WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

Kombatant
Kombatant
  15 marca 2013
RexMundi
RexMundi: niech pan kupi nos -pe


Polski szpital, tam sie nie leczy, tam sie wysyla na drugi swiat :ziober2: bo taniej.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 marca 2013
RexMundi
RexMundi: jak mnie dziś wkuqili w szpitalu pobrali mi krew - na wyniki czekalem 5 godzin - bo mieli akurat inspekcje , gdy w końcu liczyłem że zrobia usg to lekarz do mnie - niech pan kupi nos -pe a brzuch tak mje nakuvia że szkoda gadać , jeszcze mój kumpel dla beki mi strzelił "czopsa" w brzuch - centralnie w bolące miejsce 30 min leżałem na ziemi z bólu ebac szpital sam się wylecze


Pisałam wczoraj o czymś rozkurczowym, trza było brac nospe i powiedzieć lekarzowi że nie przechodzi po tym i nalegać na usg.
Ale skoro jest jak jest to radziłabym zrobić prywatnie, jak napisał Marcin koszt do ok 60-70 zł max .
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2013

Magda widziałaś zmiany na fejsie ?

drugi filmweb ;p
zaczynam klikac co obejrzałem :lol:

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2013

nie no to bez sensu .. klikam i klikam

mogli by zrobić jakies powiązanie z filmwebem w druga stronę

...Ignorance is bliss...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Kiedy ja lubię czapki. Ale jak się spieszę, a ostatnio to norma, a nie ma jej nigdzie w pobliżu, to nie szukam tylko wyfruwam z włosami na wiatr paskudny ;D.


To była taka forma żartu, nie było w "polubisz" sensu stricto :D
Ja czasem też tak mam, kiedy się oczywiście śpieszę, a czapki też lubię, a nawet uwielbiam, można to było zresztą zauważyć, bo na moim profilu często zamieszczałam zdjęcia w przeróżnych czapkach :D

"Nagłówki" są okej d83ddc4d :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak znów zachoruje wiem juz do kogo sie zglaszac


A co? Nie masz innych w zasięgu ręki? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak juz to zrobi napisz mi, zloze Ci najszczersze kondolencje i wysle wiazanke pogrzebowa


Ja widzę, że Ty lubisz czerń :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Cały urok tej gazety, te historie z dupy wzięte, ja czuje że ona na kolanie powstają, komuś tylko płacą żeby swoją mordką to podpisał


Ja myślę, że historie są prawdziwe, ale dochodzi tutaj do manipulacji informacją, nierzetelnym sposobem jej przekazu i nadinterpretacją. Weźmy na przykład tytuł "Zabił, bo śmierdziały mu nogi". Pewnie doszło do takiej akcji w Policach, ale nie zabił dlatego, że śmierdziały mu nogi, tylko dlatego, że wpadł w furię na skutek awantur, które mogły zaczynać się od upominania, aby te nogi umył :D Mogło być tak, że (to są tylko moje dywagacje) ona nie chciała na przykład uprawiać z nim seksu, bo śmierdział, problem narastał, do tego dochodziło mnóstwo innych nieporozumień, które przynosi życie i słabości ludzkie, nie potrafili, czy nie starali się niczego rozwiązać. W śledztwie, w trakcie rozpraw sądowych wydawałoby się tak idiotyczne rzeczy są istotne, ważne. Wszystkie brudy są wyciągane na światło dzienne przez sąsiadów, rodzinę, znajomych. Potem marne dziennikarzyny z popularnych szmatławców wyciągają ten cały syf od ludzi, manipulują treścią i wychodzi z tego dobry chwytak :D Takich historii i zabójstw jest cała masa. Chodzi o to, że gdyby wszystkie były podane w sposób obiektywny, czysto informacyjny, to nikogo nie byłyby w stanie już zainteresować. Sprzedać historię i zarobić- to jedyny ich cel :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Ci spuchła klata po tym spotkaniu z dzikami


Tylko troszeczkę :rotfl:
Na tej focie nie wydają się jeszcze takie wielkie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie znałem strzelam że wymyślił to jakiś poseł prawicowy


Nie wiem, ale jest dobre :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Grodzka - hot or not ?


Cyt. za Grodzką: – "Uwolnienie się ze skorupy obcego ciała pozwoliło mi poczuć smak kobiecości, pożądania i miłości".
Hot or not? :D

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nierzetelnym sposobem jej przekazu i nadinterpretacją.


nierzetelnego sposobu jej przekazu i do nadinterpretacji *
O tak.

:rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  16 marca 2013

Tam był jeszcze obrazek, ale się nie pojawił.

Wobec tego wrzucam inny :rotfl:

Kombatant
Kombatant
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A co? Nie masz innych w zasięgu ręki?
Nie, dlatego trzeba zarzucić wędkę :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja widzę, że Ty lubisz czerń
Tylko jeśli chodzi o kobiece szpilki, ciuchy kojarza mi sie z pogrzebami, gdy widze kogos na czarno, a to złe skojarzenia :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: ona nie chciała na przykład uprawiać z nim seksu, bo śmierdział, problem narastał, do tego dochodziło mnóstwo innych nieporozumień, które przynosi życie i słabości ludzkie, nie potrafili, czy nie starali się niczego rozwiązać.

