WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty Rex na ktory pakiet przechodzisz?

aktualnie na żaden
na takie ceny nie mogę sie zgodzić - umowe mam do listopada
chyba do lipca wszyscy mają przejśc albo cos tam oni sami zrobią ( bo krążą plotki że niby jak samemu nie przjedziesz to oni cie przenieosa i dadxa ci pakiet cenwo zbliżony do tego co masz - czyli jakiś spadek a dwa pakiety

nadal liczę że dojda po orzum do głowy i zjada z cenami -
a jaki bym chciał ? - na jak już t z opcją c+ sport - czyli obecnie 119 zł
jako migrujący moge utargować mniej ale i tak groszowo mnie ( ale jest chyba opcja wyboru za free hbo lub multiroom )
ale nie wiem -- bo na razie nikt nie raczy odpowiadac na pytania ludzi - a do infolini nie ma co dzwonić bo możesz czekac nawet 50 min az połączą - może w tygodniu przejde sie do salonu ... ale póki co czekam na obniżki

jest toż niby opcja dokupienia samego pakietu canal +
ale za full - 70 zł :lol:
i tylko od pakietów za 50 zł chyba -- co w sumie daje mi razem 120 zł - czyli pakiet silver ?

paranoja
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: u akurat beda chyba na plus jezeli juz zmieniac, a nie usuwac popularne kanaly : >

wlasnie zostana usunięte sporo konałów
Konto usunięte
Konto usunięte: z opcja nagrywania bodajze, ten tanszy 15 zeta

tydzień temu mogłem przedłużyc umowe z c= i miec za free - abonament 20 zł tańczy i pakiet w górę
teraz ten sam kosztuje 150

w Polsacie - najwieszy masz za 89 zł - w tym hbo - cinemaxy
jedyne co tracisz to ligi zagrancizne
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą, to byłby niezły zonk i załamanie totalne, gdyby okazało się, że porywacz, to jakiś śmierdzący, obleśny nieudacznik, któremu jedyne, co w życiu wyszło, to właśnie to porwanie


Wtedy nagle stajesz sie ofiara w doslownym tego slowa znaczeniu, no i ne jest za weslo, bo jezeli porwal ten oblesny typ, to ma raczej zle zamiary :rotfl:

Nosisz w torebce jakis gaz pieprzowy? czy przeszlas kurs samoobrony ? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż... dla urozmaicenia można trochę poudawać

Urozmaicenia sa ok, nuda sie wtedy nie wkrada :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Modlitwa Ci pomoże na pewno :D

Albo przestawienie daty w kalendarzu na 29 marca, ewentualnie jakies lewe chorobowe :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdarzają się wygodne kozaki na szpilce- kozaki lepiej stabilizują nogę, ale mimo wszystko, trzeba umieć się w nich poruszać :D

Czuje że Ty moglabys prowadzic kursy, że takich butów na obcasie masz multum :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Obejrzyj jakąś dobrą komedię :D

Mam ochote sie upic :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale postawę ma dobrą,


Figura tez niczego sobie, taka kobieca, plus delikatna uroda i to ponętne spojrzenie, prawie sie zakochalem : D
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
RexMundi
RexMundi: aktualnie na żaden na takie ceny nie mogę sie zgodzić - umowe mam do listopada chyba do lipca wszyscy mają przejśc albo cos tam oni sami zrobią ( bo krążą plotki że niby jak samemu nie przjedziesz to oni cie przenieosa i dadxa ci pakiet cenwo zbliżony do tego co masz - czyli jakiś spadek a dwa pakiety nadal liczę że dojda po orzum do głowy i zjada z cenami - a jaki bym chciał ? - na jak już t z opcją c+ sport - czyli obecnie 119 zł jako migrujący moge utargować mniej ale i tak groszowo mnie ( ale jest chyba opcja wyboru za free hbo lub multiroom ) ale nie wiem -- bo na razie nikt nie raczy odpowiadac na pytania ludzi - a do infolini nie ma co dzwonić bo możesz czekac nawet 50 min az połączą - może w tygodniu przejde sie do salonu ... ale póki co czekam na obniżki jest toż niby opcja dokupienia samego pakietu canal + ale za full - 70 zł i tylko od pakietów za 50 zł chyba -- co w sumie daje mi razem 120 zł - czyli pakiet silver ?


