WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno najsmaczniejsze jest przedramię jednak białej kobiety

Ja tam lubie cos soczystego :ninja: :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie kręcą mnie za bardzo telewizyjne klimaty
Przed snem zawsze sobie zapodaje TVN Meteo i ogladam az zasne :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: I koniecznie musisz kupić to co Ci poda, bo inaczej stajesz się tak zwanym Apaczem :-D -Co podać? -To i to proszę. - Zapakować? - Nie dziękuję a tak tylko pacze:D


Tak, to sprzedawca Ci wtedy wybiera towar, ja wole sam, moge tez sprawdzic date waznosci, a w osiedlowym troche glupio przed zaplaceniem wszystko czytac :rotfl:
no i standartowe - "moze reklamoweczke?"
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam lubie cos soczystego


Ops!
Nie sądziłam, że aż tak się tutaj uzewnętrznisz :-D
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed snem zawsze sobie zapodaje TVN Meteo i ogladam az zasne


Hahahaahaha.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, to sprzedawca Ci wtedy wybiera towar, ja wole sam, moge tez sprawdzic date waznosci, a w osiedlowym troche glupio przed zaplaceniem wszystko czytac no i standartowe - "moze reklamoweczke?"


Datę ważności, skład i kaloryczność :D

Głupio i tak jak napisałam, takich klientów nazywają Apaczami :rotfl:

A Ty, żeby jakoś jej to zrekompensować. Poproszę od razu dwie... i prezer... ykhm...gazetkę :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądziłam, że aż tak się tutaj uzewnętrznisz :-D

:rotfl: :rotfl:
poczulem wiosne, sama rozumiesz, budze sie z zimowego snu :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Datę ważności, skład i kaloryczność :D


Wszyscy atakuja nas chemia i E-cos tam cos tam :ninja: ide czesto na latwizne i nawet nie czytam, co bedzie to bedzie :ninja:
Najlepsi apacze to Ci co przy kasie w markecie, gdy kolejka dluga, nagle rezgnuja z towaru, cos ich oslnilo :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Poproszę od razu dwie... i prezer... ykhm...gazetkę

Takie rzeczy to sie przez internety zamawia :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: poczulem wiosne, sama rozumiesz, budze sie z zimowego snu


To dobrze, bardzo dobrze :D
Rzekłabym rewelacyjnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy atakuja nas chemia i E-cos tam cos tam ide czesto na latwizne i nawet nie czytam, co bedzie to bedzie Najlepsi apacze to Ci co przy kasie w markecie, gdy kolejka dluga, nagle rezgnuja z towaru, cos ich oslnilo

Trudno jest wszystko bardzo dokładnie skontrolować we własnym zakresie :D
Zapewne straszy ich bezlitośnie, bezdusznie nabijająca się suma na rachunku :D
Z reguły płaci się więcej, niż się spodziewa, że się zapłaci :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie rzeczy to sie przez internety zamawia


Nie masz pewności, że ktoś się czasem nie bawi w przekłuwanie pudełka :rotfl:
W sumie kupując je nigdzie takiej nie masz, ale tutaj prawdopodobieństwo trafienia na porządnego katolika, obywatela, który chce uratować nasz kraj przed skrajnym niżem demograficznym i wymarciem jest większe :D Albo po prostu można trafić na kogoś przewidującego, martwiącego się o swoją przyszłą emeryturę i taka praktyka może mu dawać więcej pewności i nadziei na przyszłość :D
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To dobrze, bardzo dobrze :D Rzekłabym rewelacyjnie :D

A Ty jak, jeszcze zimowy sen ? : D

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno jest wszystko bardzo dokładnie skontrolować we własnym zakresie :D


Po latach wyjdzie co nam zaszkodzilo i w jakim stopniu, a na pewno nam cos zaszkodzi, nie mam zludzen :ninja:
Aby do 60 roku zycia dozyc i bedzie git .

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz pewności, że ktoś się czasem nie bawi w przekłuwanie pudełka


Gadasz jakbys byla z elektoratu PISu, oni wszedzie widza spisek :rotfl:
ufam ze tego nie robia:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale tutaj prawdopodobieństwo trafienia na porządnego katolika, obywatela, który chce uratować nasz kraj przed skrajnym niżem demograficznym i wymarciem jest większe :D Albo po prostu można trafić na kogoś przewidującego, martwiącego się o swoją przyszłą emeryturę i taka praktyka może mu dawać więcej pewności i nadziei na przyszłość :D


Ty kiedy masz zamiar ratowac nasz kraj ? :ziober2: sa takie plany czy nie bardzo? : D
ostatnio slyszalem ze za iles tam lat polaków bedzie raptem 22 mln : O wymieramy na potege, a porodów brak!
Jakby to powiedzial Jarosław- Tusk wykancza rodakow!

btw. KOMUNIKAT /OGŁOSZENIE PARAFIALNE: Magda by Ci odpisala, ale kazala przekazać ze zapadła na syndrom filipiński i nie jest na siłach :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty jak, jeszcze zimowy sen ? : D


Jak tak już sobie rozmawiamy, to...
Ja cały czas na najwyższym poziomie, jeśli 'o to' chodzi :D
Z tym, że czasem chęci większe, niż możliwości hahahaha :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Po latach wyjdzie co nam zaszkodzilo i w jakim stopniu, a na pewno nam cos zaszkodzi, nie mam zludzen Aby do 60 roku zycia dozyc i bedzie git .


