OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

symer16
symer16
  16 czerwca 2009

Ale jestem zły :evil:. Obejrzałem tylko pierwszą połowę meczu Brazylii z Egiptem (piękną trzeba dodać) na SLO-TV2. Przełączam po przerwie, a tu mi wyskakuje, że kanał kodowany. Masakra, bo przedwczoraj obejrzałem na tym programie mecze Hiszpanii i RPA. Nie wiem o co chodzi :woot:
Ciesze się, że chociaż jedną połowę obejrzałem, piękne bramki, naprawdę, szczególnie KAKI i Zidana.
Miałem ochotę obejrzeć mecz Włochów, no ale cóż...

Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie musisz sobie ją ustawic. Jestem pewny tego, że na Cyfrze znajduje się TVP Sport.


Dzisiaj wziełem wyszukiwanie kanałów i dalej nie mam, a mam pakiet komfortowy. Ma ktoś może Cyfre i może mi powiedzieć na którym programie jest TVP Sport?
happysadowaxD
happysadowaxD
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

miejmy nadzieję, że Włochy.
chciałabym finał Włochy - Hiszpania. ;]
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  17 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo się nie pomyliłeś, na razie zdobył dwie bramki

No co, dobry grajek. Jak w Mainz wymiatał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj wziełem wyszukiwanie kanałów i dalej nie mam, a mam pakiet komfortowy. Ma ktoś może Cyfre i może mi powiedzieć na którym programie jest TVP Sport?

wikipedia nie boli :P

Konto usunięte
Konto usunięte: kanał 68 - Cyfra+ , kanał 19 - Cyfrowy Polsat, kanał 64 - n, kanał 14 - Telewizja na kartę, kanał 67 - Videostrada TP


Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Z trojga złego... Niech będą Włochy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Jak na razie nie jest źle, spotkanie Brazylii z Egiptem kapitalne... Kanarki nie zasłużyły na zwycięstwo (szczególnie grą w drugiej połowie) ale to jest właśnie urok piłki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Pomiędzy tą trójką a resztą jest 1-2 poziomy różnicy. Nie ma szans, aby zwyciężył ktoś inny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

Dla mnie faworytem zawsze są Niemcy więc obiektywny nie będę. Z tego co mi wiadomo, jeszcze nie zdarzyło się tak aby zwycięzca P. Konfederacji wygrał następnie MŚ - dlatego mam nadzieję na triumf Włoch, no ewentualnie Hiszpanii. :mrgreen:
symer16
symer16
  17 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: symer16: Dzisiaj wziełem wyszukiwanie kanałów i dalej nie mam, a mam pakiet komfortowy. Ma ktoś może Cyfre i może mi powiedzieć na którym programie jest TVP Sport?wikipedia nie boli :P Cytat: kanał 68 - Cyfra+ ,kanał 19 - Cyfrowy Polsat,kanał 64 - n,kanał 14 - Telewizja na kartę,kanał 67 - Videostrada TP


Wiem, dzięki, ale sam znalazłem wczoraj i teraz ide oglądać mecz Hiszpania vs Irak.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 czerwca 2009

Ojjj a to pech Makaronów :ziober2: Brawo Egipt! :rock:

Pokonać ze 3:0 USA i awans... :ssh:

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  18 czerwca 2009

Ten komentator tak strasznie był podniecony bramkarzem Egiptu, że chwalił nawet jego wznowienia gry, chociaż za każdym razem podawał do Buffona :ninja:

Egipcjanom należała się ta wygrana.
Brazylia wbrew panującej opinii jeszcze nie awansowała do półfinału.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Egipcjanom należała się ta wygrana. Brazylia wbrew panującej opinii jeszcze nie awansowała do półfinału.

Dokładnie. Należał im się także remis (przynajmniej za drugą połowę) w meczu z Kanarkami.

Trzymam za nich kciuki :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ojjj a to pech Makaronów

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale Italia to drużyna turniejowa. Rozkręca się z każdym meczem i przeważnie gra minimalnym nakładem sił, aby awansować. Jakby nie patrzeć zasłużony mistrz świata. Nie sądzisz?
Forza Azzurri.

A co do Egipcjan, coraz bardziej mnie zaskakują. Wielkie brawa dla tej drużyny. Jak widać bez gwiazd również można stworzyć wspaniałą drużynę.

Nie sądzę jednak, aby to Egipt wszedł z grupy. Wygrają ze Stanami 1:0, zaś Brazylia podzieli się punktami z Squadra Azzura.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby nie patrzeć zasłużony mistrz świata. Nie sądzisz?

Oczywiście, w końcu pokonali faworytów w drodze po mistrzostwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę jednak, aby to Egipt wszedł z grupy. Wygrają ze Stanami 1:0, zaś Brazylia podzieli się punktami z Squadra Azzura.

Rozumiem, że Włochy mając 4 punkty awansują pomimo, że Egipt będzie miał 6 oczek? :mrgreen:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale Italia to drużyna turniejowa. Rozkręca się z każdym meczem i przeważnie gra minimalnym nakładem sił


świetna wymówka po przegranym w tragicznym stylu meczu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby nie patrzeć zasłużony mistrz świata.


3 lata młodszy mistrz świata.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę jednak, aby to Egipt wszedł z grupy. Wygrają ze Stanami 1:0, zaś Brazylia podzieli się punktami z Squadra Azzura.


wtedy wchodzi Egipt.
OlsenDarek
OlsenDarek
  18 czerwca 2009

Trzeba przyznać, że turniej stoi na wysokim poziomie i z przyjemnością ogląda się spotkania. A postawa Egiptu to dla mnie największe zaskoczenie. Nie chodzi nawet o wygraną, ale o ich grę.

krzychu7818
krzychu7818
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby nie patrzeć zasłużony mistrz świata.


gdyby nie ten karny z kapelusza w 95 minucie meczu z Australia to makarony po 1/8 finału pojechaliby do domciu , rózne rzeczy można mówic ale na pewno nie to że Włosi zasłuzenie zdobyli mistrza , fuks i tyle
NeverMind1910
NeverMind1910
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby nie ten karny z kapelusza w 95 minucie meczu z Australia to makarony po 1/8 finału pojechaliby do domciu , rózne rzeczy można mówic ale na pewno nie to że Włosi zasłuzenie zdobyli mistrza , fuks i tyle


Myślę, że to najlepsza drużyna turnieju która straciła jedną bramkę i to samobójczą.

Konto usunięte
Konto usunięte: wtedy wchodzi Egipt.

Racja.. Mój błąd. W takim razie wszystko się może zdarzyć. Włosi lubią takie dramatyczne sytuację.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Oczywiście, w końcu pokonali faworytów w drodze po mistrzostwo.

Niemcy faworytem? Daj spokój.. Bądźmy poważni.
OlsenDarek
OlsenDarek
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że to najlepsza drużyna turnieju która straciła jedną bramkę i to samobójczą.

2 bramki, bo jeszcze Zidane z karnego w finale.
krzychu7818
krzychu7818
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że to najlepsza drużyna turnieju która straciła jedną bramkę i to samobójczą.


to co w takim razie powiedziec o Szwajcarii , która nie straciła zadnej bramki na mistrzostwach i odpadła w 1/8 , Włosi mieli mase szczescia na tej imprezie i tyle
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.