WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 marca 2013

własnie się do mnie dodzwonili ,
oczywiście zaoferowali mi platinium za 99zł plus multiroom - odmówiłem
, podałem swoje "wymagania" i cenę jaką jestem w stanie zapłacić czyli to co obecnie -80zł
- oczywiście teraz nie mają takiej oferty dla mnie
- mają dzwonic jak znajda
bo oczywiście z tych 600 możliwości mieli tylko jedną związaną ze sportem :) -

dowiedzialem się tez ze czas na migracje mam do Lipca , ale do tego czasu mam wszystkie jeśli chodzi o pakiet C+ - co mnie cieszy i uspokaja bo patrzac na program jestem faktycznie bogato w filmy oraz liga mistrzów we wtorek na C+ sport oraz liga włoska
/ myśle że na spokojnie do tego lipca wytrzymam a póxniej co będzie to będzie - czas pokaże

...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: O ja naiwna ;-D


Jak kazda kobieta :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze możesz sobie jeszcze uciąć sobie dłoń. Efekt natychmiastowy i bardzo spektakularny


Jutro juz sroda, coraz blizej weekend :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: Buty to podstawa, ale też bez przesady, nie ekscytuję się nimi :D Wszystko mam pod kontrolą :D Chociaż dawniej w ogóle buty mnie nie interesowały. Miałam dosłownie kilka par.


A teraz sobie odbijasz dawne czasy i masz 100 par :rotfl: na kazdy rodzaj humoru :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Yhym, zgadza się. Tak jakoś jest.


Patrz post wyzej :D
poczatki tygodnia lubią chyba wylacznie bezrobotni, bo dla nich to nie robi zadnej roznicy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nam to robisz?


Alez ja wam nic nie robie, jeszcze :rotfl:

btw. windows 8 jest nawet fajny, nie taki zly jak go maluja :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 marca 2013

wczoraj ładnie Radwańska zagrała
piłka turnieju jak na razie

(najlepsze to reakcja Filipkiens :lol: )

http://www.youtube.com/watch?v=i8KvrhP1DtE

teraz półfinał z babochłopem

plus Boruc hiroł :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=GKuE_qC6egk

...Ignorance is bliss...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  27 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kazda kobieta


I jak każdy pomidor, mężczyzna, każde zwierzę i wszyscy bogowie ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro juz sroda, coraz blizej weekend


Z góry gratuluję, że dotrwałeś do środy. Wyobrażam sobie, że nie było lekko :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz sobie odbijasz dawne czasy i masz 100 par na kazdy rodzaj humoru


Dawniej interesowały mnie głównie buty typu worker, trampki lub tenisówki :D
Nie poprawiam sobie humoru butami :D
Nie ekscytuję się nimi tak, jak filatelista znaczkami :D
Podchodzę do nich bardziej praktycznie, choć oczywiście potrafię docenić ich pozostałe walory :D
Zresztą idealny but, zwłaszcza na szpilce (ze świetnej jakości materiału, wykonany bardzo starannie, wygodny, idealnie pasujący do stopy, 'służący' sylwetce, a przy tym ponadprzeciętnej urody) jest prawdziwym dziełem sztuki użytkowej ;-)
Kiedy mam ochotę, albo kiedy sytuacja zmusza mnie do tego, żeby wyglądać odpowiednio dobrze- po prostu sięgam po pasujący wariant :D
To jest tak zwane perspektywiczne myślenie, niesamowicie praktyczne ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: poczatki tygodnia lubią chyba wylacznie bezrobotni, bo dla nich to nie robi zadnej roznicy


Oni też mają swoje zmartwienia hahahahaha :D
Między odbywaniem kolejnych kursów, szkoleń finansowanych przez UE, żyją przepełnieni trwogą, że po nich załapią się do pracy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Alez ja wam nic nie robie, jeszcze btw. windows 8 jest nawet fajny, nie taki zly jak go maluja


W tym sęk, że robisz nic nie robiąc i to boli najbardziej :rotfl:

Ciekawe jak będzie wyglądał standardowy system operacyjny za 50 lat :D
mylife
mylife
  28 marca 2013

ejj temat spkooo :D chwalcie się czy coś trenujecie czy trenowaliście?? 263a

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 marca 2013

Kurdę, tak się zastanawiam, bo narzekałam swego czasu, że podpis zlewa się z treścią postu na forumie, ktoś z FT mi mówił, że to wina nie fotki, ale ustawień monitora. A teraz widzę, że podpis jest na szarym tle, no i cytaty są również w takim samym odcieniu. I teraz nie wiem czy to faktycznie była wina tamtego ś.p. laptopa, czy coś zmienili ;D.