To prawda.
W innym temacie napisałam, że za wszystko trzeba zapłacić. Wszystko ma swoją cenę, a najwyższa cena nie ma związku z pieniędzmi, lecz ze zdrowiem, a nawet z życiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gadasz jakbys byla z elektoratu PISu, oni wszedzie widza spisek ufam ze tego nie robia


Nie jestem z elektoratu PiSu, nie jestem z żadnego elektoratu :rotfl:
Oficjalnie jestem apolityczna :D
Choć swoje wizje oczywiście mam. Nie pokrywają się one jednak z wizjami żadnej partii.
Zaorać i rozpocząć od nowa, może coś jeszcze z tego ugoru dałoby wykrzesać.
P.S. Wiedziałam, że wspomnisz o PiSie :D

Słyszałam historię o przekłuwaniu w kiosku. Dawno temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty kiedy masz zamiar ratowac nasz kraj ? sa takie plany czy nie bardzo? : D ostatnio slyszalem ze za iles tam lat polaków bedzie raptem 22 mln : O wymieramy na potege, a porodów brak! Jakby to powiedzial Jarosław- Tusk wykancza rodakow!


Plan mam :D
Zobaczy się jak to będzie :D
No i przede wszystkim starzejemy się w szalonym tempie.

Konto usunięte
Konto usunięte: btw. KOMUNIKAT /OGŁOSZENIE PARAFIALNE: Magda by Ci odpisala, ale kazala przekazać ze zapadła na syndrom filipiński i nie jest na siłach


Hahahaha, dziękuję za przekazanie informacji.
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja cały czas na najwyższym poziomie, jeśli 'o to' chodzi :D Z tym, że czasem chęci większe, niż możliwości hahahaha :D


Teraz układa sie to w jakąś jedną całość, czytaj ten wyjazd do usa w poszukiwaniu kochanka, wszystko się rozjaśnia, jestes wulkanem energii i nikt nie jest w stanie Cie ujarzmić :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: W innym temacie napisałam, że za wszystko trzeba zapłacić. Wszystko ma swoją cenę, a najwyższa cena nie ma związku z pieniędzmi, lecz ze zdrowiem, a nawet z życiem.


No ale zeby maksymalnie zdrowo żyć to trzeba byłoby robić jedynie zakupy w sklepach z ekologiczną żywnością których prawde mówiąc jest jak na lekarstwo, plus żadnych przysmaków takich jak np słodycze, bo przecież szkodzą, ja bym tak nie mógł :ninja: jestem uzależniony od cukru :ninja: nawet teraz postująć z Toba zajadam sie czekoladą : D to silniejsze ode mnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem z elektoratu PiSu, nie jestem z żadnego elektoratu Oficjalnie jestem apolityczna :D


W tych czasach gdy każdy tylko dużo gada, a mało robi to najlepsze wyjście, być apolitycznym, mam juz ich wszystkich serdecznie dość.

Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. Wiedziałam, że wspomnisz o PiSie :D

Mam na nich mocne uczulenie, nie daj boże jakbyś napisała ze ich popierasz, zakonczylibysmy postowanie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam historię o przekłuwaniu w kiosku. Dawno temu.


To musiał robić jakiś idiota albo idiotka nieświadoma co może spotkać kupującego, to już nawet nie są żarty. Ja zawsze słyszałem, że takie rzeczy to kupować wyłącznie w aptece :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Plan mam :D Zobaczy się jak to będzie :D

Trzeba kogoś pozostawić po sobie na tym świecie, by saga rodzinna dalej trwała i co najwazniejsze by Cie mial kto pochować :mrgreen:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz układa sie to w jakąś jedną całość, czytaj ten wyjazd do usa w poszukiwaniu kochanka, wszystko się rozjaśnia, jestes wulkanem energii i nikt nie jest w stanie Cie ujarzmić


Tak, tak. Dokładnie tak :-D
A 'murzyński' to nie mit :D
Trzeba spełniać marzenia hahahahahahahaha!

