WueRZet
WueRZet
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Sprawdzimy czy idea słuszna, oraz czy pomysł się przyjmie i spodoba :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2013

nie marudz .. temate tematu są puste

...Ignorance is bliss...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  12 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Paląca niepraktykująca - coś jak wierzący niepraktykujący


Hyhyhy, mniej więcej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No taki mudżin to spore zagrożenie, nie napisze bezpośrenio w jakim sensie , łatwo sie domyśleć


Ciemno to widzisz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pije i nie piłem nigdy kawy, czy jestem dziwny ?


Bynajmniej.
Jesteś dziwny tylko wtedy, kiedy nigdy nie spróbowałeś alkoholu :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Miejscowi tybylcy na mnie polują, to groźne i niebezpieczne, mają swoich szpiegów wszędzie


Aż tak bardzo im zależy?
Łał :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Slyszalas ze brat Macieja ma jechać latem odnalezc ciala i je pochowac w górach ?


Tak. Mam nadzieję, że akcja się powiedzie, że znajdą ciała, pochowają je i wrócą szczęśliwie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Thx, link zapisany, obejrze sobię ; )


Nie ma za co, nie mnie dziękuj, a Sztajmexowi, to on polecił mi "Himalaistów" "D
A warto obejrzeć, warto :)
Na przykład Wojciech Kurtyka bardzo ciekawie opowiada o górach, o tym jak schodząc słyszał piosenkę Barbry Streisand "Woman in Love" i nie była to halucynacja, tylko czysta, realna melodia, która wychodziła spod liny trącej o zmrożony śnieg, a jego kroki nadawały rytm. Zajebiste zjawisko. Mnie też się kiedyś takie przydarzyło, jednak w tak ekstremalnych warunkach na pewno tym bardziej było niesamowite.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 marca 2013

boże z fachowcami
teraz pojawiły się stare posty a znikło wszystko co dziś było napisane :nie:
i bądź tu mądry

...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  13 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Hyhyhy, mniej więcej :D

Zabierz lepiej tą zime, bo te zmiany temp zle na mnie wplywaja, cos mnie rozklada :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciemno to widzisz :D


Cytując klasyka


:D

[quote=ReDAnGeLonesec]Jesteś dziwny tylko wtedy, kiedy nigdy nie spróbowałeś alkoholu
a ja ide sie wygrzewac za pomoca paracetamolu, bo zdycham
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 marca 2013

No, papież z Argentyny, szok.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 marca 2013

byłem blisko bo celowaem w Brazylię
ale to by już było za dużo
Olimpiada, MŚ i jeszcze Papież

=========

wyczuwam dużo Franków w tym roku

ciekawy jestem czy kuzynka da tak synowi , wczoraj sie urodział :lol:

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 marca 2013

hahahahahaha Messi Papieżem

...Ignorance is bliss...
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  13 marca 2013

A ja Scole obstawiałam :)

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 marca 2013

Kit z papieżem.

To ja jestem tutaj załamana, bo pewnie na mecz nie pójdę :and:.
Mam tak spuchniętą gębę, że wyglądam jak jakieś monstrum :wtf:, i mam zakaz wychodzenia z domu póki opuchlizna nie zejdzie, bo ponoć jak się ją przeziębi to może zostać na zawsze :ninja:.

:ziober2:
Evr
Evr
  13 marca 2013
Psyche30
Psyche30: A ja Scole obstawiałam :)


Ja obstawiałem na Amerykanina ;[
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  13 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Buona sera :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zabierz lepiej tą zime, bo te zmiany temp zle na mnie wplywaja, cos mnie rozklada

Gdybym miała na to wpływ, to zima odchodziłaby wraz z końcem lutego :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytując klasyka


Nie pójdziemy tą drogą. Pójdziemy tamtą :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No pewnie ze nie probowalem, alkohol to zło


Tylko wtedy, kiedy jest wcielone
:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Też tego nie rozumiem.


