BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ZbyszekZielinski
Posty: 9 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ZbyszekZielinski
  5 listopada 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: kuliszka: siema ma ktos ochote sie poznac Myślę, że chętnych tu nie zabraknie 😁

Hej chętnie Cię poznam
DamianPolak1998
Posty: 7 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
DamianPolak1998
  6 listopada 2019

Szukam zboczonej dziewczyny jakaś chętna

Avatar użytkownika Marcel9494Marcel9494
Posty: 3 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marcel9494
  7 listopada 2019

Szukam dziewczyny która będzie chętna na pisanie i pogadanie na wszystkie możliwe tematy :)

MariuszSiegert3
Posty: 4 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MariuszSiegert3
  9 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: haha... kazdy kiedys znajdzie to czego szuka..!!:) podroooo..:*****[color=violet]
ZbyszekZielinski
Posty: 9 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ZbyszekZielinski
  10 listopada 2019

Miłość o tak

Memowy
Posty: 6 (po ~141 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Memowy
  10 listopada 2019

Spoko

AgatkaPKrk
Posty: 5 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
AgatkaPKrk
  10 listopada 2019

poznam kogoś ciekawego :3

DamianPolak1998
Posty: 7 (po ~36 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
DamianPolak1998
  17 listopada 2019
AgatkaPKrk
AgatkaPKrk: poznam kogoś ciekawego :3

Pisz
MarcinKazmiercza96
Posty: 5 (po ~43 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
wpis jest ukryty
Michal176
Michal176
  18 listopada 2019

Olał to

RIKO1994
Posty: 3 (po ~348 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 383
RIKO1994
  24 listopada 2019

własnie ze jest mozliwa zakochałem sie w KVX sandra choc jej nie znam bardzo bym chciała wydawała sie byc inną dziewczyna po pisaniu z nią poczyłem sie lepiej chciałemdalej zyć bbysc dbac o nią wiesz co zrobiłem wczoraj pojechałem do szczecina zeby ją zobaczyc wziołem 1000zl zeby kupic prezzent kupiłem złoty lanczuszek z 2 serduszka za 2 serduszka zapłaciłem 750złnie było mi szkoda ona nie olała zostawiła na zimnie czekałem od 18 do 23 na pks bo myslałem ze jednak bedzxie chciała dalej chcem ja poznac naturalna zwykłom dziewczyne .ale co jestem smieciem dla niej takze jnest mozliwa miłosc na odległosc

SkrockiA
Posty: 8 (po ~10 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
SkrockiA
  3 grudnia 2019

Kto priv

KowiLukasz1986
KowiLukasz1986
  7 grudnia 2019

siemka

filiprydzonetc
Posty: 9 (po ~101 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
wpis jest ukryty
Przem00
Przem00
  15 grudnia 2019

Szukam dziewczyny na spontaniczne chwile 😎😆