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale zeby maksymalnie zdrowo żyć to trzeba byłoby robić jedynie zakupy w sklepach z ekologiczną żywnością których prawde mówiąc jest jak na lekarstwo, plus żadnych przysmaków czytaj słodyczy, bo przecież szkodzą, ja bym tak nie mógł jestem uzależniony od cukru nawet teraz postująć z Toba zajadam sie czekoladą : D to silniejsze ode mnie :D


Pod tym względem mam lepiej od Ciebie, ponieważ słodycze nie są mi niezbędne do życia :D
Nie czuję pokusy, albo inaczej- czuję bardzo rzadko, ale potrafię to kontrolować, zapanować nad tym.
Od wielu lat też nie słodzę napojów.

Konto usunięte
Konto usunięte: W tych czasach gdy każdy tylko dużo gada, a mało robi to najlepsze wyjście, być apolitycznym, mam juz ich wszystkich serdecznie dość.


Ja zawsze byłam apolityczna i zawsze miałam wszystkich serdecznie dość :D
Mój dziadek dosyć się napolitykował :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam na nich mocne uczulenie, nie daj boże jakbyś napisała ze ich popierasz, zakonczylibysmy postowanie


Nie popieram, ale też nie drwię, nie kpię, nie przyłączam się do modnych hejterów. Obserwuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: To musiał robić jakiś idiota albo idiotka nieświadoma co może spotkać kupującego, to już nawet nie są żarty. Ja zawsze słyszałem, że takie rzeczy to kupować wyłącznie w aptece :D

Normalny to on na pewno nie był :D
Zgadza się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba kogoś pozostawić po sobie na tym świecie, by saga rodzinna dalej trwała i co najwazniejsze by Cie mial kto pochować


A mam ten pochówek w dupie :D
Co będzie to będzie. Nie jestem wymagająca, jak Ci himalaiści w szczelinach lodowych :D
Ważne, żeby umrzeć z godnością :D
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, tak. Dokładnie tak :-D A 'murzyński' to nie mit :D Trzeba spełniać marzenia hahahahahahahaha!

Wiesz że teraz nasuwa się jedno zasadnicze pytanie? SKĄD TO WIESZ? :ziober2: :rotfl:
ech, ale żeby takie marzenie, no aż mnie zamurowało :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pod tym względem mam lepiej od Ciebie, ponieważ słodycze nie są mi niezbędne do życia :D Nie czuję pokusy, albo inaczej- czuję bardzo rzadko, ale potrafię to kontrolować, zapanować nad tym. Od wielu lat też nie słodzę napojów.

A palisz papierosy? jeżeli odpowiedz brzmi nie ( z gory zakladam ze zadne narkotyki itp :D ) , to sporo wyeliminowujesz szkodliwych substancji w organizmie. Dla mnie herbata bez dwóch łyżeczek cukru jest niedopuszczalna: D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zawsze byłam apolityczna i zawsze miałam wszystkich serdecznie dość :D Mój dziadek dosyć się napolitykował

O prosze, czyzby dziadek był jakąś prominentną persona ? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie popieram, ale też nie drwię, nie kpię, nie przyłączam się do modnych hejterów. Obserwuję.

Sorry.... a propo wczorajszego dnia ....musialem ...



ahahahahahaha :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Normalny to on na pewno nie był :D Zgadza się.


Wiesz juz tam pal licho ciąża, ale jak jakis hiv wpadł to po zawodach :smierc:
Konto usunięte
Konto usunięte: Co będzie to będzie. Nie jestem wymagająca, jak Ci himalaiści w szczelinach lodowych :D Ważne, żeby umrzeć z godnością :D


Ogladalem zdjecia z mount everest, ile tam ludzi ciał lezy to masakra... Ci co tam zgineli : O
normalnie grobowiec góra
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz że teraz nasuwa się jedno zasadnicze pytanie? SKĄD TO WIESZ? ech, ale żeby takie marzenie, no aż mnie zamurowało


Mama mi powiedziała :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: A palisz papierosy? jeżeli odpowiedz brzmi nie ( z gory zakladam ze zadne narkotyki itp :D ) , to sporo wyeliminowujesz szkodliwych substancji w organizmie. Dla mnie herbata bez dwóch łyżeczek cukru jest niedopuszczalna: D


Ykhm. Nie palę papierosów ;-D
Kilka rocznie (w tym roku chyba spaliłam całe 3), to nie palenie :D
Nie, nie jestem nałogowcem, że się tak wyrażę :-D
Piję kawę w dużych ilościach, bo lubię :D
Jestem jej miłośniczką :D

Konto usunięte
Konto usunięte: O prosze, czyzby dziadek był jakąś prominentną persona ?


Na tyle prominentną, by zrobić z niego więźnia politycznego :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry.... a propo wczorajszego dnia ....musialem ...


