BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Wiktor2001
Posty: 2 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Wiktor2001
  30 września 2019

hejka jestem wiktor mam 18 lat i szukam dziewczyny albo zeby po prostu popisać

Synapse
Synapse
  9 października 2019

Byłem w dwóch związanych na odległość i ma to swoje plusy jak np nie można się sobą nacieszyć jak już się spędza czas ze sobą, ma się czas poza tym na załatwienie swoich spraw poza spotkaniem. Takie dwa plusy na szybko ale jed ak z minusów to wiadomo że jednek człowiek się obawia co ta druga osoba robi i to co robi nie jest np spędzanie tego czasu w łóżku z kimś innym. Tak tego się obawiamy jakby temu nie zaprzeczać. Osobiście nie chciałbym być w związku na odległość już, złe wspomnienia mam po tym.

PoznajAnkiety
wpis jest ukryty
PoznajAnkiety
wpis jest ukryty
SlonecznaOwieczka
SlonecznaOwieczka
  26 października 2019

Byłem w związku na odległość i nigdy się nie obawiałem tego czy kobieta zdradza mnie z innym. Za to odczuwałem niebywałą radość kiedy po stresach mogłem do niej przyjechać, choćby na parę godzin.... inna sprawa dosyć często dzwoniła i długooooo rozmawialiśmy. :D To ostatnie zdanie proszę traktować w kategoriach humorystycznych. A tęsknota bywa fajna i całkiem ludzka.

Fridoox
Posty: 3 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Fridoox
  27 października 2019

szukam...... to odległość w tym momęcie nic nie zmieni , no jedynie mo,że .

BlackGhostMatt
BlackGhostMatt
  30 października 2019

zdarzylo mi sie dzieki fotce w sumie poznac kobiete z cztery piec lat temu z ktora do tej pory realnie sie nie widzialem, ale utrzymujemy wirtualnie dosyc dobry kontakt. Dziwnie to brzmi hehehe niczym z pamietnikow gimbazy, ale tak jest :). Nie udalo sie z racji tego gdyz ja caly czas przebywam praktycznie zagranica a znajoma opiekuje sie corka w Polsce, ale mamy dosyc zaawansowany poziom znajomosci wirtualnej. Co po niektozi nie maja takiej znajomosci realnej...taki tam nius wiadomo nie jest to porownywalne do znajomosci realnej, ale naprawde jest to przyjazn.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  31 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie dwa plusy na szybko ale jed ak z minusów to wiadomo że jednek człowiek się obawia co ta druga osoba robi i to co robi nie jest np spędzanie tego czasu w łóżku z kimś innym.

no stary, jak masz takie obawy, to cos jest nie tak
TomalaTo
Posty: 1 (po ~222 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TomalaTo
  1 listopada 2019

zwiazek na odleglosc moze przetrwac ale tego trzeba chciec i dwie strony musza sie oto starac jak naprawde ludzie sie kochaja szczerosc i zaufanie to podstawa a da sie wszystko pogodzic wiadomo ze to nie moze trwa wiecznie

kondzio301
kondzio301
  2 listopada 2019
Konrad192lll
Konrad192lll: kuliszka: siema ma ktos ochote sie poznac Myślę, że chętnych tu nie zabraknie 😁

Witaj chętnie Się z tobą poznam 🙂
kamil92ipol
Posty: 1 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
kamil92ipol
  3 listopada 2019

Ja uważam ze w necie mozna spotkać swoja drugą połówke...wielu ludzi mało wychodzi ...z róznych powodów a w necie człowiek moze być otwarty

CzarnaPumcia27
CzarnaPumcia27
  4 listopada 2019

Ha ha ha !!
To ja Wam mogę coś nie coś opowiedzieć 😁✌
Więc ok 10 lat temu pewien chłopczyk do mnie tu pisal pisal pisal nie odpuszczal az wkoncu mu odpisalam. Zaczelismy pisac az chcial sie zobaczyc mieszkalismy nie cale 20km od siebie sie zgodzilam i wyszlo ze bylismy ze soba 6 lat !!!! xD no to tyle .. 😅

ZbyszekZielinski
Posty: 9 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ZbyszekZielinski
  5 listopada 2019

Cześć jestem Zbyszek szukam mojej miłości

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
ZbyszekZielinski
ZbyszekZielinski: Cześć jestem Zbyszek szukam mojej miłości

czesc jestem leon i mam was wszystkich w dupie

leon28
ZbyszekZielinski
Posty: 9 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ZbyszekZielinski
  5 listopada 2019

Hej.chetnie Cię poznam