Ogolnie chyba najgorsze jest to ze na rynku pozostaly praktycznie juz tylko dwie platformy, nc plus i polsat, jak dojdzie do zmowy cenowej to przesrane : D

U mojej siostry jest UPC, bardzo fajna kablówka z duzym pakietem kanałów i internetem tanim oraz szybkim.

RexMundi
RexMundi: zostana usunięte sporo konałów


A wiadomo jakie mniej wiecej? pewnie jakies niszowe : P

RexMundi
RexMundi: w Polsacie - najwieszy masz za 89 zł - w tym hbo - cinemaxy jedyne co tracisz to ligi zagrancizne


Hahahaha tak tak, zapomniales ze coraz bedziesz musial placic PPV zeby cos obejrzec, dziekuje bardzo :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013

Rex ogladales dzis Cafe Futbol? ladnie cisneli Boeniszowi :rotfl:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiadomo jakie mniej wiecej? pewnie jakies niszowe : P

jest podana lista , ale nie chce mi sie szukac tak na szybkości

tu cos mam -ale to nie pełna lista

Po pierwsze w nowej ofercie nc+ zabrakło takich programów jak: Universal Channel i SciFi Universal,13th Street Universal, Cartton Network, TCM, SportKlub, Fightklub, Travel Channel, CBS Action, CBS Drama, CBS Reality czy Extreme Sports Channel,

Operator chwali się, że w abonamencie Comfort+ (39 zł miesięcznie) oferuje 70 kanałów w tym 17 HD. Kilka z nich (np. Eurosport HD, Disney Junior, MTV Live HD, Orange Sport, Polsat Biznes, Polsat News, Polsat Sport News, Religia.tv, Superstacja

W wyższym pakiecie Universe+ (59 zł), który oferuje 108 kanałów w tym 34 HD, powyższą klauzulą objętych jest kilkanaście kanałów telewizyjnych: Viacom Blink!, Comedy Central, Comedy Central Family, Eurosport 2 HD, ESPN America, Nickeloden HD, Nick, Nick Jr., CBeebies, Discovery Historia, Animal Planet, MTV, MTV Rocks, VH1.

Konto usunięte
Konto usunięte: praktycznie juz tylko dwie platformy, nc plus i polsat


jest jeszcze orange chyba upc i coś tam jeszcze
w sumie moja siora ma polsat - jak co dokupuje tylko multiroom i oszczędzam 100 zł
plus może sobie dokupie hbo wtedy
Konto usunięte
Konto usunięte: ahahaha tak tak, zapomniales ze coraz bedziesz musial placic PPV zeby cos obejrzec, dziekuje bardzo
ppv za co ?? boks ? /

ogólnie gdyby nie to ze mam ten limit danych to bym plał cyfre
filmy se sciagam , nba i nhl ogladam w nocy - bo juz mam bez limitu - tylko w dzień nie moge
Konto usunięte
Konto usunięte: Rex ogladales dzis Cafe Futbol? ladnie cisneli Boeniszowi
to jest na polsat sport ?? - nie mam , nie ogladam a u siory nie mam wstpeu ;p
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013

Dotychczasowi abonenci Cyfry Plus mogą korzystać z pakietów do końca czerwca. Następnie należy podjąć decyzje: zostajesz w nc+, bądź kończysz współpracę.