mylife
mylife: emat spkooo :D chwalcie się czy coś trenujecie czy trenowaliście


Kiedyś kiedyś : gimnastyka artystyczna, bieganie na krótkie dystansy, kajakarstwo ale mega krótko, Krav Maga z elementami samoobrony.
Obecnie: nic, bo jestem leniem i mi się nie chce, no chyba że kibicowanie na stadionie podciagniemy pod sport, jakby nie było to spory wysiłek dla takich starych ludzi jak ja :ziober2:.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 marca 2013

A, Kamil !
Starałam się uzupełnić filmy na fejsie, ale kurdę jak zaczęły mi wyskakiwać jakieś gówna ( po raz 10 Zmierzch pod dziwnymi nazwami, albo filmy o każdej postaci z Króla Lwa), to stwierdziłam, że to nie ma sensu, bo filmy tam dodaja jacyś debile, albo po prostu brakuje filtra jakiegoś. No i przez 30 pozycji pod rząd były bajki, a ja bajek nie oglądam, bo nie przepadam, więc pozostaje mi filmweb ;D.

Fajne mają tam teraz konkursy, weź udział :ziober2:.

:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę, tak się zastanawiam, bo narzekałam swego czasu, że podpis zlewa się z treścią postu na forumie, ktoś z FT mi mówił, że to wina nie fotki, ale ustawień monitora. A teraz widzę, że podpis jest na szarym tle, no i cytaty są również w takim samym odcieniu. I teraz nie wiem czy to faktycznie była wina tamtego ś.p. laptopa, czy coś zmienili ;D.


U mnie na każdym urządzeniu wygląda to inaczej. Na jednym lapku szary kolor jest tak jasny, że praktycznie zlewa się z białym. Dopiero po ustawieniu go pod innym kątem widać różnicę. Na pozostałych też wygląda różnie, różna jest intensywność tej szarości. Kalibracja niewiele pomaga. Myślę, że ma to duży związek z rodzajem matrycy. Inaczej jest na matowej, półmatowej, inaczej na błyszczącej.
Kombatant
Kombatant
  28 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak każdy pomidor, mężczyzna, każde zwierzę i wszyscy bogowie ;D


A zjadłbym zjadłbym, a każdy człowiek jest też po częsci zwierzęciem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z góry gratuluję, że dotrwałeś do środy. Wyobrażam sobie, że nie było lekko :D


Praktycznie juz dzis swietuje dlugi weekend, jutro wolne, odrazu humor lepszy i mozna sie napic :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie poprawiam sobie humoru butami :D Nie ekscytuję się nimi tak, jak filatelista znaczkami :D Podchodzę do nich bardziej praktycznie, choć oczywiście potrafię docenić ich pozostałe walory :D Zresztą idealny but, zwłaszcza na szpilce (ze świetnej jakości materiału, wykonany bardzo starannie, wygodny, idealnie pasujący do stopy, 'służący' sylwetce, a przy tym ponadprzeciętnej urody) jest prawdziwym dziełem sztuki użytkowej ;-) Kiedy mam ochotę, albo kiedy sytuacja zmusza mnie do tego, żeby wyglądać odpowiednio dobrze- po prostu sięgam po pasujący wariant :D To jest tak zwane perspektywiczne myślenie, niesamowicie praktyczne ;D


:lol:
dobry wykład pani profesor

dobrze , że my aż tak do tego nie podchodzimy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Między odbywaniem kolejnych kursów, szkoleń finansowanych przez UE, żyją przepełnieni trwogą, że po nich załapią się do pracy


Pomysl co by sie dzialo w Polsce, gdyby zasilki byly na tym samym poziomie co nie tak dawno w Grecji :ziober2:
nie oplacaloby sie pracowac :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: W tym sęk, że robisz nic nie robiąc i to boli najbardziej Ciekawe jak będzie wyglądał standardowy system operacyjny za 50 lat :D


Robie nic nie robiac - filozoficznie polecialas po calosci :rotfl:
jak ogarne to sie ustosunkuje :rotfl:

Bedziesz mowic do komputera, a on wszystko zrobi, np bedziesz sobie lezec w lozku na scianie 50 cali, a Ty sterujesz glosowo - "wejdz na bank xxx " " zaloguj mnie " " wyslij przelew za prad " " a teraz wylacz sie "
i jeszcze grzecznie Ci powie "dobranoc "

tak to widze : D szczerze chcialbym juz teraz taka maszyne :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  28 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie na każdym urządzeniu wygląda to inaczej. Na jednym lapku szary kolor jest tak jasny, że praktycznie zlewa się z białym. Dopiero po ustawieniu go pod innym kątem widać różnicę. Na pozostałych też wygląda różnie, różna jest intensywność tej szarości. Kalibracja niewiele pomaga. Myślę, że ma to duży związek z rodzajem matrycy. Inaczej jest na matowej, półmatowej, inaczej na błyszczące


Yhmmmm, kurdę że też nie wiem jaką mam matrycę obecnie, to bym miała porównanie ;D.
Na HP w kazdym razie wszystko się zlewało, a teraz wygląda nieźle ;D.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  28 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Yhmmmm, kurdę że też nie wiem jaką mam matrycę obecnie, to bym miała porównanie ;D. Na HP w kazdym razie wszystko się zlewało, a teraz wygląda nieźle ;D.


