cisse czy Larssonem.

jeden chamski był też kiedyś gdzieś w Afryce
Q29
Q29
  31 sierpnia 2009

Nie oglądałem tego meczu, wszyscy krytykujecie zawodnika Liege, jednak prawdą jest, że to była zemsta, przynajmniej ja tak to pojmuję.
Wasyl słynął z bardzo ostrej gry, podobał mi się jego styl, ale warto postawić się w sytuacji faulowanych zawodników, myślę, że Ci którzy uprawiają ten sport nie raz doznawali bólu, po ostrych zawodnikach rywali.
Sugeruję, iż zawodnika Liege, chciał wyrządzić krzywdę Marcinowi, lecz nie taką, jaką zrobił.
Nie usprawiedliwiam tego zawodnika, lecz sam wiem, że czasami emocje na boisku są większe od rozsądku, ten zawodnik chciał się odpłacić i udało mu się, tylko szkoda, że w taki sposób.
Bo ten faul, mógł wyglądać okropnie, lecz mogło się wiele nie stać, wystarczyło by, że Wasyl miałby inaczej ustawioną nogę.
Tyle.

Marcinie, wracaj do zdrowia!

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oglądałem tego meczu, wszyscy krytykujecie zawodnika Liege, jednak prawdą jest, że to była zemsta, przynajmniej ja tak to pojmuję. Wasyl słynął z bardzo ostrej gry, podobał mi się jego styl, ale warto postawić się w sytuacji faulowanych zawodników, myślę, że Ci którzy uprawiają ten sport nie raz doznawali bólu, po ostrych zawodnikach rywali. Sugeruję, iż zawodnika Liege, chciał wyrządzić krzywdę Marcinowi, lecz nie taką, jaką zrobił. Nie usprawiedliwiam tego zawodnika, lecz sam wiem, że czasami emocje na boisku są większe od rozsądku, ten zawodnik chciał się odpłacić i udało mu się, tylko szkoda, że w taki sposób. Bo ten faul, mógł wyglądać okropnie, lecz mogło się wiele nie stać, wystarczyło by, że Wasyl miałby inaczej ustawioną nogę. Tyle.


Wszystko cacy Marcinie, ale w zawodowym sporcie nie ma miejsca na takie słowo jak "zemsta"... ba w ogóle w sporcie takiego słowa nie powinno być.
symer16
symer16
  1 września 2009

Faul na Wasilewskim przypomina mi ten faul:
http://www.youtube.com/watch?v=TyHCs7Fcs34

Mam nadzieje, że wróci i pogra jeszcze troche w dobrym stylu. Gdzieś czytałem, że minimalnie 10 miesięcy przerwy.

PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarnuch zrobił to z premedytacją..


Moim zdaniem to była po prostu walka o piłkę ... Wyrzuty sumienia ma na pewno... Podobno nawet w szatni aż płakał... nie dziwię mu się, bo praktycznie zniszczył karierę Wasylowi
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem to była po prostu walka o piłkę ... Wyrzuty sumienia ma na pewno... Podobno nawet w szatni aż płakał... nie dziwię mu się, bo praktycznie zniszczył karierę Wasylowi


:and: w szatni płakał a po otrzymaniu czerwonej kartki wykłócał się sędzią o słuszności jego decyzji..
Dzisiaj dowiemy się jaką karę otrzyma Witsel.
PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oim zdaniem to była po prostu walka o piłkę ... Wyrzuty sumienia ma na pewno... Podobno nawet w szatni aż płakał... nie dziwię mu się, bo praktycznie zniszczył karierę Wasylowi


muszę się wycofać z mojej poprzedniej wypowiedzi ... Obejrzałem całą sytuację kilka minut przed i po i wyglądało to niestety jak faul celowy. Sam uśmiech Witsela bardzo mi się nie spodobał...

Jak skomentował całą te sytuację Daniel Defour, kolega z druzyny witsela: "Anderlecht dostał to, o co sie prosił". Szczyt Chamstwa ...

Ale spokojnie, obaj piłkarze już dostają pogróżki o śmierci od Naszych Kochanych Polaków i fanów Anderlechtu ...
PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sugeruję, iż zawodnika Liege, chciał wyrządzić krzywdę Marcinowi, lecz nie taką, jaką zrobił.


Otóż to ... Bardzo trafne zdanie ... Wasilewski gra twardo, ale jeszcze raczej nikogo poważnie nie uszkodził, a to jest sztuka ...
Q29
Q29
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale spokojnie, obaj piłkarze już dostają pogróżki o śmierci od Naszych Kochanych Polaków i fanów Anderlechtu ...

nie pochwalam takiego zachowania, jednak wprowadziłbym zakazy za takie coś.
To tak jak kierowca Tira, prowadzi po pijanemu... Zabiera mu się prawo jazdy, na określony czas, tak samo zawieszałbym, na dużo dłużej piłkarza.

Konto usunięte
Konto usunięte: w szatni płakał a po otrzymaniu czerwonej kartki wykłócał się sędzią o słuszności jego decyzji..

Nie zważasz na krzywdę, patrzysz by Twojej drużynie się wiodło, wiedział że ją osłabił, dlatego tak się zachował.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko cacy Marcinie, ale w zawodowym sporcie nie ma miejsca na takie słowo jak "zemsta"...

Zgadzam się, ale uwierz, że jest.
Nie raz próbowałem zrobić krzywdę komuś, by odpłacić się za faul na koledze.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się, ale uwierz, że jest. Nie raz próbowałem zrobić krzywdę komuś, by odpłacić się za faul na koledze.


doskonale sobie zdaję z tego sprawę, ale zważ na to na jakim oni grają poziomie. to dwie najlepsze drużyny w Belgii i ich zawodnicy powinni mieć choć odrobinę oleju w głowie.
Q29
Q29
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: doskonale sobie zdaję z tego sprawę, ale zważ na to na jakim oni grają poziomie. to dwie najlepsze drużyny w Belgii i ich zawodnicy powinni mieć choć odrobinę oleju w głowie.

zgadzam się z Tobą, jednak presja w tym przypadku okazała się większa, od rozsądnego myślenia
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.