PanOdpowiedzADW
PanOdpowiedzADW
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Widzieliście faul na Wasilewskim ? Już ma chłopak po mundialu w 2010r. Jeden z lepszych polskich piłkarzy doznał otwartego złamania prawej nogi. Kto chce zobaczyć tę nieciekawą scenę to niech sobie poszuka w sieci.

- Jak myślicie- odbuduje formę ???

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzieliście faul na Wasilewskim ? Już ma chłopak po mundialu w 2010r. Jeden z lepszych polskich piłkarzy doznał otwartego złamania prawej nogi. Kto chce zobaczyć tę nieciekawą scenę to niech sobie poszuka w sieci. - Jak myślicie- odbuduje formę ???


Czarnuch zrobił to z premedytacją..
Podobna kontuzja do tej której doznał Eduardo. Leczenie i rehabilitacja potrwają z rok.. Niestety piłkarze często nie dochodzą do siebie po takiej kontuzji.

Jestem ciekaw ile ten bananowiec dostanie zawieszenia.
OlsenDarek
OlsenDarek
  30 sierpnia 2009

Widziałem. Najlepsze jest to, że Wasilewski jest powszechnie uważany za brutala, a sam padł ofiarą bardzo brutalnego ataku i doznał strasznej kontuzji. A nie przypominam sobie żeby jakiś piłkarz doznał kontuzji po faulu Wasyla.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  30 sierpnia 2009

Golański wskoczy natychmiastowo do pierwszej jedenastki kadry. Nie wyobrażam sobie, by mógł grać Rzeźniczak.

Wasilewskiego niezmiernie szkoda.
Smutno to przyznać, ale to chyba koniec kariery dla niego.

smencik
smencik
  30 sierpnia 2009

Oj już nie przesadzajcie z tym końcem kariery. Wasyl to twardziel i z pewnością będzie robił wszystko, by powrócić do formy :tak:

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Golański wskoczy natychmiastowo do pierwszej jedenastki kadry. Nie wyobrażam sobie, by mógł grać Rzeźniczak.

Powołany został Rzeźniczak :and:
alaJL30
alaJL30
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak myślicie- odbuduje formę ???

Forme moze i odbuduje, ale zawsze bedzie cofal noge.
Nie ma nic bardziej obrzydzajacego dla sportowca jak sie oglada.
tibauld
tibauld
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak myślicie- odbuduje formę ???

będzie potrzebował do tego trochę czasu

jak dla mnie faulujący powinien dostać karę zawieszenia na parę meczy, takiego czego się nie robi ;(

szkoda mi Wasilewskiego, bo to był pewny zawodnik na swojej pozycji w reprezentacji
krzychu7818
krzychu7818
  31 sierpnia 2009

obejrzałem filmik i od samego patrzenia mnie rozbolała noga , przecież to musiał być niesamowity ból :and: , dla tego gościa z Liege powinna byc kara zawieszenia na cały sezon + spora kara finansowa , widać było , że to faul z premedytacja

krzychu7818
krzychu7818
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj już nie przesadzajcie z tym końcem kariery. Wasyl to twardziel i z pewnością będzie robił wszystko, by powrócić do formy


do pełnej sprawności po takiej kontuzji to raczej bardzo ciężko bedzie wrócić

NeverMind1910
NeverMind1910
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla tego gościa z Liege powinna byc kara zawieszenia na cały sezon + spora kara finansowa , widać było , że to faul z premedytacja

Taylor z Birmingham za faul na Eduardo dostał bodajże 5 meczów zawieszenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: do pełnej sprawności po takiej kontuzji to raczej bardzo ciężko bedzie wrócić

Co pokazuje przypadek Cisse, który piłkarzem był rewelacyjnym, swego czasu The Reds zapłacili za niego mnóstwo pieniędzy Auxerre i był najdroższym piłkarzem w Historii. Jednak gracz Blackburn McElvy bodajże złamał mu nogę w dwóch miejscach.
Inny przypadek to Juan Valeron z Deportivo czy Jorge Andrade.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  31 sierpnia 2009

Nawet jeżeli jakimś cudem lekarze go szybko poskładają to nie wierzę, by odzyskał te atrybuty z których słynął.

DziKuuuU
DziKuuuU
  31 sierpnia 2009

zamieszczę tutaj ten filmik.

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.wykop.pl/ramka/229965/straszna-kontuzja-wasilewskiego
tibauld
tibauld
  31 sierpnia 2009
DziKuuuU
DziKuuuU: zamieszczę tutaj ten filmik.

jakby ktoś go chciał obejrzeć to by to znalazł ? :woot:
DziKuuuU
DziKuuuU
  31 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby ktoś go chciał obejrzeć to by to znalazł ?


i po co nabijasz posty?? chyba nie ten dział....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.