WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Magda. Napisz mi, że z tymi zdjęciami to jest żart. Jeśli to nie jest żart,


Znowu cos zmienili ? co tym razem ?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz

:wtf: Ty całkiem fajna jesteś
chyba zacznę z Tobą pisać jak Rafał
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
RexMundi
RexMundi: ReDAnGeLonesec: Napisz Ty całkiem fajna jesteś chyba zacznę z Tobą pisać jak Rafał


Juz Ci nie wystarczą podrywy czatowe? :rotfl: :rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2013

lubie mieć plany nie tylko B i C ..ale jak trzeba to i Z

...Ignorance is bliss...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Znowu cos zmienili ? co tym razem ?


Dostałam powiadomienie, że moje zdjęcia zostały przeniesione do innego albumu, wchodzę, patrzę, a one są tam gdzie były, tylko ktoś zmienił sobie ich kolejność.
RexMundi
RexMundi: podbijam
To miło :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma tu takich
Nie widzisz płaskich, bo masz wypukłą soczewkę :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Co zwiedzalas w tych Stanach? pojechalas tylko po swetry ?
No i po męża murzyna :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkiego najlepszego KOBIETO
A dziękuję :)
RexMundi
RexMundi: Ty całkiem fajna jesteś chyba zacznę z Tobą pisać jak Rafał


A jak Rafał ze mną pisze? :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To może ja, pouczona Waszym doświadczeniem, od razu przyjadę z własną skrzynką narzędziową

Nie ma co się śmiać, my wozilismy potem ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Magda, ja posiadaczką rudości byłam przez większość swojego życia :D Prędzej osiwieję :D Choć Adam twierdzi, że wrócę :

Ponoć rudy to nie kolor, a charakter ;D.
Ja nie mam zdania w sumie, bo ładnemu we wszystkim ładnie ( zobacz jak w Dniu Bab posłodziłam ;D).
Co tam u Żołnierza ? Stąd już kompletnie odszedł z tego co widzę :).
Konto usunięte
Konto usunięte: Magda. Napisz mi, że z tymi zdjęciami to jest żart. Jeśli to nie jest żart, to od teraz wchodzę na profil każdego, począwszy od FP, przez moderatorów do zwykłych uzerów, kopiuję wszystkie pierwsze zdjęcia kiepskiej jakości, albo przerobione tak, że zamiast realnej postaci znajduje się tam wyblurowany sims- kosmita, bo na pewno nie człowiek, na których nie widać całej twarzy (przesłoniętej okularami, częściowo włosami, z profilu, częściowo bokiem, bokiem, przesłoniętej kapturem, robiącej miny, grymasy przez które nikt, nigdy nie rozpoznałby jej na ulicy, zdjęcia całej postaci- bo wtedy zazwyczaj twarz jest malutka i trudna do rozpoznania. Wszystkie te, które się nie nadają. Kopiuję, robię z tego temat, wrzucam na fotkę i postuluję o obowiązkowe zdjęcia dla wszystkich FP i pozostałych moderatorów. Pierwsze cztery zdjęcia- tylko głowy- en face- bez uśmiechu i tapety- włosy zaczesane do tyłu, prawy profil i lewy profil, zdjęcie sylwetki :-D Chcą zrobić z tego portal kryminalistyczny, to im pomogę. Ja bardzo chętnie się do tego dostosuję, ciekawe co na to reszt

Eh, no ale co ja mam Ci napisać ?
Sama dobrze wiesz, że posiadałam takie zdjęcie na moim profilu, Andrzej również i nikt się nie czepiał.
Już wspominałam, że drugiej połowy twarzy nie masz innej, zresztą masz całe to zdjęcie w albumie ja.
Nie pozostaje mi nic innego jak rozłożenie rąk w geście bezradnosci, ale na pocieszenie mogę utulić virtualnie ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie ma co się śmiać, my wozilismy potem ;D.


W razie czego zapytam- czy przenośną toaletę też? :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Ponoć rudy to nie kolor, a charakter ;D.


Oczywiście... wredny charakter, kolor włosów- ulubione kryterium prymitywnego 'myśliciela' :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ja nie mam zdania w sumie, bo ładnemu we wszystkim ładnie ( zobacz jak w Dniu Bab posłodziłam ;D).


No dziękuję, polukrowałaś babę :D
Czekam na Wielkanoc. Może się ktoś na mnie skusi :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Co tam u Żołnierza ? Stąd już kompletnie odszedł z tego co widzę :).


Prawdę mówiąc nie mam z Nim ostatnio kontaktu ;-D
Mam tylko nadzieję, że nie wysłali go do arabusów.

MaqdaIena
MaqdaIena: Eh, no ale co ja mam Ci napisać ? Sama dobrze wiesz, że posiadałam takie zdjęcie na moim profilu, Andrzej również i nikt się nie czepiał. Już wspominałam, że drugiej połowy twarzy nie masz innej, zresztą masz całe to zdjęcie w albumie ja. Nie pozostaje mi nic innego jak rozłożenie rąk w geście bezradnosci, ale na pocieszenie mogę utulić virtualnie ;D.


