OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 czerwca 2009

A w publicznej transmisje dopiero od polfinalow :zonk:

;]

dno

Obstawiam final Hiszpania - Brazylia :ninja:

OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: A w publicznej transmisje dopiero od polfinalow

Ja mam TVP Sport:)

LeonGrande
LeonGrande: Obstawiam final Hiszpania - Brazylia

Wymarzony finał, ale ja stawiam na Włochów:) Zawsze im kibicowałem i tak będzie też teraz i mam nadzieje, że oni też pokażą piękną piłkę:)
krzychu7818
krzychu7818
  14 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: A w publicznej transmisje dopiero od polfinalow ;] dno


własnie miałem to pisać , mają prawa to by dali w ogólnodostępnym kanale a nie w tym śmiesznym tvp sport , jak mają zamiar tak pokazywać przyszłoroczny mundial to niech spadają na drzewo
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam TVP Sport:)

Sęk w tym że ten kanał mają nieliczni :)
nie taka jest rola telewizji publicznej...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wymarzony finał, ale ja stawiam na Włochów:)

Nie wiem czy sa obecnie w lepszej formie niz Hiszpanie : >

Wlochow oczywiscie tez lubie, takze nie zmartwilby mnie final Bra - Wlo

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Pozostale beda rczej tlem :woot:
bo co moze zdzialac taki Irak, RPA ? czy tez Egipt czy Nowa Zelandia ?

USA moga troche napaskudzić :mrgreen:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  14 czerwca 2009

A na Eurosporcie będzie leciało czy tylko w "ogólnie dostępnym" TVP Sport?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie miałem to pisać , mają prawa to by dali w ogólnodostępnym kanale a nie w tym śmiesznym tvp sport , jak mają zamiar tak pokazywać przyszłoroczny mundial to niech spadają na drzewo

Otoz to, zbulwersowalo mnie to ze TVP zaczyna wszystko pchac na kanal do ktorego dostep ma 5 % abonetow ? :wtf:

O ile dobrze sobie przypominam 4 lata temu lecial w otwartym kanale (tvp2) caly turniej. A teraz ? od półfinałow ... czyli raptem 3 mecze WOW szalenstwo!
NeverMind1910
NeverMind1910
  14 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Sęk w tym że ten kanał mają nieliczni :)

Od niedawna jest na platformie Canal +. Jednak to prawda pokazywanie tych meczy na tym kanale jest absurdalne. Czy tak ma się zachowywać telewizja publiczna? Przypominam sobie, że rozgrywki piłki nożnej IO były pokazywane podobnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wymarzony finał, ale ja stawiam na Włochów:) Zawsze im kibicowałem i tak będzie też teraz i mam nadzieje, że oni też pokażą piękną piłkę:)

Ja również kibicuję Squadra Azzura.
OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Sęk w tym że ten kanał mają nieliczni :) nie taka jest rola telewizji publicznej...

Zgadzam się z tym, ale cieszę się, że ja mam:)

LeonGrande
LeonGrande: Nie wiem czy sa obecnie w lepszej formie niz Hiszpanie : > Wlochow oczywiscie tez lubie, takze nie zmartwilby mnie final Bra - Wlo

Ładnie grali ostatnio z Irlandią Północą i stworzyli dramatyczny mecz z Nową Zelandią:D

LeonGrande
LeonGrande: Pozostale beda rczej tlem bo co moze zdzialac taki Irak, RPA ? czy tez Egipt czy Nowa Zelandia ? USA moga troche napaskudzić

Irak i RPA zatrzymali Polskę, więc co to dla nich takie drużyny jak Brazylia:lol:. A tak na poważnie to zgadzam się, że nie ma najmniejszych szans dla innych drużyn. USA ma w grupie Brazylię i Włochy, więc jeśli wyjdzie z grupy to już będzie ogromy sukces.
krzychu7818
krzychu7818
  14 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Otoz to, zbulwersowalo mnie to ze TVP zaczyna wszystko pchac na kanal do ktorego dostep ma 5 % abonetow ?


5% ? obawiam sie , że nawet 1% Polaków tego nie odbiera , pewno za rok podczas mundialu wiekszosc meczy dadzą w tvp sport :zly:
OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja również kibicuję Squadra Azzura.

Domyślam się. Ja kibicuje Włochom ze względu na mój ulubiony klub:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Od niedawna jest na platformie Canal +

Na Polsacie też jest i dzięki temu mam ten kanał.
WueRZet
WueRZet
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Z sentymentu będę kibicował Włochom :tak:
Ale przeczuwam, że zwyciężą Hiszpanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Wydaje mi się, że nie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

Nie. Nie jest to zasadą.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5% ? obawiam sie , że nawet 1% Polaków tego nie odbiera , pewno za rok podczas mundialu wiekszosc meczy dadzą w tvp sport

Dlatego Sopcast wykupił wszelkie rozgrywki do 2099 :ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  14 czerwca 2009

a leci teraz w tvp sport mecz RPA- Irak ?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Od niedawna jest na platformie Canal

Problem w tym ze mam zwykla kablowke:and:
a taki kanal jak tvp sport jako ze jest to telewizji publicznej powinien byc dostepny tak jak tvp1 czy tvp2 ! no bo w tym wypadku to mi przypomina jakis prywatny kanal publicznej tv :zonk:

nic juz prawie sportu nie ma w otwartych kanalach tvp...

Konto usunięte
Konto usunięte: rak i RPA zatrzymali Polskę, więc co to dla nich takie drużyny jak Brazylia. A tak na poważnie to zgadzam się, że nie ma najmniejszych szans dla innych drużyn. USA ma w grupie Brazylię i Włochy, więc jeśli wyjdzie z grupy to już będzie ogromy sukces.

No coz, Polska pojechala z misja kompromitacji i plan udal sie w 100% :ziober2:
chociaz nie... Roger troche popsul ow plan :and:

a co do amerykanow, moze sprawią jakas sensacje:) to nieobliczalna druzyna ktora zrobila duzy postep w pilce noznej

Konto usunięte
Konto usunięte: 5% ? obawiam sie , że nawet 1% Polaków tego nie odbiera , pewno za rok podczas mundialu wiekszosc meczy dadzą w tvp sport

Nie no.. to juz byloby najwieksze chamstwo w historii : >
ale wtedy przelacze sie na jakis czeski kanal, ktory zapewne bedzie tez mial MŚ
OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a leci teraz w tvp sport mecz RPA- Irak ?

Właśnie nie:ninja: Włączam, a tam K.O TV nie wiem co to ma być:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.