BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Rafal34xxx
Posty: 2 (po ~378 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Rafal34xxx
  12 sierpnia 2019

Odlglosc nie ma żadnego znaczenia nic rozłąka nie jest w setanie zrobić zniszczyć rzucić pokusa porzadania seks oczywiscie jest "miłość"i się ją pielęgnuje wspólnie we dwoje,wówczas nadzieja i miłość za h... Niedopuszcza do zdrady ale na dłuższą metę uważam że jest to układ bezsensowny.

lukaszprecel
lukaszprecel
  23 sierpnia 2019

Miłość w necie jest cudowna

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  31 sierpnia 2019
kuliszka
kuliszka: siema ma ktos ochote sie poznac

Myślę, że chętnych tu nie zabraknie 😁
Kamix95
Posty: 1 (po ~28 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kamix95
  9 września 2019

Wierzysz w taki związek? :D

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  11 września 2019

W necie można zapoczątkować znajomość, ale jeśli na czas nie przeniesiesz jej do reala, w miłość nigdy się nie przemieni...

AgatkaPKrk
Posty: 5 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
AgatkaPKrk
  14 września 2019

hejka poznam kogooś z południa polski :)

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  15 września 2019

AgatkaPKrk masz ładny brzuszek i pępuszek:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

RuchajSukipltutaj
wpis jest ukryty
AdamBielecki87
Posty: 3 (po ~102 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdamBielecki87
  21 września 2019

Poznam Panią d83dde18

JacekLukasik
Posty: 2 (po ~20 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
JacekLukasik
  22 września 2019

Jest trudne a mozliwe

Orinocoflow
Orinocoflow
  24 września 2019

Plusem randkowania w sieci jest mnogosc wyboru, szybkosc kontaktu...

Minusem jest, to ze nigdy nie wiesz co to za osoba... I czesto trafiasz na te niewlasciwe...

Z reszta, bez "dick-pic'a" na wejsciu to rzadko ktora odpisuje

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  25 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z reszta, bez "dick-pic'a" na wejsciu to rzadko ktora odpisuje


Widzę, że masz kiepskie zdanie o kobietach, no cóż zupełnie podobnie jak ja o facetach, ale to co napisałeś to bzdura. Może jakaś niewielka część tak reaguje, ale zapewniam Cię że jest tu sporo normalnych i ciekawych kobiet. Poczytaj trochę forum. Chyba że masz totalnego pecha i wyłapujesz tylko "złe" kobiety. Powodzenia.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  26 września 2019

Ja na przykład szukam ciekawej pani, która ma ciekawe zainteresowania, będzie lubić odkrywać brzuszek i będzie chętna, aby sobie z nim porobić różne fajne rzeczy. Oraz, która lubi podróżować, czasami lubi też pomilczeć jak trzeba albo podumać...

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

AgatkaPKrk
Posty: 5 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
AgatkaPKrk
  27 września 2019

hejka, czy to mozliwe ze poznam tu kogos w moim typie? piszcie chlopcy w moim wieku :((

AdamBielecki87
Posty: 3 (po ~102 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdamBielecki87
  29 września 2019

*-,--> ^^ TBCK!