OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś nie traktuję go z sentymentem.

Ja też nie po tym jak odszedł do Milanu, a parę bramkę dla Juve strzelił.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety. Moim zdaniem właśnie w tym sezonie Alex Del Piero był w najlepszej dyspozycji. Szkoda, że trapiły go kontuzję. Niewątpliwie to najlepszy piłkarz ostatniej dekady w Italii. Co prawda nie zawsze zachwycał w reprezentacji. Oczywiście inni mogą się spierać, że lepszy był Totti. Jednak to tylko moja osobista ocena, z pewnością nie obiektywna. Ale jak ktoś na tym forum zawsze piszę. Nie ma ocen subiektywnych.

W sumie to ciężko stwierdzić. Obaj to wielcy piłkarze którzy pokazują miłość do barw klubowych. Chociaż Alex nie jest wychowankiem Juve, ale na pewno każdy go tak traktuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak? Tego nie widziałem. Może dlatego, że w internet w tych czasach był mniej rozwinięty. A ja wiadomości czerpałem z gazet : piłka nożna. Szkoda, że ich nie archiwizowałem, bo zebrałaby się spora kolekcja plakatów na końcu wydania czasopisma. Z krótkim opisem

Tak. Pamiętam jak dzisiaj komentarz o tym, że David już miał podpisany kontrakt z Juve, więc po części wbił szpilkę tym gole przyszłym kolegą z drużyny. Ja mam prawie wszystkie numery Piłki Nożnej od 1999 roku:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinien, nie powinien. Już jej z pewnością nie dostanie. A szkoda.. Może kolejnym Bianconerro który ją zostanie będzie Diego bądź Giovinco. Czas pokaże..

Największa szanse ma Diego, tylko Juve musi wygrać Ligę Mistrzów w co wierzę. Jednak chyba jeszcze nie w przyszłym roku, bo są Mistrzostwa Świata, a to będzie głównie brane pod uwagę przy wyborze.

Konto usunięte
Konto usunięte: To byla taka ironiczna wypowiedz;P

Wiem:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Misrzostwa Swiata w RPA to bedzie jedna wielka niewiadoma pod wzgledem sportowym jak i organizacyjnym.Osobiscie nigdy bym nie przyznal takiej imprezy panstwu z Afryki.RPA moze miec MS w pilce noznej to Polska moze miec IO ;D

To tak samo jak przyznanie Polsce i Ukrainie Euro:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto wie Grecja wygrala turniej w Portugalii grajac padake to czemu My nie mozemy wygrac na wlasnym terenie ;D

Tylko, że Polska na tą chwilę nie gra nawet padaki:D Ale są jeszcze 3 lata do turnieju.
koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak samo jak przyznanie Polsce i Ukrainie Euro:D

Tak tylko ze Polska moze liczcy na pomoc UE Ukraina juz nie ale sytuacja RPA moim zdaniem jest tragiczna.NIe wiem czy ktos z was czytal opowiesci Ziolkowskiego i Malachowskiego z pobytu w RPA.Bialy czlowiek przeciez jest tam najwiekszym wrogiem ludnosci choc to mnie akurat nie dziwi bo to bylo wiadome.To jest niestety 3 swiat i przyznanie takiej imprezy RPA jest wielkim ryzykiem.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Polsacie też jest i dzięki temu mam ten kanał.


Na Polsacie TVP Sport pierwsze słyszę :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?


Stawiam na Hiszpanów, są w niebotycznej formie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?


nie żartujmy.
OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak tylko ze Polska moze liczcy na pomoc UE Ukraina juz nie ale sytuacja RPA moim zdaniem jest tragiczna.NIe wiem czy ktos z was czytal opowiesci Ziolkowskiego i Malachowskiego z pobytu w RPA.Bialy czlowiek przeciez jest tam najwiekszym wrogiem ludnosci choc to mnie akurat nie dziwi bo to bylo wiadome.To jest niestety 3 swiat i przyznanie takiej imprezy RPA jest wielkim ryzykiem.

