WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Ci dokument w podobnej tematyce co ostatnio - "Touching the void" (Genialne polskie tłumaczenie - "Czekając na Joe"). Pozdrawiam :).


Hahah, dzięki, skorzystam :)

Psyche30
Psyche30: I być może taki był cel tego wyboru przez kardynałów, aby do większych zmian nie doszło.Jedno jest pewne, na pewno wzbudzi sympatię zwykłych ludzi, nawet z tego względu jak wszędzie trąbią o jego zwyczajności i skromnych wymaganiach. A co do wieku zgadzam się, dałabym mu ok 60 lat a nie prawie 80 .


Tak, na pewno nie jest to wybór przypadkowy. Ekscelencje natchnął w końcu Duch Święty :D
Dawniej tak ich natchnął, że wybrali 18-letniego papieża- Jana XII, który Piotrową Stolicę przekształcił w dom publiczny :D W końcu tę niezręczną sytuację, mówiąc delikatnie, rozwiązał mąż jego kochanki :D Watykan nie lubi o tym wspominać, co jest aż nadto zrozumiałe :D

Wracając do Franciszka- fakt, wygląda na sześćdziesiąt kilka lat. Trzyma się świetnie.
Niestety w takim wieku załamanie przychodzi szybko, często gwałtownie, czego oczywiście mu nie życzę, bo jednak ludzie tacy, jak on- wszechstronnie wykształceni, inteligentni i pokorni zarazem budzą moją sympatię.

Psyche30
Psyche30: Chryste, wyobraziłąm sobie Magdę przypominającą tego psa


Czasem ludzie tak chudną :D
Magdzie to nie grozi :D

Psyche30
Psyche30: łyknąłby? Jeśli tak to żałuję ogromnie że mnie nie podkusiło

HAHAHAHAHA!!!!!
Cholera wie, jakby potrenował, to może by i łyknął hahahahahahahahaha! :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ani ząb, ani nikt mi nie przywalił, drzwi też mnie nie zaatakowały, jedzenia na później też w policzku nie trzymam ;D. Łaziłam bez czapki i kaptura ostatnio, więc kurdę chyba znów przeziębiłam nerw twarzowy, z którym już miałam problemy, ale pewna nie jestem. W każdym razie do lekarza nie pójdę, bo i tak antybiotyków nie łykam, więc szkoda mojego i jego czasu. I bardzo brzydko, że się ze mnie śmiejecie, Rafałowi wysłałam zdjęcie mojej opuchniętej gęby, sam niech powie że to nie jest zabawne .


Ej, to nieciekawie z tym nerwem twarzowym, to nie są przelewki, przecież zdajesz sobie z tego sprawę.

Psyche30
Psyche30: Mi przypomina ją


Trochę dodałaś jej uroku, ale faktycznie coś w tym jest :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech zgadnę, nadrabiasz czymś innym


Cyckami naturalnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: W strone śmierci? każdy z nas zmierza niestety


Po drodze mam jeszcze do załatwienia kilka spraw :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam! Raz byłem


Słabiutko :D
Nie mogłeś chociaż trzymać mebli? Byłoby to bardziej refleksyjne :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech sie pomaluja czarna pasta do butów i efekt


Widziałeś Rodmana na Placu św. Piotra, w oczekiwaniu na wybór czarnego Papy? :D


Psyche30
Psyche30: To czemu się z nami nie podzielisz też tym widokiem?


Podbijam :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Też się będę śmiała jak Wam twarze spuchną, bo zło powraca o !


Ja w to wierzę i już bojam strasznie :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Na pw wyslałam.


:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś pewna że wczesniej niczego nie piłaś/ nie paliłaś? możesz sie przyznać :ninja
Jestem pewna, że wcześniej nie :DPóźniej :DNie potraktowałam tego jednak, jak antidotum :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Do marketu mialem daleko, wiec wbilem do osiedlowego, dobrze ze juz wracam do sił, nie lubie czuc sie niewyraznie. Chyba nie zrozumialem z tym wysłaniem pachołka o co kaman
Kaman o to, że pachołek Twój Panie, mógłby zakupić, przynieść, dokonać obróbki termicznej i w końcu zrobić Ci okład z gorących piersi:D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, to nieciekawie z tym nerwem twarzowym, to nie są przelewki, przecież zdajesz sobie z tego sprawę

