OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

OlsenDarek
OlsenDarek
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: USA to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn narodowych na świecie, jak im wyjdzie mecz to mogą wygrać z każdym.

W sumie trzeba przyznać, że nie wiadomo czy przegraliby z Włochami gdy nie ta czerwona kartka w 33 minucie meczu, bo kartka z meczu z Brazylią nie miała takiego znaczenia, bo i tak byli wyraźnie słabsi.
krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

tak w kwestii przypomnienia dziś pierwszy półfinał Hiszpania-USA

krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

kurde , nie da się tego oglądać tego meczu z dzwiękiem przez te trąbki :-/

Freddie2007
Freddie2007
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde , nie da się tego oglądać tego meczu z dzwiękiem przez te trąbki :-/

Ale Iwański jak na niego jakoś słabo komentuje:and:
krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Iwański jak na niego jakoś słabo komentuje


głos wyłaczyłem bo głowa mnie zaczyna boleć od tych trąbek

Freddie2007
Freddie2007
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: głos wyłaczyłem bo głowa mnie zaczyna boleć od tych trąbek

Na MŚ miejmy nadzieje tak nie będzie:lol2:
krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

1-0 dla USA :brawo:

thomas893
thomas893
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na MŚ miejmy nadzieje tak nie będzie

już 100 tys. biletów amerykańce wykupiły, więc raczej się tam będzie popcorn walał po stadionie :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1-0 dla USA

2 połowa będzie ciekawa ;]
NeverMind1910
NeverMind1910
  24 czerwca 2009

Mecz mi się podoba. Jest wyrównany i bogaty w akcje ofensywne. Oczywiście więcej powodów do satysfakcji mają Amerykanie. Najbardziej podoba mi się gra Onyewu. W końcu pokaże się w LM. To solidny i twardy obrońca. W Hiszpanii najbardziej zawodzi Fabregas i Riera. Nie mam pojęcia jak piłkarz pokroju Riery dorobił się miejsca w 11 jedenastce mając takich konkurentów. Pomimo niewielkiej zaliczki Jankesów uważam, że mecz wygrają Hiszpanii. W zasadzie w tym momencie są zespołem pokrzywdzonym.

Finał Hiszpania- Brazylia? Obejrzę z przyjemnością.

A co do komentowania. Po raz kolejny wiem, że komentatorzy nie potrafią wymawiać nazwisk. Skoro w języku hiszpańskim "l" czyta się jak "j" to dlaczego Iwański nie potrafi tego zrozumieć w przypadku Capdevilli a dobrze wymawia nazwisko Davida Villi.

Eksperci? Non stop kreowany Szczęsny. Szyderczy i żałosny. Donovan? Kreator mody :and: oraz słynny goguś z Rzeczpospolitej.

koraspl
koraspl
  24 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oraz słynny goguś z Rzeczpospolitej.

Ten to tak mnie denerwuje ze szok.Wyglada na konkretnego polpanka.Przed meczem nie dal najmniejszych szans USA...pff
thomas893
thomas893
  24 czerwca 2009

2:0 :and:

Ramos :martuska:

krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

ale jaja 2-0 , kto by sie tego spodziewał :nie:

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  24 czerwca 2009

Hej hej juesej :D

czułem, ale bałem się głośno o tym mówić :D :brawo:

krzychu7818
krzychu7818
  24 czerwca 2009

USA mistrz świata 2010 ? ponoć mają taki cel

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  24 czerwca 2009

potrafią wygrać z każdym, ale i z każdym przegrać...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.