Najgorzej właśnie jest jeśli chodzi o bezpieczeństwo, bo organizacyjnie jest dobrze. Ale to i tak chyba najbardziej cywilizowany kraj w Afryce.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009

Sprawdziłem i rzeczywiście w Polsacie jest TVP Sport chyba będę musiał komuś dzisiaj dobre piwo postawić :piwo:

OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Polsacie TVP Sport pierwsze słyszę

No jest i to już parę miesięcy.
OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sprawdziłem i rzeczywiście w Polsacie jest TVP Sport chyba będę musiał komuś dzisiaj dobre piwo postawić

Nie zauważyłem tego postu jak pisałem tamten. To co Ty masz Cyfrowy Polsat, a nawet nie wiedziałeś o tym?:D
koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorzej właśnie jest jeśli chodzi o bezpieczeństwo, bo organizacyjnie jest dobrze. Ale to i tak chyba najbardziej cywilizowany kraj w Afryce.

Niby najbardziej ale to i tak dzungla :ssh:
Organizacyjnie jest dobrze hmmm bylbym innego zdania.W RPA nie ma czegos takiego jak komunikacja miejska a jesli jest to zaden bial czlowiek z tego czegos nie korzysta.Nie wiem jak ta cala masa ludzi bedzie sie przemieszczac po tym kraju ;O
Bede mieli ladne stadiony i nic wiecej ;/
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To co Ty masz Cyfrowy Polsat, a nawet nie wiedziałeś o tym?:D

bo mam satelitę ustawioną na Wszystkie Kanały a nie na Cyfrowy Polsat i co jakiś czas muszę aktualizować kanały albo przełączać ustawienia.
Coś czuję, że dziś wieczorem będę się z tym bawił.
Ale wydawało mi się, że jak sprawdzałem jakiś czas temu to jeszcze tego kanału nie było albo nie zauważyłem.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W RPA nie ma czegos takiego jak komunikacja miejska a jesli jest to zaden bial czlowiek z tego czegos nie korzysta.Nie wiem jak ta cala masa ludzi bedzie sie przemieszczac po tym kraju ;O Bede mieli ladne stadiony i nic wiecej ;/


i co najlepsze FIFA sobie z tego nic nie robi, jeśli w RPA będzie mundial to o EURO 2012 naprawdę nie mamy się co martwić :nie:
koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i co najlepsze FIFA sobie z tego nic nie robi, jeśli w RPA będzie mundial to o EURO 2012 naprawdę nie mamy się co martwić

Cos czuje ze beda to jedne z najbardziej paskudnych MS w histroii pilki noznej.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cos czuje ze beda to jedne z najbardziej paskudnych MS w histroii pilki noznej.


Trudno się dziwić. FIFA bardzo chciała je zorganizować w Afryce i teraz będzie miała przynajmniej pretekst do tego by więcej tam ich nie organizować.

Ciekawi mnie kiedy ktoś z FIFA wpadnie na pomysł rozgrywania meczów na wyspach Oceanii, to by dopiero mogły być cudowne mistrzostwa.
NeverMind1910
NeverMind1910
  14 czerwca 2009

Trosze nie na temat. Za 25 minut na Polsacie Sport odbędzie się mecz benefisowy Tomasza Kłosa mający na celu pożegnanie wybitnego reprezentanta Polski. Mecz odbędzie się na stadionie ŁKS. W meczu zagra wiele gwiazd w tym Miroslav Klose oraz Łukasz Podolski.

koraspl
koraspl
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miroslav Klose

Klozet sie nie pojawil na tym benefisie
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Klozet sie nie pojawil na tym benefisie


co prawdę mówiąc było do przewidzenia, niby taki przyjaciel Kłosa, miał specjalnie urwać się na jeden dzień z wakacji, ale coś mu nie wyszło :ninja:

Ale Podolski znów zrobił dzisiaj na mnie duże wrażenie w Cafe Futbol :)
Widać, że chłopak rozsądny jest i płynie w nim dobra, śląska krew :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.