Monitor CRT > matryca laptoa

wiem to po sobie, lepsze katy widzenia, obraz bardziej wyrazny, aczkolwiek w tym asusie nie ma tragedii, da rade dzialac, oczy jakby mniej mi sie mecza niz na crt : P
mylife
mylife
  29 marca 2013

Ja trzy lata siatkówka , pół roku koszykówka teraz pink pong trochę ,piłkę ręczną ;D Mistrzynie województwa lubuskiego w piłkę nożną w tamtym roku i zawody ogólnopolskie w tamtym roku wyszły na 6/16 miejscu <3

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A, Kamil ! Starałam się uzupełnić filmy na fejsie, ale kurdę jak zaczęły mi wyskakiwać jakieś gówna ( po raz 10 Zmierzch pod dziwnymi nazwami, albo filmy o każdej postaci z Króla Lwa), to stwierdziłam, że to nie ma sensu, bo filmy tam dodaja jacyś debile, albo po prostu brakuje filtra jakiegoś. No i przez 30 pozycji pod rząd były bajki, a ja bajek nie oglądam, bo nie przepadam, więc pozostaje mi filmweb ;D.

ja dzis wchodze na fejsa a tam 87 powiadomień
myślę :wtf: co się dzieję

a tu kumpel klika "lubie to" filmy które dodałem :lol:
...Ignorance is bliss...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 marca 2013
mylife
mylife: Ja trzy lata siatkówka , pół roku koszykówka teraz pink pong trochę ,piłkę ręczną ;D Mistrzynie województwa lubuskiego w piłkę nożną w tamtym roku i zawody ogólnopolskie w tamtym roku wyszły na 6/16 miejsc


Piłka nożna mnie u Ciebie najbardziej zainteresowała ;D.
Amatorsko, czy jakiś klub, czy jak to wygląda ?

RexMundi
RexMundi: a dzis wchodze na fejsa a tam 87 powiadomień myślę co się dzieję a tu kumpel klika "lubie to" filmy które dodałe

Oho, dobrze wiedzieć. Już tam nie klikam w nic, bo wkurzają mnie fejsowe powiadomienia ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A zjadłbym zjadłbym, a każdy człowiek jest też po częsci zwierzęciem


Pomidora, mężczyznę, zwierzę, czy Boga? :rotfl:

Każdy człowiek jest zwierzęciem, a żadne zwierzę nie jest człowiekiem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Praktycznie juz dzis swietuje dlugi weekend, jutro wolne, odrazu humor lepszy i mozna sie napic


A słusznie. Właśnie zaopatrzyłam się w Desperadosa, żadnych szaleństw, jak przystało na grzeczny piątek :D

Konto usunięte
Konto usunięte: dobry wykład pani profesor dobrze , że my aż tak do tego nie podchodzimy


My, czyli kto? ;-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomysl co by sie dzialo w Polsce, gdyby zasilki byly na tym samym poziomie co nie tak dawno w Grecji nie oplacaloby sie pracowac


Nie orientuję się jaka jest teraz wysokość zasiłku, ale biorąc pod uwagę minimalną płacę w Polsce i koszty na przykład dotarcia do niej, czy zapewnienia dzieciom opieki poza godzinami szkoły, to można sobie wyobrazić, że usilne trzymanie się bezrobocia nie jest wcale takie głupie :rotfl: Zawsze można też dorobić na czarno, bo urzędy bardziej skupiają się na prześladowaniu chcących coś rozruszać w tym kraju początkujących przedsiębiorców, niż na "niewinnych" matactwach panów Mietków :D
Zaklęty krąg. Państwo upośledza własnych obywateli :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Robie nic nie robiac - filozoficznie polecialas po calosci jak ogarne to sie ustosunkuje


Może i Ty polecisz w końcu po całości ustosunkowując się wreszcie do Anny Grodzkiej :rotfl:

Gdybyś potrzebował, to mam tulipany w wazonie. Od czegoś trzeba zacząć :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bedziesz mowic do komputera, a on wszystko zrobi, np bedziesz sobie lezec w lozku na scianie 50 cali, a Ty sterujesz glosowo - "wejdz na bank xxx " " zaloguj mnie " " wyslij przelew za prad " " a teraz wylacz sie " i jeszcze grzecznie Ci powie "dobranoc " tak to widze : D szczerze chcialbym juz teraz taka maszyne


Co tam dobranoc, powie- "kocham cię" :D
I całe życie uczuciowe będzie ustabilizowane :D
Co za bezpieczeństwo :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.