WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

Gutek909
Gutek909
  21 marca 2013

mam umowę z cyfrą chyba do końca lipca, więc jeszcze do tego czasu będę miał programy jakie mam teraz. No, ale wtedy skończy się moja przygodą z cyfrą popiedoliło ich z tymi cenami, teraz płacę 72 zł za multiroom, a tam musiałbym płacić 119 zł ( na jeden tv ) za prawie to samo co mam teraz :/

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  21 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, pierwszy to było perfidne prowo tudzież swoisty test, wiec zabezpieczylem sie bramką nr 2


Jakie wnioski? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: O, jednak bys sie skusila, choc jak wspominalas unikasz slodyczy :D dla mnie kostka to zdecydowaie za mało, 1h i pierwszy poziom ptasiego mleczka znika


Nie, nie przepadam za tym :D
Widziałam chyba taką reklamę, gdzie ugryzienie ptasiego mleczka zapewniało dostęp do siódmego nieba :D
Takie skojarzenie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: A propo tego tematu - http://www.smog.pl/wideo/59359/chodzenie_na_szpilkach_trudna_sztuka/


No ten przypadek to jest już w ogóle tragikomiczny :D
Ale wiele kobiet nie potrafi chodzić na szpilkach, ta sztuka nie jest wcale taka prosta.
Często podskakują, bujają się, albo chodzą jak słonie na szczudłach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Roman Brzęszczyszczykiewicz w skrócie agent Romek , tylko blagam, nie chce miec za zadanie uwiesc Anie Grodzką, mam swoje zasady ktorych sie trzymam


W tym biznesie nie powinieneś być taki wybiórczy :rotfl:
To jest, jak w relacji pacjent- ginekolog :D
Spuszczasz wzrok i robisz swoje :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomne Ci w poniedzialek


Niestety nie planuję w ten sposób rozbawiać ludzi :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytalem o niej ostatnio ze dorabiala jako prostytutka luksusowa, tak nisko upaść [*]


Luksusowa dla ubogich chyba :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierze ze zmienil plec bo nagle dotarlo do niego ze woli byc kobieta, to jest szyte grubszymi nićmi, wyjdzie na jaw za iles tam lat : Dznajda na niego teczki akta i te sprawy, o ile juz nie znalezli, no ale przeciez... Grodzkiego juz nie ma , jest Grodzka


Mam na to inny, mniej skandaliczny patent, popieprzyło się w czerepie i tyle :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Pasowałoby tu idealnie jego słynne


:rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: więc jeszcze do tego czasu będę miał programy jakie mam teraz.

no nie wiem czy w kwietniu nie wyłączą GOL i WEEKEND

Konto usunięte
Konto usunięte: No, ale wtedy skończy się moja przygodą z cyfrą popiedoliło ich z tymi cenami, teraz płacę 72 zł za multiroom, a tam musiałbym płacić 119 zł ( na jeden tv ) za prawie to samo co mam teraz :/

no pogieło to lekko powiedziane :)
w NC+ musiałbym bylić ze 130 zł za to co mam teraz ;/

chociaż do znajomego dzwonili z ofertą i najpierw oczywsko dawali mu pakiet 119 -- ale targował się że bedzie miał to co w C+ komfoert plus te family i family 2 za 79 zł
a nie wiem co z multiroomem , i jeszcze te podłaczanie dekoderów online ??/ ja pedole

oby przejrzeli na oczy bo nieźle ich zjechali na stronie
nawet to na Fiotce. tak nie psioczą :D

może coś zmienią .. ale w sumie.. jak nie to dotrwać do końca C+ - i chyba witej Polsat

tam za max abonamet 89 mam wszytko w tym HBO i cinemaxy - a NC+ HBO tylko za 200 zł :lol:
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 marca 2013

gol i weekend - na bank znikną na poczatku kwietnia

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 marca 2013
RexMundi
RexMundi: gol i weekend - na bank znikną na poczatku kwietnia

jestem tylko ciekaw czy w zamian dadzą te family ( bo to by było takie filmowo - sportowe kanały )

--
plus być może jednak coś zmienią z cenami bo już sa artykuły oraz sami NC+ wydali oświadczenia że im przykro z powodu reakcji :lol:
może jak poleca masowe rezygnacje z usług to cos sie zmieni

chociazby to że na siłe wpychaja w abonament usługę VOD za która musisz płacić

mam u siebie nSport - ale niestety nie odkodowany :D szkoda :)
...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  22 marca 2013

a ja słyszałem, że tym użytkownikom, którym umowa kończy się w przeciągu pół roku nic nie będą blokować, ale czy to prawda to nie wiem...

