BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MotylekKinia1986
Posty: 2882 (po ~14 znaków)
Reputacja: -214 | BluzgometrTM: 75
MotylekKinia1986
  18 kwietnia 2019

[quote=JolantaRadziukie75]
ale uczucia to nie ring bokserski nie walcze jeśli komus nie zależy
[/quo

Dlatego że nikt nie walaczy o uczucia jest tyle samotnych kobiet i złamanych serc

JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  18 kwietnia 2019

wyhodza wady rownouprawnienia

DorotaDa
Posty: 64 (po ~54 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 399
DorotaDa
  18 kwietnia 2019

rownouprawnienie mamy bo walczylismy o nie aby byc traktowanym na rowni ,aby kobiety mogły głosowac ,pracowac, a nie byc traktowane jak niewolnice .Rowno uprawnienie nia ma nic wspolego z miłoscia oraz uczuciami . Rownouprawnienie jest po to aby kobiety nie były traktowane jako niewolnice dla mezczyz miały swoje zdanie swoje pieniadze i pozliwsc kształcenia sie

JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  19 kwietnia 2019

Oj ale facetom i kobietom rolę się myla

oam
oam
  19 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj ale facetom i kobietom rolę się myla
tzn co, baby do garow a faceci do roboty? Kobieta ma takie same prawo do ubiegania sie o wzgledy mezczyny tak jak i w druga strone. To nie sredniowiecze.
DorotaDa
Posty: 64 (po ~54 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 399
DorotaDa
  19 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: JolantaRadziukie75: Oj ale facetom i kobietom rolę się mylatzn co, baby do garow a faceci do roboty? Kobieta ma takie same prawo do ubiegania sie o wzgledy mezczyny tak jak i w druga strone. To nie sredniowiecze.

to ze kobieta adoruje faceta i chce z nim nawiazac kontak to nie znaczy ze jest jakas inna nie zyjemy 20 lat za murzynami kazdy ma parawo do pokazywania uczuc ,a o uczucia i miłosc trzeba walczyc
DorotaDa
Posty: 64 (po ~54 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 399
DorotaDa
  19 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: JolantaRadziukie75: Oj ale facetom i kobietom rolę się mylatzn co, baby do garow a faceci do roboty? Kobieta ma takie same prawo do ubiegania sie o wzgledy mezczyny tak jak i w druga strone. To nie sredniowiecze.

kobieta nie jest tylko do tego zeby facet sie za nia uganial a ona nie ma prawa pokazac ze jej zalezy na nim tylko byc mu posłuszna Jolka w jakim ty swiecie zyjesz bo naewno nie realnym
oam
oam
  19 kwietnia 2019

Jak to sie mowi.. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdy ma swoje racje :)

JolantaRadziukie75
JolantaRadziukie75
  21 kwietnia 2019

KAZDY MA PRAWO DO SPOSTRRZEZEN WLASNYCH PODYKTOWANYCH DOSWIADCZENIAMI

ZbigniewMajocha
ZbigniewMajocha
  22 kwietnia 2019

zgadza sie :)

KREWNY
KREWNY
  30 kwietnia 2019

Miłość na odległość nie ma sensu, sam tkwiłem w takim związku i byłem nieszczęśliwy ponad rok czasu kochałem wyobrażenie człowieka, aspekt fizycznej obecności drugiej osoby jest więc bardzo ważny , żeby zbudować relację długotrwałą , może pisze troche w dziwny sposób ale tak jest, wiem to z własnego doświadczenia :)

KREWNY
KREWNY
  30 kwietnia 2019

A co do znajomości zawieranych przez internet to ani razu jeszcze nie poznałem prawdomównej i wartościowej , szczerej kobiety przez internet, zazwyczaj były to jednorazowe randki, nie byłem zainteresowany podtrzymywania takich relacji ale mimo wszystko uważam , że w dobie dzisiejszych czasów, tinderów i innych aplikacji, poznawanie ludzi przez internet stało się normalnością. Uważam że to jest dobra droga do poznawania dla ludzi nieśmiałych, ale uważam też że Panowie nie mają zbytnio wyboru, bo jak wchodzę na profil dziewczyny tutaj to widzę np kilkadziesiąt tysięcy nawet decyzji na tak , to oznacza że taka dziewczyna może sobie przebierać w chłopakach ale nie będzie ich traktowała na poważnie, stąd uważam że żyjemy w dziwnych czasach. Aczkolwiek wierzę że można tutaj też poznać ludzi wartościowych, ale można na to czekać bardzo długo aż wreszcie się trafi na kogoś takiego. Dlatego lepiej jest wyjść z domu i rozejrzeć się w swoim otoczeniu, chodzić tam gdzie lubi spędzać się czas i tam spróbować podejść do drugiej osoby i zrobić pierwszy krok!

Ifindyoubejbex3
Ifindyoubejbex3
  2 maja 2019

Raczej nie istnieje...

oam
oam
  4 maja 2019
Ifindyoubejbex3
Ifindyoubejbex3: Raczej nie istnieje...
Istnieje, tylko że po jakimś czasie już nie wystarcza.
Avatar użytkownika Kludia467Kludia467
Posty: 4 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Kludia467
  6 maja 2019

Tutaj na tym profilu chce poznać fajnych sympatycznych kochajacych facetow musiałam siegnać po znalezienie faceta w necie bo tak jest cieżko szukam do lat 28 faceta