BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
AnnaKulwikowska
Posty: 4 (po ~175 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 204
AnnaKulwikowska
  16 czerwca 2017

w zupełności zgadzam się z tobą Rs844 pozdrawiam

lalunia17
Posty: 2 (po ~105 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
lalunia17
  16 czerwca 2017

Byłam w związku 2 lata na 480km odległości /// to trudnę ale nie żałuję jak by się trafił jakiś fajny jeszcze to bym zaryzykowała znów

MarlenkaL
Posty: 4 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MarlenkaL
  21 czerwca 2017

Na pewno nie przez te poryale typu fotka badoo itd. Tam sa flustraci koniobijcy.Kogos mozna spotkac tylko w realnym swiecie i tylko to ma jakas przyszlosc

Rs844
Rs844
  4 lipca 2017

MarlenkaL z całym szacunkiem ale to samo można powiedzieć o kobietach. Po części się z tobą zgadzam, w realnym świecie jest inaczej niż w wirtualnym.

PiotrStyn
PiotrStyn
  18 lipca 2017

CZEŚĆ Mma na imię Piotr
mam 28 lat szukam dziewczyny od 25 do 38 lat
Mieszkam w Strzelnie . Chciałbym poznać dziewczynę na poważnie .z którą chciałbym się
związać na całe zycie .

czapel790614
Posty: 1 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czapel790614
  23 lipca 2017

WYDAJE SIĘ IDIOTYCZNE ZAKOCHAĆ SIĘ NA OŚLEP W KOLEŻANCE Z PRACY ,MĘŻATKA NIESTETY, PRAWDZIWY ANIOŁ JEJ WNETYRZE JEST BOGACTWEM NIE DOCENIANYM PRZEZ MĘŻA POPADAJĄCA W CORAZ WIĘKSZE KOMPLEKSY PODĄŻA W STRONĘ DESTRUKCJI

Podg729
Posty: 16 (po ~21 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 56
wpis jest ukryty
PawelskiR
PawelskiR
  5 sierpnia 2017

Nie da sie ludzie zbyt oszukuja w necie

PawelskiR
PawelskiR
  5 sierpnia 2017

Milosc w necie chyba zartujecie sobie :)

szuwarek1983
szuwarek1983
  12 sierpnia 2017

Ja. Tam się dobrze za to bawię.... :-)

HeniekMikolaszek
HeniekMikolaszek
  18 sierpnia 2017

hej szukam kobiety szczerej do zwiosku zapraszam

farciasz
Posty: 5 (po ~143 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
farciasz
  4 września 2017

Kiedyś byłem w związku na odległość 6 lat dzieliło nas 330 km wystarczy że jesteście pewni czego chcecie to udać się może do dziś znam tą dziewczynę jesteś my dobrymi przyjaciółmi.

MACIUUUS
Posty: 7 (po ~490 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
MACIUUUS
  5 września 2017

Miłość w necie... można odnaleźć. Zdarzyło mi się... nie była to co prawda - niestety - miłość do końca życia, ale przez jakiś tam etap życia razem przeszliśmy i było nam ze sobą dobrze.

Wierzę też, że może przetrwać związek na odległość, choć nie z założeniem, że tak będzie zawsze.
Jeśli to odległość na czas jakiś.... jeśli się kocha.... zniesie się wszystko.

Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  8 października 2017

Trafiła mi się miłość na fotce. Trwała 8 pięknych lat. Skończyła się zdradą z jej strony...

Jozef84
Jozef84
  9 października 2017

heh nie ma reguły