Z innego forum:
34 zł dla migrujących do Comfort+
? dla migrujących do Universe+
59 zł dla migrujących do Canal+ Silver
prawdopodobnie 79 dla migrujących do Canal+ Gold
89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)
99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki
109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)
179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: będą blokować,


na razie zablokowali możliwość pisania postów na oficjalnej stronie NC+ na fejsie
:lol:

oni chyba nie wiedzą co czynią - tylko bardziej prowokuja hejterów

gdzie jest grupa Anonimus :lol:
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wnioski? :D

Kobiety lubią być porywane siłą :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam chyba taką reklamę, gdzie ugryzienie ptasiego mleczka zapewniało dostęp do siódmego nieba :D Takie skojarzenie :D

Dziś przydaloby mi się coś , co zapewniałoby dostęp do nastepnego weekendu :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Często podskakują, bujają się, albo chodzą jak słonie na szczudłach.
Szacunek dla pań które w taka pogode zakładają szpilki, albo desperatki, albo pewne siebie :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie planuję w ten sposób rozbawiać ludzi :D

Szkoda, bo jutro poniedzialek :ninja: bleh.
Konto usunięte
Konto usunięte: Luksusowa dla ubogich chyba :D

Teraz zmieni swoje zycie, wyszla za maz za jakiegos dziadka w las vegas :rotfl: :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: popieprzyło się w czerepie i tyle :D



Fashion day :rotfl: :rotfl:
az mi sie przypomina film klasyk - poszukiwany poszukiwana :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

Patrzylem na stronie nc plus, fajna ta oferta all inclusive.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: fajna ta oferta all inclusive

prowo :ninja:
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
RexMundi
RexMundi: Kombatant: fajna ta oferta all inclusive prowo


Czemu prowo? w cholere kanałów, plus c sport, n sport i filmowe, tylko cena dosc wysoka :P

ale pakiet w sam sobie na wypasie, z drugiej strony kiedy to wszystko ogladac.
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013

A Ty Rex na ktory pakiet przechodzisz?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu prowo? w cholere kanałów, plus c sport, n sport i filmowe, tylko cena dosc wysoka :P

skok cenowy o 50 % jak było dotychczas

plus multiroom podłączony do internetu - nie wiem czy nie trzeba dokupić routera plus okablowanie oczywko

dodatkowo w umowie masz ze nie gwarantuja wszystkich kanałów ( co jest unikiem że nie możesz wypowiedziec umowę ) - sporo kanałów ma zniknać

plus dekodery chyba z miesięczną opłatą a multiroom jest chyba za 20 lub wiecej złotych
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  24 marca 2013
RexMundi
RexMundi: plus multiroom podłączony do internetu -


Na zdrowy rozum kabel Ethernet z dekodera idzie do wyjscia LAN routera.

RexMundi
RexMundi: a multiroom jest chyba za 20 lub wiecej złotych


A to podales cene tego drozszego, z opcja nagrywania bodajze, ten tanszy 15 zeta.

RexMundi
RexMundi: sporo kanałów ma zniknać


Tu akurat beda chyba na plus jezeli juz zmieniac, a nie usuwac popularne kanaly : >
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety lubią być porywane siłą


Tylko przez tych, które chcą być porwane :rotfl:

Siła tutaj nie jest potrzebna, chociaż... dla urozmaicenia można trochę poudawać :rotfl:

Swoją drogą, to byłby niezły zonk i załamanie totalne, gdyby okazało się, że porywacz, to jakiś śmierdzący, obleśny nieudacznik, któremu jedyne, co w życiu wyszło, to właśnie to porwanie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś przydaloby mi się coś , co zapewniałoby dostęp do nastepnego weekendu


Modlitwa Ci pomoże na pewno :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Szacunek dla pań które w taka pogode zakładają szpilki, albo desperatki, albo pewne siebie


Zdarzają się wygodne kozaki na szpilce- kozaki lepiej stabilizują nogę, ale mimo wszystko, trzeba umieć się w nich poruszać :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, bo jutro poniedzialek bleh.


Obejrzyj jakąś dobrą komedię :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz zmieni swoje zycie, wyszla za maz za jakiegos dziadka w las vegas


Pewnie wygrał ją w karty :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Fashion day az mi sie przypomina film klasyk - poszukiwany poszukiwana


Hyhyhyh, ale postawę ma dobrą, to trzeba jej przyznać i ten pełen gracji ruch łapką... :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.