Łowcy plotek czyhają :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn co sie Tobie przydarzylo? mozesz cos wiecej napsiac? : > a ja ide sie wygrzewac za pomoca paracetamolu, bo zdycham

W sumie niewiele więcej ponad to, co napisałam :D Przedzierając się przez leśne ostępy, będąc wyczerpaną, przemarzniętą, słyszałam muzykę :D Nie był to jakiś znany utwór, ale wiatr, odgłos skrzypiącego pode mną śniegu, przyśpieszony oddech, gdzieś z oddali dochodzące odgłosy- wszystko to razem tworzyło melodię.

W takim razie życzę powrotu do zdrowia. Wypróbuj może herbatę z miodem plus okład z gorących piersi :ziober2:

Psyche30
Psyche30: No, papież z Argentyny, szok.


Chemik o miłej, skromnej powierzchowności :D
Z ubogiego, doświadczonego nieszczęściami i umiłowanego przez spier... zbrodniarzy nazistowskich kraju :D
To może być interesujące.
Mam nadzieję, że Kuria Rzymska raczy dać mu jeszcze trochę pożyć :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  13 marca 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Mam tak spuchniętą gębę, że wyglądam jak jakieś monstrum , i mam zakaz wychodzenia z domu póki opuchlizna nie zejdzie, bo ponoć jak się ją przeziębi to może zostać na zawsze .
:D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: :D


Bym wolała by to była świnka, ale nie jest :and:.
:ziober2:
Kombatant
Kombatant
  14 marca 2013
Psyche30
Psyche30: No, papież z Argentyny, szok.

I moim zdaniem kiepski wybór , ten papież ma 76 lat (jak sie nie myle) plus nie jest jakis zywiołowy, wiec nie liczylbym na fajerwerki w jego wykonaniu, czesciej bedzie siedzial w Watykanie niz pielgrzymki. W ogole widac w jakim kierunku idzie to wszystko, czyli krotkie pontyfikaty, juz nie bedzie powtorki z Karola Wojtyły, to dla kardynałów bylo za dlugo. Wola miec czeste zmiany na stanowski biskupa Rzymu. Swoja droga ja liczylem na tego amerykanca z broda, tego kapucyna, spoko kardynal, mogl tez zostac ten filipinczyk.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym miała na to wpływ, to zima odchodziłaby wraz z końcem lutego :D

Nie masz takiej mocy? zawiodlem sie mocno :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pójdziemy tamtą :D

Tamtą czyli w która strone zmierzasz ?:rotfl: zdradz mi sekret :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko wtedy, kiedy jest wcielone

Ale spożywany w rozsadnych ilosciach nie szkodzi, wiec na leczenie setka sie przyda :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Łowcy plotek czyhają :D

Bede na pierwszych stronach SuperExpresuu i Faktu
kurde, wczoraj czekalem by wybrany papiez przyjal sobie imie Leon, specjalnie bym sie nie logowa, wzbudziloby to podejrzenia pewnie no i ile plotek plotkujących :rotfl: :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przedzierając się przez leśne ostępy, będąc wyczerpaną, przemarzniętą, słyszałam muzykę :D Nie był to jakiś znany utwór, ale wiatr, odgłos skrzypiącego pode mną śniegu, przyśpieszony oddech, gdzieś z oddali dochodzące odgłosy- wszystko to razem tworzyło melodię.


Jak dla mnie to sa wylacznie halucynacje, zmeczony organizm dostaje mylne znaki, mozg zaczyna sie gubic i wysyla bledy sygnaly ktore odbieralas jako muzyke :ninja:

Co do drugiej czesci, fakt z miodem robilem, braklo jednie tych goracych piersi :ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 marca 2013

jest lekarz na sali ?

-----
wczoraj się obudziałem z bólem brzucha - pod prawym żebrem , ból jest do dziś . czasami mniej czasami bardzoej uciążliwy
co to może być ? kolka ? , wyrostek chyba nie ??
dodam że wymyśliłem se mała dietę - mogło mi zaszkodzić ? chleb razowy, owoce , sałata, pomidor ?
powinienem iść do lekarza najlpeiej ale kuźwa tak mi się nie chcę ;/ .. ale jak jutro dalej będzie bolało to idę

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.