A widziałam to :D
No co?
Ima się czego może :D Powoli wychodzi z przypisanego mu 'zaścianka', wszyscy powinni być zadowoleni :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz juz tam pal licho ciąża, ale jak jakis hiv wpadł to po zawodach


Dokładnie. Straszne rzeczy mogą się wtedy przydarzyć :D
Niektóre tylko bardzo swędzące, inne już mniej zabawne :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogladalem zdjecia z mount everest, ile tam ludzi ciał lezy to masakra... Ci co tam zgineli : O normalnie grobowiec góra


Yhym.
Ja też staram się zgłebiać wiedzę na ten temat. Naprawdę ciekawe. A to jest tylko jedna góra...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013

Rafał, dokończymy innym razem.
Miło było pogadać :)
Dobranoc.

Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mama mi powiedziała

Uratowalas sie tą odpowiedzią :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ykhm. Nie palę papierosów ;-D Kilka rocznie (w tym roku chyba spaliłam całe 3), to nie palenie :D Nie, nie jestem nałogowcem, że się tak wyrażę :-D


Hm, że sie tak zapytam, to po co palić kilka rocznie? :ninja: albo się pali albo nie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Piję kawę w dużych ilościach, bo lubię :D Jestem jej miłośniczką :D


Też tam na coś szkodzi, ale w mniejszym stopniu niż inne używki, więc raczej nie zejdziesz od niej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Na tyle prominentną, by zrobić z niego więźnia politycznego

Opozycjonista mocno, to sie ceni, za ojczyzne siedzial, szacuneczek :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: A widziałam to :D No co? Ima się czego może :D Powoli wychodzi z przypisanego mu 'zaścianka', wszyscy powinni być zadowoleni


Dla mnie to zwyczajne robienie cyrku z sejmu z polaków, ludzie maja problemy, a oni sie zabawiaja w najlepsze w jakies z dupy wnioski ktore z gory sa przegrane. Pis i Kaczynski jak chca rzadzic to merytorycznie powinni zabrac sie za problemy i tematy a nie robic jakas szopke, bezcelowe tracenie czasu.

A z ipodem mu do twarzy tak jak mi z wąsami ala Małysz :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: a też staram się zgłebiać wiedzę na ten temat. Naprawdę ciekawe. A to jest tylko jedna góra...


Natchnela mnie ta tregadia w himalajach, to sobie przegladam zasoby internetu i jestem w szoku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał, dokończymy innym razem. Miło było pogadać :) Dobranoc.


Wzajemnie, troche zesby tu nabili postów :ziober2:

Dobranoc Moniko :)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  10 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Uratowalas sie tą odpowiedzią


Nie było żadnego zagrożenia, więc nie musiałam się ratować :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, że sie tak zapytam, to po co palić kilka rocznie? albo się pali albo nie


Hmmm... nie wiem co mam Ci odpowiedzieć.. Dla mnie to też jest zagadka :D
To chyba nie chodzi nawet o nikotynę, a o chęć puszczenia dymka. Taka mistyczna, irokezka chwila i potrzeba mnie nachodzi :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Też tam na coś szkodzi, ale w mniejszym stopniu niż inne używki, więc raczej nie zejdziesz od niej :D


No raczej mam taki plan ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Opozycjonista mocno, to sie ceni, za ojczyzne siedzial, szacuneczek

Człowiek honoru, przede wszystkim.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to zwyczajne robienie cyrku z sejmu z polaków, ludzie maja problemy, a oni sie zabawiaja w najlepsze w jakies z dupy wnioski ktore z gory sa przegrane. Pis i Kaczynski jak chca rzadzic to merytorycznie powinni zabrac sie za problemy i tematy a nie robic jakas szopke, bezcelowe tracenie czasu. A z ipodem mu do twarzy tak jak mi z wąsami ala Małysz http://www.dailymotion.com/video/xwwarh_himalaiyci-odc-1-8-wyprawy-1939-1980_travel#.UTy96zea-So [quote=Kombatant]Wzajemnie, troche zesby tu nabili postów


Trochę ;D
Kombatant
Kombatant
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm... nie wiem co mam Ci odpowiedzieć.. Dla mnie to też jest zagadka :D To chyba nie chodzi nawet o nikotynę, a o chęć puszczenia dymka. Taka mistyczna, irokezka chwila i potrzeba mnie nachodzi http://www.dailymotion.com/video/xwwarh_himalaiyci-odc-1-8-wyprawy-1939-1980_travel#.UTy96zea-So


Thx, link zapisany, obejrze sobię ; )
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Slyszalas ze brat Macieja ma jechać latem odnalezc ciala i je pochowac w górach ?

ministerstwo sportu ma finansować to podobno
ogólnie pomysł że tak powiem fajny - > byle sie nie okazało że zaraz będzie tam masowy grób
chociaż latem pewnie łatwiej tam plus częściej uczęszczany szlak

gorzej jak jakaś inne ekspedycja przypadkowo natrafi na ciała
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.