OlsenDarek
OlsenDarek
  14 czerwca 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj na boiskach RPA rozpoczyna się 8 turniej o Puchar Konfederacji(Od 1997 rozgrywki są organizowane przez FIFA i noszą oficjalny tytuł Pucharu Konfederacji, wcześniej znane były pod nazwą "Pucharem Króla Fahda"). Jest to próba generalna przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.

W turnieju biorą udział mistrzowie swoich kontynentów, a także Mistrzowie Świata Włosi i gospodarzę RPA.

Jak myślicie która drużyna z wielkiej trójki tego turnieju spisze się najlepiej?(jakby ktoś nie widział chodzi o Brazylię, Włochy i Hiszpanię).

Jaki będzie waszym zdaniem poziom tego turnieju?. Właściwe każda drużyna zagra w swoich optymalnych składach, więc będzie ciekawie moim zdaniem.

Czy jakaś drużyna spoza wielkiej trójki ma szansę na zwycięstwo w tym turnieju?

Czy zwycięska drużyna stanie się automatycznie głównym faworytem przyszłorocznych Mistrzostw Świata? Jak wiemy w 2005 roku w pięknym stylu zwyciężyła Brazylia, a za rok odpadała już w ćwierćfinale Mundialu.

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  25 czerwca 2009

Wygrala druzyna lepsza.Zawsze tak jest.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2009
Radomatu11
Radomatu11: Wygrala druzyna lepsza.Zawsze tak jest.

USA nie byli w tym meczu lepsi : >

oddali 2 celne strzaly i 2 gole

Hiszpanie bombardowali bramke, no coz ale swietnie bronil Howard jak i obrona stawala na glowie :)

posiadanie pilkie tez zdecydowanie na korzysc Hiszpanow, wiec nie wiem jak mozna twierdzic, ze Amerykanie byli lepsi :mrgreen:

oczywiscie gratulacje dla USA, wielki sukces zwlaszcza ze po 2 meczach grupowych mieli bilans 1-6 w bramkach i 0 pkt :ziober2:

Czyzby dzis kolejna sensacja ? :)
swoja droga Iwanski troche przesadzil moim zdaniem mowiac ze jest to wieksza sensacja niz fakt ze Egipt pokonal Wlochow....
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: swoja droga Iwanski troche przesadzil moim zdaniem mowiac ze jest to wieksza sensacja niz fakt ze Egipt pokonal Wlochow....

No nie wiem, Hiszpania miała wspaniałą serię więc wiesz...

Amerykanie wychodzą z własnego pola karnego, czy będzie 3:0?! :lol:
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  25 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: nie wiem jak mozna twierdzic, ze Amerykanie byli lepsi


powiem szczerze nie widziałem meczu nie widziałem statystyk wiem jedno... to USA są w finale, a więc byli lepsi :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: No nie wiem, Hiszpania miała wspaniałą serię więc wiesz...

Wkoncu sie musiala skonczyc, a Wlosi to byli aktualni mistrzowie swiata :tak:
USA to nieobliczalni kowboje :ziober2:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Amerykanie wychodzą z własnego pola karnego, czy będzie 3:0?!

" Taka obrone w Polsce nazywamy obrona Czestochowy, wiec jak mozemy nazwac w przypadku Amerykanow ? "

Mi odrazu wpadl pomysl do glowy - " obrona Pentagonu " :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to USA są w finale, a więc byli lepsi

Nie zawsze lepsi awansują dalej, tak to juz w sporcie bywa
szczescia mieli duzo :) to fakt

mecz ogladalem i Hiszpanie z inna ekipa wpakowali by z tych sytuacji z 4 brameczki lekko :ziober2: no nie chcialy pilki wejsc do bramki, nie chcialy.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  25 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: szczescia mieli duzo

Nie oglądałem meczu, ale jak to mówią "Szczęście sprzyja lepszym"... Wg. mnie i pewnie nie tylko mnie drużyna, która wygrywa jest drużyną lepszą. 2 strzały 2 bramki- 100% skuteczność, rzadko kiedy zdarza się taki wyczyn...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2 strzały 2 bramki- 100% skuteczność, rzadko kiedy zdarza się taki wyczyn...


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oglądałem meczu,


Zwlaszcza ze 2 bramka to byl prezent od Ramosa :ziober2:

Ja tam bd trzymal sie uparcie ze na boisku lepszą ekipa byli Hiszpanie.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  25 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Zwlaszcza ze 2 bramka to byl prezent od Ramosa

Szczerze, to nie interesuje mnie ten turniej. Wg. mnie dopiero za rok okaże się kto "wygrał" ten turniej. Teraz to jest forma aklimatyzacji i obycia się z "afrykańską rzeczywistością".
No cóż... błędy zdarzają się każdemu, a że teraz był to Ramos... ważne, że Amerykanie go wykorzystali
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 czerwca 2009

Jeszcze mnie zastanawia czy MŚ bd tez sie odbywac przy takich temperaturach jak wczoraj :ziober2:

czyli - 2 stopnie Celcjusza :ninja:

koraspl
koraspl
  25 czerwca 2009

Jeszcze co do Iwanskiego i jego komentarza w tym meczu to dobre bylo to jak po jednym z atomowych strzalow Howard wybil pilke na rzut rozny a ten wypalil: "Nawet gdy Howard popelnia blad to pilka nie chce wpasc do siatki" ;O

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 czerwca 2009

USA jak Barca przeciwko Chelsea - 100% skuteczność strzałów ;]

krzychu7818
krzychu7818
  25 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jeszcze mnie zastanawia czy MŚ bd tez sie odbywac przy takich temperaturach jak wczoraj czyli - 2 stopnie Celcjusza


Celsjusza :ssh: , no tam teraz zima jest :)

WueRZet
WueRZet
  25 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Mi odrazu wpadl pomysl do glowy - " obrona Pentagonu "

Lepsze Alamo :nie:

Radomatu11
Radomatu11: Wygrala druzyna lepsza.Zawsze tak jest.

Co nie jest sprzeczne z tezą, że wygrała drużyna grająca po prostu brzydszą dla oka piłkę. Casus Grecji.
ManOfTheMatch
ManOfTheMatch
  25 czerwca 2009

Gdyby zawsze wygrywała drużyna grająca piękny futbol, to Polska by meczu od paru lat nie wygrała :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.