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

czyli maja czas do czerwca na zjechanie z cen

alebo i nie :D -- teraz jest info że dokońca umów :lol:

hahaha ogólnie beka - zablokowali fejsa i stworzyli forum gdzie można się zalić ;p
a tam co drugie konto to admin, pracownk NC+ nc+ . operator -- i odpowiadaja ludziom na ich żale -- oczywiście trolle :D
jest chyba tylko jedne oficjalne konto NC+ -- forum od paru godzin a już 350 tematów - 1400 postów :lol:

...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
RexMundi
RexMundi: Po pierwsze w nowej ofercie nc+ zabrakło takich programów jak: Universal Channel i SciFi Universal,13th Street Universal, Cartton Network, TCM, SportKlub, Fightklub, Travel Channel, CBS Action, CBS Drama, CBS Reality czy Extreme Sports Channel, Operator chwali się, że w abonamencie Comfort+ (39 zł miesięcznie) oferuje 70 kanałów w tym 17 HD. Kilka z nich (np. Eurosport HD, Disney Junior, MTV Live HD, Orange Sport, Polsat Biznes, Polsat News, Polsat Sport News, Religia.tv, Superstacja W wyższym pakiecie Universe+ (59 zł), który oferuje 108 kanałów w tym 34 HD, powyższą klauzulą objętych jest kilkanaście kanałów telewizyjnych: Viacom Blink!, Comedy Central, Comedy Central Family, Eurosport 2 HD, ESPN America, Nickeloden HD, Nick, Nick Jr., CBeebies, Discovery Historia, Animal Planet, MTV, MTV Rocks, VH1.


To i tak na wypasie LOL zobacz jaka ja mam biede - http://azartsat.com.pl/index.php/2011-07-26-20-14-23/pakiet-komfort
80 % kanałów do smieci, w ogole nie ogladam

RexMundi
RexMundi: ppv za co ?? boks ? /


Tak, w przyszlosci pewnie nie raz obciaza abonentów ppv za jakas transmisje niekoniecznie boksu.

W nc plus nie ma polsatu sport? : 0
ale czytalem cos ze jest polsat sport news : > w tym za 59 zeta , bylem pewny ze i zwykly jest
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: le czytalem cos ze jest polsat sport news : > w tym za 59 zeta , bylem pewny ze i zwykly jest

no widziałem ikonke polsat sport news chya - ale to w nc+
w c+ nie ma ) sa tylko polsat, polsta film, polsat news, cafe, play polsat 2 , )
Konto usunięte
Konto usunięte: o i tak na wypasie LOL zobacz jaka ja mam bied
kurde nie jest xle
nie ma eurospostu 2 ?
a tak to masz w sumie wszystko co sam ogladam - pomijając pakie t C+
Konto usunięte
Konto usunięte: 80 % kanałów do smieci, w ogole nie ogladam
alr to samo jest w NC+
miałobyć kurde że sam wybierasz kanały - a tu ci zawalaja sufu - jeszcze podja ze np. masz 120 kanałów ale kilka sie dubluje
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, w przyszlosci pewnie nie raz obciaza abonentów ppv za jakas transmisje niekoniecznie boksu.
ja tam boksu nie ogladam w sumie .. tym bardziej saletów z gołota wiec mi to wisi
a ppv masz w sumie wszedzie - więc co za róznica :)

ale fakt że technologia NC+ jest najlpesza na rynku --- ale nie za taka cena
ci co wymyslali chyba zapomnieli że tu zarabiamy w złotówkach a nie euro
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013

dobra ja spadam
si ja

...Ignorance is bliss...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy nagle stajesz sie ofiara w doslownym tego slowa znaczeniu, no i ne jest za weslo, bo jezeli porwal ten oblesny typ, to ma raczej zle zamiary Nosisz w torebce jakis gaz pieprzowy? czy przeszlas kurs samoobrony ?


