BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
GrzegorzGrauwinkel
GrzegorzGrauwinkel
  8 marca 2018

Jak poznać dziewczyny na fotce umówić się na randkę jeśli żadna nie odpisuje

Arrtyssta
Arrtyssta
  8 marca 2018

GrzegorzGrauwinkel Zmień sb foto na jakiegoś Pakera z neta to się umowią

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poznać dziewczyny na fotce umówić się na randkę jeśli żadna nie odpisuje


a sprawdziles czy konto aktywne? bo sporo tutaj "martwych dusz".
MaciejWisniewski93
MaciejWisniewski93
  18 marca 2018

Puk puk

MaciejWisniewski93
MaciejWisniewski93
  18 marca 2018
d83dde33 nie ma spania
cobalt94
Posty: 23 (po ~131 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
cobalt94
  21 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poznać dziewczyny na fotce umówić się na randkę jeśli żadna nie odpisuje


A co do nich piszesz?:) Bo jeżeli nie zainteresujesz dziewczyny swoim wyglądem ani wiadomością, po prostu CI nie odpisze, takich amantów piszących " Hej, co tam?" dziewczyny mają na pęczki :D Jak w życiu realnym, zainteresuj czymś dziewczynę i oczywiście nie pisze jej w pierwszych minutach, że ją kochasz d83dde02
Podg729
Posty: 16 (po ~21 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 56
Podg729
  7 kwietnia 2018

hejjj

Tomki12345
Tomki12345
  16 kwietnia 2018

Hej :)
Pozdrawiam bardzo miłe i serdecznie :)

michaaalp
wpis jest ukryty
DanielDaniel15
DanielDaniel15
  19 kwietnia 2018

Nie ma takiego czegoś jak na odległośc

Gabriela
Gabriela
  1 maja 2018

Warto próbować bo zawsze jest szansa nawet ta najmniejsza że można w taki sposób poznać miłość swojego życia. Bo nie zawsze każdemu chodzi tylko o sex

NowakMo
Posty: 4 (po ~3 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
NowakMo
  21 maja 2018
kasiek94x
wpis jest ukryty
JawniakD
JawniakD
  10 czerwca 2018

Northampton, okolice?

DanielDaniel34
DanielDaniel34
  28 czerwca 2018

Wszystko zależy od dwóch osób jeżeli tego chcą wszystko jest możliwe