OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

koraspl
koraspl
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2 bramki, bo jeszcze Zidane z karnego w finale.

ale z gry nikt im bramki nie strzelil :D
Co do WLochow z MS2006 to musze powiedziec ze podobala mi sie ich gra na tym mundialu malo kiedy podoba mi sie reprezentacja Wloch ale akurat na tym mundialu grali swietna pilke...
symer16
symer16
  19 czerwca 2009

Ale emocje, do końca modliłem się o zwycięstwo Egiptu i udało się. W drugiej połowie gdyby nie głupie zagrania nie mające żadnego sensu, Egipt mógł strzelić jeszcze co najmniej jedną bramkę. Nie lubię Włochów i mam nadzieje, że przegrają z Brazylią, a Egipt wygra z USA - należy im się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozkręca się z każdym meczem


Chyba w dół, bo jest coraz gorzej. Grając tak, Brazylia ich zmiażdży.

Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby nie ten karny z kapelusza w 95 minucie meczu z Australia to makarony po 1/8 finału pojechaliby do domciu


Ale wtedy byłem zły i klełem w niebogłosy na sędziego. Byłem całym sercem za Australią, a ich tak oszukano.
krzychu7818
krzychu7818
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale wtedy byłem zły i klełem w niebogłosy na sędziego. Byłem całym sercem za Australią, a ich tak oszukano.


ja wtedy miałem ochote rozwalić telewizor , a mój okrzyk k.... mać był chyba słyszany na całym osiedlu :)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wtedy miałem ochote rozwalić telewizor , a mój okrzyk k.... mać był chyba słyszany na całym osiedlu :)

No tak ale myślę, że Włosi czy w dogrywce czy w karnych raczej by sobie poradzili...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię Włochów i mam nadzieje, że przegrają z Brazylią, a Egipt wygra z USA - należy im się.

Sytuacja Włoch jest podobna do sytuacji Niemiec na ME u-21... Będzie ciężko.
krzychu7818
krzychu7818
  19 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: No tak ale myślę, że Włosi czy w dogrywce czy w karnych raczej by sobie poradzili...


dostaliby w dogrywce , przeciez oni pod koniec meczu pływali na tym boisku w dodatku grali w 10 , Australia była lepsza , no ale niestety nie zawsze lepszy wygrywa
NeverMind1910
NeverMind1910
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dostaliby w dogrywce , przeciez oni pod koniec meczu pływali na tym boisku w dodatku grali w 10 , Australia była lepsza , no ale niestety nie zawsze lepszy wygrywa


Zwykła nagonka na Włochów. A prawda jest taka, że w turnieju grali najrówniej nie popełniając żadnych błędów. Gdyby Australia była mocniejsza, strzeliła by osłabionej reprezentacji Włoch przynajmniej jedną bramkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba w dół, bo jest coraz gorzej. Grając tak, Brazylia ich zmiażdży.

Na ostatnim Mundialu Włosi też mieli nie wyjść z grupy. A przypomnę, że wyszli.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  19 czerwca 2009

Ale jak w ogóle można porównywać Włochów z 2006 r. do tych z tego roku. Przecież to niebo a ziemia.
Inna sprawa, że Brazylia może im trochę odpuścić, bo ma na tyle korzystny bilans bramek, że nawet przy minimalnej porażce powinna zająć pierwsze miejsce w grupie.

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  19 czerwca 2009

Eh.chcialbym zeby Polska grala tak jak wlosi.Narzekacie na Italie bo Polacy sa lepsi co nie.Ile zdobyl narod Wloski a ile zdobyli inni.Taki stereotyp pozostaje w glowach Polakow.Samą obroną nic sie nie zdziala.

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  19 czerwca 2009
Radomatu11
Radomatu11: Eh.chcialbym zeby Polska grala tak jak wlosi.Narzekacie na Italie bo Polacy sa lepsi co nie.Ile zdobyl narod Wloski a ile zdobyli inni.Taki stereotyp pozostaje w glowach Polakow.Samą obroną nic sie nie zdziala.


Nie na darmo najlepszym egzekutorem ostatniej dekady był Włoch Filippo Inzaghi.

Ale nie można Włochów porównywać do Polaków, u nas piłka jest na takim poziomu na jakim jest, a od mistrzów świata powinno się jednak wymagać znacznie więcej niż do tej pory zaprezentowali na Pucharze Konfederacji.
OlsenDarek
OlsenDarek
  21 czerwca 2009

No to Włochy dostają niezłe baty od Brazylii, ale Egipt też przegrywa.

krzychu7818
krzychu7818
  21 czerwca 2009

piękne baty jak na razie Włosi od Brazylii zbierają :)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to Włochy dostają niezłe baty od Brazylii, ale Egipt też przegrywa.

W tej chwili Egipt ma awans :D
krzychu7818
krzychu7818
  21 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W tej chwili Egipt ma awans :D


a nie Włochy ?

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie Włochy ?

Włochy - bramki 3-5 (-2)
Egipt - bramki 4-5 (-1)

Do tego Egipt pokonał Włochy 1:0.
krzychu7818
krzychu7818
  21 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Włochy - bramki 3-5 (-2) Egipt - bramki 4-5 (-1) Do tego Egipt pokonał Włochy 1:0.


ale wtedy by mecze z Brazylia sie nie liczyły tylko tabelka 3 zespołowa , bo 3 druzyny miałyby po 3 punkty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.