Spoko, będę żyła, a nawet może do poniedziałku śladu po opuchliźnie nie będzie, dzisiaj już wyglądam niemal normalnie :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Magda, w sobotę idziesz na Bułgarską ? :D
Ale weź mnie nie denerwuj czo ?;D.No nie idę, jak narzekałam wczesniej mam opuchniętą twarz, nie chce sobie pogorszyć, zwłaszcza, że ciepło jutro nie ma być, a sam wiesz, że jak wiatr nie sprzyja to w Kotle hula okrutnie. Z bólem serca, ale muszę sobie odpuścić :and:.
:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2013

no w godzinie meczu około minus 4 ma być niby.. :woot:

ja jadę, ale kurde nie mogę znaleźć szala :rotfl: aż mi wstyd :D możliwe, że pożyczałem komuś, a nie wiem komu :and:
już nie mam pomysłu gdzie on może być ech :D

Gutek909
Gutek909
  15 marca 2013

no w godzinie meczu około minus 4 ma być niby.. :woot: ja jadę, ale kurde nie mogę znaleźć szala :rotfl: aż mi wstyd :D możliwe, że pożyczałem komuś, a nie wiem komu :and: już nie mam pomysłu gdzie on może być ech :D

Gutek909
Gutek909
  15 marca 2013

weźcie usuńcie tego 2 posta.

Gutek909
Gutek909
  15 marca 2013

znalazłem, matka mi do jakiejś szafy schowała :D

Kombatant
Kombatant
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Cyckami naturalnie.
No popatrz a mi potrzebny okład, co za zbiego okolicznosci :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Po drodze mam jeszcze do załatwienia kilka spraw :D
Tak, pamietam, chcesz zaciazyc :ziober2: z jakims amerykanskim murzynem :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Słabiutko :D Nie mogłeś chociaż trzymać mebli? Byłoby to bardziej refleksyjne :D
Wolalbym byc porwany przez kosmitów !Dobra dobra, lepiej Ty sie pochwal swoja rozkladówka jakas, w ktorym pismie bylas ? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałeś Rodmana na Placu św. Piotra, w oczekiwaniu na wybór czarnego Papy? :D
Hehehe ten Rodman ladnie ma zryty beret, ostatnio byl w Korei Płn u Kim Dzong Una wychwalajac kraj, nie obylo sie bez gafy ...
Konto usunięte
Konto usunięte: Słynny amerykański koszykarz Dennis Rodman wywołał pewną konsternację podczas swojej wizyty w Korei Północnej. Z Phenianu napisał na swoim Twitterze, iż "może trafi na tego gościa od Gangnam Style". Wzbudził tym samym lawinę domysłów, czy aby nie pomyliły mu się Koree.
nie wiem czy on jest tak głupi czy po prostu to amerykaniec, a u nich genetycznie z IQ nie jest za dobrze :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: mógłby zakupić, przynieść, dokonać obróbki termicznej i w końcu zrobić Ci okład z gorących piersi:D


tylko podgrzać je do odpowiedniej temperatury
:rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no w godzinie meczu około minus 4 ma być niby.. ja jadę, ale kurde nie mogę znaleźć szala aż mi wstyd :D możliwe, że pożyczałem komuś, a nie wiem komu już nie mam pomysłu gdzie on może być ech :


No własnie, gdyby było na plusie z 5 to bym się nie zastanawiała za bardzo, a tak to zonk, eh.
Jak można zapodziać barwy ?:rotfl:.
Ja po każdej rundzie zawsze planuję wyprac szal, ale zapomnę i kolejną chodzę w brudnym :rotfl:. Ale co tam, trochę frędzle mam otrzaskane od błota chyba, ehehe ;D.
:ziober2:
Gutek909
Gutek909
  15 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Jak można zapodziać barwy ?

to wina mojej matki! :D ale już znalazłem na szczęście :D a jutro już do Poznania jadę rano, bo kumple chcą jeszcze melanżować :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MaqdaIena
MaqdaIena: Spoko, będę żyła, a nawet może do poniedziałku śladu po opuchliźnie nie będzie, dzisiaj już wyglądam niemal normalnie :D.