Rutkowski mialby z Ciebie duzo pociechy, zastanów sie czy nie zalozyc jakiegos biura detektywistycznego : D
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie brudy są wyciągane na światło dzienne przez sąsiadów, rodzinę, znajomych. Potem marne dziennikarzyny z popularnych szmatławców wyciągają ten cały syf od ludzi, manipulują treścią i wychodzi z tego dobry chwytak :D Takich historii i zabójstw jest cała masa. Chodzi o to, że gdyby wszystkie były podane w sposób obiektywny, czysto informacyjny, to nikogo nie byłyby w stanie już zainteresować. Sprzedać historię i zarobić- to jedyny ich cel :D
Dobra, a teraz sie przyznaj że pracuejsz w jakimś brukowcu, tak realnie to przedstawilaś że jestem w stanie pomyśleć że gadam z naczelną :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko troszeczkę Na tej focie nie wydają się jeszcze takie wielkie :D
Ech i pomyslec ze kiedys to była taka fajna piękna kobieta, RIP Węgrowska. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: "Uwolnienie się ze skorupy obcego ciała pozwoliło mi poczuć smak kobiecości, pożądania i miłości". Hot or not? :D

Chciałoby się krzyknąć - "wskakuj"


zdecydowanie SIC !

btw. co o tej okładki Faktu, to czuje Twoja przeróbke z tym dopisanym "N" :rotfl:
sugerujesz mi cos? : (

Konto usunięte
Konto usunięte: Tam był jeszcze obrazek, ale się nie pojawił. Wobec tego wrzucam inny


Jakas cenzura tutaj działa, pewnie nie dopuszczają zbyt kontrowersyjnych tresci homofobicznych :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  17 marca 2013

Gutek ! Ty mi wczoraj wyslałeś eskę w trakcie meczu ? Czy kto kurdę, bo numeru nie mam, a dotyczyła stricte tego tragicznego spotkania ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: To była taka forma żartu, nie było w "polubisz" sensu stricto :D Ja czasem też tak mam, kiedy się oczywiście śpieszę, a czapki też lubię, a nawet uwielbiam, można to było zresztą zauważyć, bo na moim profilu często zamieszczałam zdjęcia w przeróżnych czapkach :D "Nagłówki" są okej :


Jaka ta Magda mało domyślna :nie: ;D.
Ja to może nie uwielbiam, po prostu noszenie czapki nie jest dla mnie żadnym obaciachem, co było kiedy chodzilam do liceum :rotfl:.
Mam taką jedną, wygladam w niej jak w hełmie, ale kurde żadna zawierucha nie jest mi straszna, w górach idealnie się sprawdziła ;D.

Chciałam się pochwalić, że z opuchlizny już nic nie zostało niemal, tylko żuchwa w jednym miejscu przy dotyku nadal trochę boli.
W końcu wyglądam jak ja, a nie jak połączenie mnie z grycanką :rotfl:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  17 marca 2013

Kuzwa jpkjjojosssss spsuła mi się opera, nie mogę się wylogować, przycisk nie działa, nie ma wiadomości,a są nowe których nie mogę odczytać bo strona pusta, zdjęć nie widać ,posta nie mogę żadnego dodać bo nie działa "dodaj posta", na innych portalach też jakieś wałki, aż se pobluzgam hjgggakggguddh !

LuznyGosc
LuznyGosc
  17 marca 2013

Moze przeinstaluj Flasha. :>

Kombatant
Kombatant
  17 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Kuzwa jpkjjojosssss spsuła mi się opera, nie mogę się wylogować, przycisk nie działa, nie ma wiadomości,a są nowe których nie mogę odczytać bo strona pusta, zdjęć nie widać ,posta nie mogę żadnego dodać bo nie działa "dodaj posta", na innych portalach też jakieś wałki, aż se pobluzgam hjgggakggguddh !


Mozilla Firefox.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 marca 2013
RexMundi
RexMundi: Magda widziałaś zmiany na fejsie ? drugi filmweb ;p zaczynam klikac co obejrzałe


No własnie nie, nie rzuciły mi się w oczy, ale może dlatego że nie spędzam tam dużo czasu, a nawet bardzo mało ;D.
I naprawdę nie chce mi się klikać tam, na filmwebie nie mam jeszcze skonczonego klikania i sie nie zapowiada bym szybko je skonczyła, bo to mozolne i szybko mi się nudzi :).

Psyche30
Psyche30: Kuzwa jpkjjojosssss spsuła mi się opera, nie mogę się wylogować, przycisk nie działa, nie ma wiadomości,a są nowe których nie mogę odczytać bo strona pusta, zdjęć nie widać ,posta nie mogę żadnego dodać bo nie działa "dodaj posta", na innych portalach też jakieś wałki, aż se pobluzgam hjgggakgggudd


Może zainstaluj sobie jakąś starszą wersję.
Jak miałam jeszcze Vistę to najnowsza Opera zawsze mi szwankowała, i nie wiem czy to zależało od systemu, że był średnio kumaty czy co. Ale odkąd mam Siódemkę to nie mam żadnych problemów z Operą. A no i Fotka.pl nie bardzo się z Operą lubi jednak.
Mi już mnóstwo ludzi mówiło, że mam zmienić przeglądarkę na FF albo na Chroma, jednak kurdę nie potrafię, gdyż Opera najbardziej mi odpowiada i nie mam ochoty się przestawiać.
:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  18 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: utek ! Ty mi wczoraj wyslałeś eskę w trakcie meczu ? Czy kto kurdę, bo numeru nie mam, a dotyczyła stricte tego tragicznego spotkania ;D.

nie nie, nie mam Twojego numeru :P
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie, nie mam Twojego numeru :


To ciekawe kto to kuźwa był :rotfl:.
Treść eski mniej więcej brzmiała tak '' Magda ale dusza zrób coś'' :rotfl:, gdzie pewnie słownik zmienił słowo dupa na dusza ;D.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.