Możesz... tylko, że mi nie jest przykro :D
Jak chcą się zabawić, to ja bardzo chętnie na to przystanę :D Najpierw wszyscy modzi pokazują się w ten jedyny, 'właściwy sposób' użytkownikom, służą za wzór godny naśladowania, a potem lecą z koksem pozostali :D Chcą mieć oryginalny, niepowtarzalny, 'policyjny' portal, to będą go mieli :ziober2:

Odwiedziłam właśnie listę FP :rotfl:
I co ja widzę?
Czat przyjaciółka oczy13 wróciła na salony hahaha :D Nigdy nie zapomnę tej gęby :rotfl: Razem z FP Onetką / ta zrobiła szybki, dyscyplinarny zjazd z Fotki- wyleciała z hukiem/ urzędowały sobie na forum, zabawiając się w banowanie. Szczególnie upatrzyły sobie moją, skromną osobę. Tak, nie zapomnę tej gęby :ziober2: Ładna ekipa, nie ma co :D
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzisz płaskich, bo masz wypukłą soczewkę

Bo jestem stary i slepy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: No i po męża murzyna

Litości, proszę napisz ze zartujesz z tym murzynem :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak Rafał ze mną pisze? :D

Może w jego oczach Cie podrywam :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jestem stary i slepy


E tam :D
Nosisz okulary? Tak z ciekawości pytam :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Litości, proszę napisz ze zartujesz z tym murzynem


Hahahaha, no jasne, że żartuję...

Nie po męża murzyna, tylko po kochanka murzyna :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może w jego oczach Cie podrywam


Może :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nosisz okulary? Tak z ciekawości pytam :D

Nie, ale chyba powinienem, bo jezeli mam klopoty z zobaczeniem ceny w sklepie z dalszej odleglosci na tych duzych planszach, to raczej dobrze ze mna nie jest :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie po męża murzyna, tylko po kochanka murzyna

Ech, no i kolacji juz nie zjem, dzieki :rotfl:

Nie zebym byl rasista, ale ... biala kobieta powinna miec bialego mezczyzne, czarny mezczyzna czarna kobiete itp :ziober2: po co mieszac!
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, ale chyba powinienem, bo jezeli mam klopoty z zobaczeniem ceny w sklepie z dalszej odleglosci na tych duzych planszach, to raczej dobrze ze mna nie jest


No raczej :D
Te wielkie plansze są już tak przystosowane, żeby nawet ktoś taki, jak ślepo kura zobaczył :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech, no i kolacji juz nie zjem, dzieki Nie zebym byl rasista, ale ... biala kobieta powinna miec bialego mezczyzne, czarny mezczyzna czarna kobiete itp po co mieszac!


Z ciekawości co z tego wyjdzie? :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ciekawości co z tego wyjdzie?
Hm, podam dwa przykłady, mam podejrzenie że obie powstały z mieszania sie ras białej i czarnej

A ) Aleksandra Szwed
B ) Patrycja Kazadi

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Te wielkie plansze są już tak przystosowane, żeby nawet ktoś taki, jak ślepo kura zobaczył


Markety to zło, wchodzisz mialas kupic co sobie zapisalas, a wychodzisz z roznymi innymi duperelami :ninja:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, podam dwa przykłady, mam podejrzenie że obie powstały z mieszania sie ras białej i czarnej

Plus Omenaa Mensah.
I? Jaki jest Twój wniosek?
Warto, czy nie? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Markety to zło, wchodzisz mialas kupic co sobie zapisalas, a wychodzisz z roznymi innymi duperelami


Nie zaprzeczam.
Markety to pułapka dla stanu majątkowego :D
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Plus Omenaa Mensah. I? Jaki jest Twój wniosek? Warto, czy nie? :D


Brzydkie moze nie sa, ale jakos nie przepadam za mulatkami, wniosek nie warto, lepiej biala kobieta :mrgreen:

jezeli juz obracamy sie w klimatach pogodynek to - Agnieszka Cegielska :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Markety to pułapka dla stanu majątkowego :D


Z drugiej strony nie mam wyboru, w osiedlowych nie lubie przy wejsciu slyszec "co podac? " jeszcze sie nie rozejrzalem a juz mam podejmowac decyzje :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  8 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzydkie moze nie sa, ale jakos nie przepadam za mulatkami, wniosek nie warto, lepiej biala kobieta


Oczywiście, że brzydkie nie są :D
Być może słuszny wybór. Podobno najsmaczniejsze jest przedramię jednak białej kobiety. Przynajmniej tak twierdzą praktykujący kanibale :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli juz obracamy sie w klimatach pogodynek to - Agnieszka Cegielska


Musiałam ją sobie odnaleźć, bo nie kręcą mnie za bardzo telewizyjne klimaty. :D No okej, nie powiem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Z drugiej strony nie mam wyboru, w osiedlowych nie lubie przy wejsciu slyszec "co podac? " jeszcze sie nie rozejrzalem a juz mam podejmowac decyzje


I koniecznie musisz kupić to co Ci poda, bo inaczej stajesz się tak zwanym Apaczem :-D
-Co podać?
-To i to proszę.
- Zapakować?
- Nie dziękuję a tak tylko pacze:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.