WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

Kombatant
Kombatant
  14 marca 2013
RexMundi
RexMundi: co to może być ?


Hm może woreczek żółciowy może trzustka :woot:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Mam tak spuchniętą gębę, że wyglądam jak jakieś monstrum , i mam zakaz wychodzenia z domu póki opuchlizna nie zejdzie, bo ponoć jak się ją przeziębi to może zostać na zawsze .


Ktoś Cię pobił, wpadłaś na drzwi, ząb bolał czy jakaś infekcja wirusowa ? ;)
Się przeziębi i moze zostac na zawsze? hmmm umieram z ciekawości :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chemik o miłej, skromnej powierzchowności :D Z ubogiego, doświadczonego nieszczęściami i umiłowanego przez spier... zbrodniarzy nazistowskich kraju :D To może być interesujące. Mam nadzieję, że Kuria Rzymska raczy dać mu jeszcze trochę pożyć


Być papieżem w obecnych czasach to przeyebane, tymbardziej że wszyscy mają świadomość jak zle się dzieje w watykanie i nie tylko, obawiam się że obecny papież nie będzie miał takiej siły przebicia aby coś z tym zrobić.
Kombatant
Kombatant
  14 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Mam tak spuchniętą gębę, że wyglądam jak jakieś monstrum , i mam zakaz wychodzenia z domu póki opuchlizna nie zejdzie, bo ponoć jak się ją przeziębi to może zostać na zawsze


Radze Ci sie stosować do tej porady bo jak piszesz, wyrok może być brutalny

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 marca 2013
RexMundi
RexMundi: jest lekarz na sali ? ----- wczoraj się obudziałem z bólem brzucha - pod prawym żebrem , ból jest do dziś . czasami mniej czasami bardzoej uciążliwy co to może być ? kolka ? , wyrostek chyba nie ?? dodam że wymyśliłem se mała dietę - mogło mi zaszkodzić ? chleb razowy, owoce , sałata, pomidor ? powinienem iść do lekarza najlpeiej ale kuźwa tak mi się nie chcę ;/ .. ale jak jutro dalej będzie bolało to idę

Najpierw wez coś rozkurczowego i sprawdz czy ból przejdzie.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Bym wolała by to była świnka, ale nie jest .

Chomik?
Grycanka?
Arbuz? :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz takiej mocy? zawiodlem sie mocno


Powiem Ci w sekrecie, że ja też :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tamtą czyli w która strone zmierzasz ?


Zmierzam w kierunku przeznaczenia :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale spożywany w rozsadnych ilosciach nie szkodzi, wiec na leczenie setka sie przyda


Niektórym ulgę przynosi dopiero druga :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Bede na pierwszych stronach SuperExpresuu i Faktu


To jeszcze nie byłeś? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: kurde, wczoraj czekalem by wybrany papiez przyjal sobie imie Leon, specjalnie bym sie nie logowa, wzbudziloby to podejrzenia pewnie no i ile plotek plotkujących


Było pogadać z nim wcześniej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie to sa wylacznie halucynacje, zmeczony organizm dostaje mylne znaki, mozg zaczyna sie gubic i wysyla bledy sygnaly ktore odbieralas jako muzyke


Nie, zapewniam, że nie były to halucynacje, poza tym nie był to wysiłek ekstremalny, a zwykłe, spore zmęczenie.
Oczywiście mój mózg zgrabnie, melodycznie to wszystko sobie poukładał. Kwestia wyczulenia, słuchu, wyłapania tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do drugiej czesci, fakt z miodem robilem, braklo jednie tych goracych piersi


Supermarket? Sklepik osiedlowy? :D
Wyślij pachołka :D

RexMundi
RexMundi: dodam że wymyśliłem se mała dietę - mogło mi zaszkodzić ? chleb razowy, owoce , sałata, pomidor ? powinienem iść do lekarza najlpeiej ale kuźwa tak mi się nie chcę ;/ .. ale jak jutro dalej będzie bolało to idę


Jeśli istotnie zmieniłeś dietę, to nieprzyzwyczajony, nieprzygotowany do tego organizm mógł tak zareagować.
Jak ból będzie się nadal utrzymywał, albo narastał, to lepiej iść do lekarza, bo przyczyn może być wiele.

Psyche30
Psyche30: Być papieżem w obecnych czasach to przeyebane, tymbardziej że wszyscy mają świadomość jak zle się dzieje w watykanie i nie tylko, obawiam się że obecny papież nie będzie miał takiej siły przebicia aby coś z tym zrobić.


Ja też myślę, że nie będzie miał takiej siły przebicia. Widać, że jest to człowiek skromny, cichy, spokojny, pełen pokory. Nie wyobrażam sobie aby mógł charyzmatycznie walnąć pięścią w stół, a to jest jedyna metoda na to, żeby coś zmienić w tym skorumpowanym światku. Tak na marginesie- wygląda świetnie, jak na swój wiek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Radze Ci sie stosować do tej porady bo jak piszesz, wyrok może być brutalny


:rotfl:

Albo jeszcze brutalniejszy, kiedy opuchlizna jednak zejdzie :rotfl:



Psyche30
Psyche30: Najpierw wez coś rozkurczowego i sprawdz czy ból przejdzie.