Mam zdjęcie swojego faceta :rotfl:

Wystarczy? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Urozmaicenia sa ok, nuda sie wtedy nie wkrada


:ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo przestawienie daty w kalendarzu na 29 marca, ewentualnie jakies lewe chorobowe


Po co lewe?
Teraz panuje wściekła grypa. O tej porze roku jest najgorsza :rotfl: Idź do przychodni i postój chwilę, porozmawiaj, niech na Ciebie naplują :D Tylko cholera, trzeba jeszcze doliczyć okres inkubacji :D
Do poniedziałku nie zdążysz :D
Najwyżej zwolnienie dostarczysz... dajmy na to w środę :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czuje że Ty moglabys prowadzic kursy, że takich butów na obcasie masz multum


Trochę mam. Mam dużo butów :ninja:
Lubię buty :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ochote sie upic


Yhym... i dręczy Cię problem poniedziałku? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Figura tez niczego sobie, taka kobieca, plus delikatna uroda i to ponętne spojrzenie, prawie sie zakochalem : D


W końcu? :rotfl:
Nic tylko pogratulować :-D
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
RexMundi
RexMundi: nie ma eurospostu 2 ?


Nie mam, ja tam uwazam ze ta oferta to kompletna porazka, dlatego czekalem na nc plus : P
RexMundi
RexMundi: miałobyć kurde że sam wybierasz kanały - a tu ci zawalaja sufu - jeszcze podja ze np. masz 120 kanałów ale kilka sie dubluje


Tyle mieli czasu na przemyslenie, przeciez od dawna bylo wiadomo ze sie polaczyli, dziwne dziwne.... destrukcja zamiast innowacji.

RexMundi
RexMundi: ci co wymyslali chyba zapomnieli że tu zarabiamy w złotówkach a nie euro


No wg nich to pewnie nie ma kryzysu, przeciez to media Tuska : D

RexMundi
RexMundi: dobra ja spadam si ja


Siema!

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam zdjęcie swojego faceta Wystarczy?


Bedziesz nim machac przed nosem napastnika jak odznaka policyjna? :rotfl:

chyba nie pomoze Ci to za bardzo :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: dź do przychodni i postój chwilę, porozmawiaj, niech na Ciebie naplują :D Tylko cholera, trzeba jeszcze doliczyć okres inkubacji :D


Jak to zabrzmialo brzydko, "napluja" :rotfl:
zawsze chorujemy wtedy kiedy niepotrzeba, a kiedy potrzeba to zdrowi, ten paradoks :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę mam. Mam dużo butów Lubię buty :D


Normalnie co za niespodzianka, kobieta ktora ma duzo butow : O
:rotfl:
jestes taka sama jak inne : (

Konto usunięte
Konto usunięte: Yhym... i dręczy Cię problem poniedziałku? :D


Niestety tak, niedziela wieczor, to zawsze przykry wieczor :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu? Nic tylko pogratulować :-D


Nie, to jeszcze nie ten moment : D poczekać z gratulacjami trzeba jeszcze!
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bedziesz nim machac przed nosem napastnika jak odznaka policyjna? chyba nie pomoze Ci to za bardzo


O ja naiwna ;-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to zabrzmialo brzydko, "napluja" zawsze chorujemy wtedy kiedy niepotrzeba, a kiedy potrzeba to zdrowi, ten paradoks


Zawsze możesz sobie jeszcze uciąć sobie dłoń. Efekt natychmiastowy i bardzo spektakularny :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie co za niespodzianka, kobieta ktora ma duzo butow : O jestes taka sama jak inne : (


Oczywiście, że jestem :rotfl:

Buty to podstawa, ale też bez przesady, nie ekscytuję się nimi :D Wszystko mam pod kontrolą :D

Chociaż dawniej w ogóle buty mnie nie interesowały. Miałam dosłownie kilka par.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety tak, niedziela wieczor, to zawsze przykry wieczor


Yhym, zgadza się.
Tak jakoś jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to jeszcze nie ten moment : D poczekać z gratulacjami trzeba jeszcze!


Dlaczego nam to robisz? :rotfl:
Zakładam, że Ania i Magda jak to przeczytają, też będą się wyrywać :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

tak sprawdziłem program C+ , C+ film , C+ sport na kwiecień to musze przyznać że jest MEGA

oby mi to działało :) bo nie będzie mega

Liga Mistrzów w C+ sport

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.