OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A ja się po tym meczu jeszcze bardziej utwierdziłem w przekonaniu, że komentator z niego marny ;]

Bo nie lubi niemieckiej piłki:wtf:

Nie znacie się:nie:
Lepszy jest Jasina albo Durda wedlug Was nie? :lol2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nie lubi niemieckiej piłki

Roman Kołtoń ją lubi a i tak jest beznadziejnym komentatorem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepszy jest Jasina albo Durda wedlug Was nie?

Moim zdaniem lepszy jest Solarny Mati, Dar Boży Iwanow oraz dwójka Canalu+ Smokowski-Twarowski.

Iwański to komentator który nie potrafi wyczuć odpowiedniego napięcia, często myli nazwiska, źle je wymawia. W studiu Szybka piłka prowadzi chaotyczną dyskusję z tuzami polskiej piłki.
Obecnie Telewizja Publiczna nie ma w składzie komentatorskim "dobrych" komentatorów.
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem lepszy jest Solarny Mati, Dar Boży Iwanow oraz dwójka Canalu+ Smokowski-Twarowski.

Zgadzam się Borek,Twarowski i Smokowski to specjaliści najwyższej klasy i także moi ulubienie komenatatorzy:tak:
Iwański popełnia błędy, ale i tak go lubie i szanuje i ciesze się że będzie komentował MŚ choć wolałbym oglądac je w Polsacie:)
WueRZet
WueRZet
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie Telewizja Publiczna nie ma w składzie komentatorskim "dobrych" komentatorów.

Michał Zawadzki.
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawadzki.

Zawacki*
WueRZet
WueRZet
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawacki*

Możliwe. W różnych oficjalnych relacjach widziałem obydwie formy tak więc nie wiem która jest poprawna. Ale nie zmienia to faktu, że dobrze komentuje chłopak.
Freddie2007
Freddie2007
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe. W różnych oficjalnych relacjach widziałem obydwie formy tak więc nie wiem która jest poprawna. Ale nie zmienia to faktu, że dobrze komentuje chłopak.

Ale jest jeszcze niedoświadczony i w sumie mało ważnych meczów komentuje, najważniejsze to chyba były te Lecha z Austrią:tak:
krzychu7818
krzychu7818
  25 czerwca 2009

szkoda RPA, Brazylia nie zasłuzyła dziś na zwycięstwo

ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  25 czerwca 2009

Szpakowski w formie :D

"Maicon strzelił 1 z 10 bramek Brazylii w tym spotkaniu"

non stop mylił Robinho z Ramirezem, że już o Lucio i Luisao nie wspomnę.

Odmieniać nazwisko sędziego ze Szwajcarii to się pewnie już nigdy nie nauczy.

A co do meczu to szkoda mi RPA, bo liczyłem na mecz Hiszpania-Brazylia, ale nie tym razem.

NeverMind1910
NeverMind1910
  25 czerwca 2009

Mecz? Okropny, chaotyczny, monotonny.. Przyznam, że w trakcie meczu wolałem oglądać teleturniej na Polsacie. Dla człowieka który nie ogląda telewizji to dziwne uczucie.

Co do meczu. Brazylia? Ich gra przypominała grę naszej reprezentacji. Zero składnych akcji, zero pomysłu na grę, braki w przygotowaniu motorycznym i szybkościowym. Wyglądali jakby ten mecz był dla nich karą. Ustawienie dyskusyjne. Czy Brazylia musi grac trzema defensywnymi pomocnikami? Dlaczego w kadrze występuje Robinho, który jest w katastrofalnej formie? Zdecydowanie wolałbym oglądać Pato czy Diego, który jest notorycznie pomijany przy powołaniach.

Nikt nie zasłużył w Brazylii na pochwałę. W RPA gra szybka, dynamiczna, fantazyjna.. Jednak bez składni, nieopierzona, nerwowa.. Widać było ambicje i determinacje i za to chwała "chłopcom" . Zadziwiała mnie lekkość w poruszaniu się Pienaara

Komentowanie? Szpaku respekt !

OlsenDarek
OlsenDarek
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Odmieniać nazwisko sędziego ze Szwajcarii to się pewnie już nigdy nie nauczy.

Właśnie też to miałem napisać. Już nie mogłem słuchać tego jego "Busakiego".

Konto usunięte
Konto usunięte: czy Diego, który jest notorycznie pomijany przy powołaniach.

To jest dla mnie największa zagadka czemu nie ma go w kadrze Dungi.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest dla mnie największa zagadka czemu nie ma go w kadrze Dungi.

Dunga podobno nie lubi Serie A.

Co do meczu - przed strzałem Alvesa byłem pewien, że padnie bramka. Pozycja była wymarzona, mocny strzał i bramkarz nie miał większych szans...

Najbardziej podobały mi się dwie sprawy:

1. Kibice i ich stroje - kiedy by kamera na nich nie najechała to od razu mi się robiło wesoło :D

2. Niesamowite jest to "Booooooo" kiedy piłki dotyka Booth :rock:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szpaku respekt !

Hmm... to były pierwsze minuty Pucharu Konfederacji jakie obejrzałem w tym roku. Trafiłem na bramkę, bo obejrzałem końcówkę meczu. A co Szpakowskiego... wysiadłem kiedy w 93 minucie mówił, że ciągle nie ma sygnalizacji doliczonego czasu, kiedy ta była pokazana na ekranie jakieś 3-4 minuty wcześniej... Już widzę te MŚ w publicznej
NeverMind1910
NeverMind1910
  26 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Dunga podobno nie lubi Serie A.

Bzdura. Raz, że Diego nie zagrał w Serie A ani jednego meczu. A dwa w kadrze jest wiele zawodników występujących w Serie A np Kaka ( Nie został jeszcze zaprezentowany jako zawodnik Realu ), Maicon, Pato.
To, że Dunga woli zawodników krajowych nie jest tajemnicą. Dlatego w pierwszym składzie widzimy nędznego moim zdaniem Andre Santosa, Ramiresa czy wchodzącego z ławki nieudolnego Klebersona. Baa.. Dunga stwierdził z pół roku temu, że Adriano to najlepszy zawodnik na świecie.

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy ta była pokazana na ekranie jakieś 3-4 minuty wcześniej...

Jedna minuta została doliczona a grali 3-4.

Konto usunięte
Konto usunięte: Już widzę te MŚ w publicznej

Zawsze możesz oglądać na Polsacie.. TVP będzie miał tylko wybrane mecze.
krzychu7818
krzychu7818
  26 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze możesz oglądać na Polsacie.. TVP będzie miał tylko wybrane mecze.


prawa do mundialu w RPA ma TVP

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.