Mogłaś doradzić najpierw lewatywę z gwarancją, że ból na pewno przejdzie :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Radze Ci sie stosować do tej porady bo jak piszesz, wyrok może być brutalny


Trudno pohamować swoje skojarzenia :D

Natomiast ta druga, brunetka Wiktoria kojarzy mi się z chomikiem :D
Widziałam lepiej oddające to zdjęcia, ale nie chce mi się szukać :D


Sztajmex
Sztajmex
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:

Polecam Ci dokument w podobnej tematyce co ostatnio - "Touching the void" (Genialne polskie tłumaczenie - "Czekając na Joe"). Pozdrawiam :).
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też myślę, że nie będzie miał takiej siły przebicia. Widać, że jest to człowiek skromny, cichy, spokojny, pełen pokory. Nie wyobrażam sobie aby mógł charyzmatycznie walnąć pięścią w stół, a to jest jedyna metoda na to, żeby coś zmienić w tym skorumpowanym światku. Tak na marginesie- wygląda świetnie, jak na swój wiek


I być może taki był cel tego wyboru przez kardynałów, aby do większych zmian nie doszło.Jedno jest pewne, na pewno wzbudzi sympatię zwykłych ludzi, nawet z tego względu jak wszędzie trąbią o jego zwyczajności i skromnych wymaganiach.
A co do wieku zgadzam się, dałabym mu ok 60 lat a nie prawie 80 .
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo jeszcze brutalniejszy, kiedy opuchlizna jednak zejdzie


Chryste, wyobraziłąm sobie Magdę przypominającą tego psa :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogłaś doradzić najpierw lewatywę z gwarancją, że ból na pewno przejdzie


łyknąłby? Jeśli tak to żałuję ogromnie że mnie nie podkusiło :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Ktoś Cię pobił, wpadłaś na drzwi, ząb bolał czy jakaś infekcja wirusowa ? ;) Się przeziębi i moze zostac na zawsze? hmmm umieram z ciekawośc


Konto usunięte
Konto usunięte: Chomik? Grycanka? Arbuz? :-

Ani ząb, ani nikt mi nie przywalił, drzwi też mnie nie zaatakowały, jedzenia na później też w policzku nie trzymam ;D.

Łaziłam bez czapki i kaptura ostatnio, więc kurdę chyba znów przeziębiłam nerw twarzowy, z którym już miałam problemy, ale pewna nie jestem. W każdym razie do lekarza nie pójdę, bo i tak antybiotyków nie łykam, więc szkoda mojego i jego czasu.

I bardzo brzydko, że się ze mnie śmiejecie, Rafałowi wysłałam zdjęcie mojej opuchniętej gęby, sam niech powie że to nie jest zabawne :ziober2:.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  14 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem Ci w sekrecie, że ja też
Niech zgadnę, nadrabiasz czymś innym :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmierzam w kierunku przeznaczenia
W strone śmierci? każdy z nas zmierza niestety :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: To jeszcze nie byłeś?
Przepraszam! Raz byłem
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście mój mózg zgrabnie, melodycznie to wszystko sobie poukładał. Kwestia wyczulenia, słuchu, wyłapania tego.
Jesteś pewna że wczesniej niczego nie piłaś/ nie paliłaś? możesz sie przyznać :ninja
Konto usunięte
Konto usunięte: Supermarket? Sklepik osiedlowy? :D Wyślij pachołka :D
Do marketu mialem daleko, wiec wbilem do osiedlowego, dobrze ze juz wracam do sił, nie lubie czuc sie niewyraznie.
Chyba nie zrozumialem z tym wysłaniem pachołka o co kaman :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo jeszcze brutalniejszy, kiedy opuchlizna jednak zejdzie
Niech sie pomaluja czarna pasta do butów i efekt
:rotfl: :rotfl: jestesmy okropni, tak sobie zartowac : P
Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast ta druga, brunetka Wiktoria kojarzy mi się z chomikiem :D Widziałam lepiej oddające to zdjęcia, ale nie chce mi się szukać :D

ja natomiast mam takie skojarzenie



nie wiem czy widac ta miss piggy :woot: raz sie pojawia a raz znika :ninja:
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast ta druga, brunetka Wiktoria kojarzy mi się z chomikiem :D


Mi przypomina ją

:rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 marca 2013

I Ty Rafał przeciwko mnie :nie:.
:fakju:.

Też się będę śmiała jak Wam twarze spuchną, bo zło powraca o !

:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  14 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: I Ty Rafał przeciwko mnie . .Też się będę śmiała jak Wam twarze spuchną, bo zło powraca o !

Toz nie smieje, tylko pisze zebys nigdzie nie wychodzila z domu : P
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Toz nie smieje, tylko pisze zebys nigdzie nie wychodzila z domu :


No własnie widzę :and:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Rafałowi wysłałam zdjęcie mojej opuchniętej gęby, sam niech powie że to nie jest zabawne


To czemu się z nami nie podzielisz też tym widokiem? :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.