Za każde wyjście z gołą głową Twój facet powinien kasować stówę :rotfl:
Może w końcu polubisz czapki :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No popatrz a mi potrzebny okład, co za zbiego okolicznosci


Niesamowity ;-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, pamietam, chcesz zaciazyc z jakims amerykanskim murzynem


Sama już nie wiem w którą stronę to idzie.
Może to jakiś amerykański murzyn chce obciążyć mnie zaciążeniem hahaha :rotfl:



Konto usunięte
Konto usunięte: Wolalbym byc porwany przez kosmitów !


Oglądam te okładki i płaczę ze śmiechu :D



Konto usunięte
Konto usunięte: w ktorym pismie bylas ?


W Gościu Niedzielnym :D



Konto usunięte
Konto usunięte: Hehehe ten Rodman ladnie ma zryty beret, ostatnio byl w Korei Płn u Kim Dzong Una wychwalajac kraj, nie obylo sie bez gafy ... Cytat: Słynny amerykański koszykarz Dennis Rodman wywołał pewną konsternację podczas swojej wizyty w Korei Północnej. Z Phenianu napisał na swoim Twitterze, iż "może trafi na tego gościa od Gangnam Style". Wzbudził tym samym lawinę domysłów, czy aby nie pomyliły mu się Koree.nie wiem czy on jest tak głupi czy po prostu to amerykaniec, a u nich genetycznie z IQ nie jest za dobrze


Słyszałam o tym :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko podgrzać je do odpowiedniej temperatury


Termofor idealny :D

Znasz?
Zaginął Biedroń! Dzwoni do niego Palikot i pyta:
- Gdzie jesteś?
- Na Grodzkiej
- Myślałem że w Kaliszu!

Niesmaczne to było, wiem :rotfl:
To taka... jakby to powiedzieć- samopomoc chłopska hahahahha :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to wina mojej matki! :D ale już znalazłem na szczęście :D a jutro już do Poznania jadę rano, bo kumple chcą jeszcze melanżować


Barw trzeba pilnować !;D
Zazdraszczam moczno :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za każde wyjście z gołą głową Twój facet powinien kasować stówę Może w końcu polubisz czapki :


Kiedy ja lubię czapki.
Ale jak się spieszę, a ostatnio to norma, a nie ma jej nigdzie w pobliżu, to nie szukam tylko wyfruwam z włosami na wiatr paskudny ;D.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  15 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niesamowity ;-D

Jak znów zachoruje wiem juz do kogo sie zglaszac :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to jakiś amerykański murzyn chce obciążyć mnie zaciążeniem hahaha
Jak juz to zrobi napisz mi, zloze Ci najszczersze kondolencje i wysle wiazanke pogrzebowa :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądam te okładki i płaczę ze śmiechu :D

Cały urok tej gazety, te historie z dupy wzięte, ja czuje że ona na kolanie powstają, komuś tylko płacą żeby swoją mordką to podpisał :rotfl:



no bez kitu , czasem przechodza samych siebie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: W Gościu Niedzielnym :D

Ale Ci spuchła klata po tym spotkaniu z dzikami :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaginął Biedroń! Dzwoni do niego Palikot i pyta: - Gdzie jesteś? - Na Grodzkiej - Myślałem że w Kaliszu!


Hahahahahahaha :rotfl:

nie znałem :ziober2: strzelam że wymyślił to jakiś poseł prawicowy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakby to powiedzieć- samopomoc chłopska hahahahha :D


Grodzka - hot or not ?

:rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 marca 2013

jak mnie dziś wkuqili w szpitalu

pobrali mi krew - na wyniki czekalem 5 godzin - bo mieli akurat inspekcje , gdy w końcu liczyłem że zrobia usg to lekarz do mnie - niech pan kupi nos -pe :zonk:
a brzuch tak mje nakuvia że szkoda gadać , jeszcze mój kumpel dla beki mi strzelił "czopsa" w brzuch - centralnie w bolące miejsce
30 min leżałem na ziemi z bólu

ebac szpital sam się wylecze

...Ignorance is bliss...
Sztajmex
Sztajmex
  15 marca 2013
RexMundi
RexMundi: gdy w końcu liczyłem że zrobia usg to lekarz do mnie - niech pan kupi nos -pe


Nie licz na takie zabiegi w szpitalu :). Musiałbyś wymiotować krwią, żeby zrobili usg chyba, bo odmawiają nawet kobietom w ciąży jak coś jest nie tak ;-). USG prywatnie - 50zł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.