Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: a ja sobie naliczyłam 33 pkt.:)

66% to całkiem nieźle :)
styka51
styka51
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że ona na to tak patrzy, że najwyżej zapomnimy, ale a nuż coś komuś w głowie zostanie i nie będzie musiał tracić czasu na szukanie

No ale u mnie to nauczycielka kazała sie wzory na pamięc uczyć i jak ktoś nie umial bo 1 do dziennika, taka satysfakcje miała, ze hej.
Ja tablice z wzorami miałam 3 raz w reku dzis;p
angelaaxxx
angelaaxxx
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: 66% to całkiem nieźle :)

tak ale mysle ze jeszcze 2 zadania otwarte bede miec dobrze a nie moge znalezc odpowiedzi do nich:/
angelaaxxx
angelaaxxx
  5 maja 2010
styka51
styka51: u mnie to nauczycielka kazała sie wzory na pamięc uczyć

tak jest raczej u kazdego bo przeciez na sprawdziany tablic sie nie dostaje
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
styka51
styka51: No ale u mnie to nauczycielka kazała sie wzory na pamięc uczyć i jak ktoś nie umial bo 1 do dziennika, taka satysfakcje miała, ze hej.

u nas też daje 1 jak ktoś nie zna jakiegoś wzoru..
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: tak jest raczej u kazdego bo przeciez na sprawdziany tablic sie nie dostaje

nie... Moja koleżanka dostaje właśnie :-o chodzi też do LO, ale takiego słabszego.
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: tak ale mysle ze jeszcze 2 zadania otwarte bede miec dobrze a nie moge znalezc odpowiedzi do nich:/

ja nie liczę punktów, bo to aż żal.:nie:
angelaaxxx
angelaaxxx
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie... Moja koleżanka dostaje właśnie :-o chodzi też do LO, ale takiego słabszego.

a to ciekawe pierwsze słysze:P tylko pozazdrościc;)

julCiak69
julCiak69: ja nie liczę punktów, bo to aż żal.

az tak Ci źle poszło?
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: to ciekawe pierwsze słysze:P tylko pozazdrościc;)

Ja tam nie zazdroszczę. Niech sobie mają :P

Dobra muszę lecieć, :bye:
potem tu zajrzę jeszcze :tak:
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: az tak Ci źle poszło?

nieee. bo podobno jest kilka grup. mimo, że wiem, co zaznaczyłam, wychodzę na głąba, bo, co u mnie było D jest jako C albo B w innych arkuszach. :nie: zwariować można. :nie:
angelaaxxx
angelaaxxx
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nieee. bo podobno jest kilka grup. mimo, że wiem, co zaznaczyłam, wychodzę na głąba, bo, co u mnie było D jest jako C albo B w innych arkuszach. zwariować można.

grupy? Ja sobie spisalam odpowiedzi na chusteczce hehe ale i tak zapamiętalam wszystkie wyniki,jednak wg.mnie próbna była prostsza
rolas18
rolas18
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx:


angelaaxxx
angelaaxxx: julCiak69:nieee. bo podobno jest kilka grup. mimo, że wiem, co zaznaczyłam, wychodzę na głąba, bo, co u mnie było D jest jako C albo B w innych arkuszach. zwariować można. grupy? Ja sobie spisalam odpowiedzi na chusteczce hehe ale i tak zapamiętalam wszystkie wyniki,jednak wg.mnie próbna była prostsza


no jasne że były, ja naliczyłem cztery
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: grupy? Ja sobie spisalam odpowiedzi na chusteczce hehe ale i tak zapamiętalam wszystkie wyniki,jednak wg.mnie próbna była prostsza

zdecydowanie. :tak:
mi się podobało zadanie o tych basenach. ale przypadkowo się machnęłam ze znakami w równaniu kwadratowym i mi wyszło, że ten drugi basen jest 390metrów kwadratowych, a nie 350. :lol: ze 3razy sprawdzałam. :lol: poprzekreślałam i napisałam od nowa ;)
angelaaxxx
angelaaxxx
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no jasne że były, ja naliczyłem cztery

no to nieźle... dobrze ze nie ściągałam:D
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no jasne że były, ja naliczyłem cztery

no tak, bo rozwiązanie może być pod A, pod B, pod C albo pod D. więcej nie będzie. :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.