Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ja nie wiem, co Ty robisz. ej dobrze, że w 2 liceum masz poprawkę, a nie w 3 klasie. bo wtedy cały rok w plecy.

Ja też nie wiem jak to możliwe, chodzę na korki ale nic mi to nie pomaga. Wszystko umiem a na drugi dzień na kartkówce nagle dostaję z paniki zaniku pamięci :wtf:
Ale co tam, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Może mi coś więcej dzięki tej poprawce do matury zostanie. Oby.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znam Twój ból Też tak kocham matmę. :/ Ale mimo wszystko trzeba myśleć pozytywnie... A nuż uda Ci się strzelić te 30 % z zamkniętych ;)

Totalna porażka :and: .
Nie wiem, bo z zamknietych mi wychodzi raz 10 raz 13 pkt. Nie pamitam nawet juz co zaznaczałam :adn: . a otwartych nie zrobiłam praktycznie w ogóle. :and:

julCiak69
julCiak69: moja mama jest po srudium ekonomicznym. broniła licencjat w 2004 (zdążyła urodzić 8 miesięcy wcześniej moją siostrę, a potem na kolejny, na magisterskim drugi raz rodziła w 2006. też jakoś krótko po porodzie szła obronić magisterium.

a ma mature ?
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie wiem jak to możliwe, chodzę na korki ale nic mi to nie pomaga. Wszystko umiem a na drugi dzień na kartkówce nagle dostaję z paniki zaniku pamięci

mam TO SAMO.
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: moja znajoma miała pecha. poszła do hotelarskiego. i na ty ch praktykach były same dziewczyny chyba, czy jak. i ten właściciel poszedł do niej i wprost jej powiedział daj mi dupy a zarobisz trochę grosza.

Ale trafiła :ninja:
Ja tam nie mam znajomych z hotelarskiego, ale byłam w zeszłym roku na mini "wczasach" w takim terminie majowym jak teraz mniej więcej i gadałam z dziewczynami które akurat miały praktyki... Były zadowolone, właściciel ośrodka im zapewnił wyżywienie, zakwaterowanie i jakieś małe kieszonkowe
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Totalna porażka . Nie wiem, bo z zamknietych mi wychodzi raz 10 raz 13 pkt. Nie pamitam nawet juz co zaznaczałam :adn: . a otwartych nie zrobiłam praktycznie w ogóle.

to poczekaj do wyników, może akurat uzbierasz to wymagane minimum...
nie ma się co zamartwiać na zapas (wiem, łatwo mówić, nie miałam jeszcze matury, ale wierz mi że ja po każdym komisie semestralnym w liceum miałam to samo).

Konto usunięte
Konto usunięte: mam TO SAMO.

widzisz...
styka51
styka51
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 15+3pierwiastki z 3

Haha :D dobrze mam :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: 19 na pewniak ma wyjść 1600 ?

Mi wyszło 1600, rozmawiałam z dwoma kumplami z mat-fiz i jednemu wyszło tez 1600 a drugiemu 800 i nie wiem komu ufać :ninja:
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie wiem jak to możliwe, chodzę na korki ale nic mi to nie pomaga. Wszystko umiem a na drugi dzień na kartkówce nagle dostaję z paniki zaniku pamięci Ale co tam, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Może mi coś więcej dzięki tej poprawce do matury zostanie. Oby.

nawet na pewno. ja biegałam na korki i mi pomogły. :mrgreen: próbna z listopada na 72%. :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: a ma mature ?

ma. :tak: w 1986 roku zdawała i miała obowiązkową matematykę, bo była na profilu ogólnym w liceum dla pracujących, czy jakoś tak. cwaniara zdała :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale trafiła Ja tam nie mam znajomych z hotelarskiego, ale byłam w zeszłym roku na mini "wczasach" w takim terminie majowym jak teraz mniej więcej i gadałam z dziewczynami które akurat miały praktyki... Były zadowolone, właściciel ośrodka im zapewnił wyżywienie, zakwaterowanie i jakieś małe kieszonkowe

miała pecha. ale nie tylko jej to zaproponował. to zależy na kogo się trafi. :tak:
pijana
pijana
  5 maja 2010
styka51
styka51: nie wiem komu ufać

Spójrz w rozwiązania :D Ja strzelałam tam, nie udało mi się, ale to już nieważne :D
styka51
styka51
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

No własnie jaram sie tym troszke :d
Tylko żałuje, ze nie spisałam sobie wszystkich rozwiązań..tylko 15 pierwszych :ninja:
Kurde boje sie troche.
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
styka51
styka51: No własnie jaram sie tym troszke :d Tylko żałuje, ze nie spisałam sobie wszystkich rozwiązań..tylko 15 pierwszych Kurde boje sie troche.

ja wszystkie zapisałam na kartce, bo to nam matematyczka zasugerowała. ale to strasznie lipnie wygląda. :ninja: rozwiązania pomieszane. :nie:
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nawet na pewno. ja biegałam na korki i mi pomogły. próbna z listopada na 72%.

ja też biegam na korki, uczę się matmy chyba najbardziej ze wszystkiego a i tak mi najgorzej idzie :and: (nie licząc fizyki).
72%- gratulacje. Ja się modlę o 30 :lol: Już widzę na następny rok jak będę latać na korki 2 razy częściej niż teraz. A i tak nie wiadomo na co się trafi na maturze.
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też biegam na korki, uczę się matmy chyba najbardziej ze wszystkiego a i tak mi najgorzej idzie (nie licząc fizyki). 72%- gratulacje. Ja się modlę o 30 Już widzę na następny rok jak będę latać na korki 2 razy częściej niż teraz. A i tak nie wiadomo na co się trafi na maturze.

przećwiczyć Planimetrię i objętości w graniastosłupach. :tak: logarytmy też, ale wzór masz w tablicach (:
styka51
styka51
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: rozwiązania pomieszane.

Jak są pomieszane to poległam...mogłam całe wyniki pisac...
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
styka51
styka51: Jak są pomieszane to poległam...mogłam całe wyniki pisac...

mi by się nie zmieściły. :lol:
też teraz żałuję, ale co pamietam to sobie odznaczam. :ninja:
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: przećwiczyć Planimetrię i objętości w graniastosłupach. logarytmy też, ale wzór masz w tablicach (:

tego żeśmy w szkole jeszcze nie mieli nawet :ninja: Jesteśmy opóźnieni :tak:
Znając mnie, to przy otwartych jak będzie coś z geometrii to się nawet nie tknę tego. No chyba że będzie podstawienie do wzoru to pół biedy, ale nam nauczycielka każe się wszystkiego uczyć na pamięć, bo "po co tracić czas na maturze na szukanie wzorów"...?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.