Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  5 maja 2010 (pierwszy post)

No i jak tam? Bo ja jestem bardzo zadowolona zadania proste:) no pomijajac tam 2 otwarte;):) Ale spodziewalam sie zupelnie czegos trudniejszego:)

PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy matura w życiu jest aż tak potrzebna ?

jak nie chcesz iść na studia to raczej nie.. a byłaś w LO czy w technikum?

Konto usunięte
Konto usunięte: pijana: z zamkniętych Z dupy. Z otwartych

a ile można mieć z tych zamkniętych w sumie? Trzeba mieć 100% dobrze z zamkniętych żeby zdać?
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile można mieć z tych zamkniętych w sumie? Trzeba mieć 100% dobrze z zamkniętych żeby zdać?

50%. 25 zadań po jednym punkcie. a każdy punkt to 2%.
zdajesz, jak masz 30%, czyli jakieś 15 punktów. :mrgreen:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak nie chcesz iść na studia to raczej nie.. a byłaś w LO czy w technikum?


Technikum.
Nie wybieram sie na studia.
WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile można mieć z tych zamkniętych w sumie? Trzeba mieć 100% dobrze z zamkniętych żeby zdać?

25 zadań po 1 pkt za każde, 50% wszystkich pkt, które są do zdobycia, więc musisz mieć 15 odp. prawidłowych by zdać. ;)
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum. Nie wybieram sie na studia.

w sumie po technikum chyba gdzieś dalej można iść... :woot: nie znam się na tym dokładnie. :lol:
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: 50%. 25 zadań po jednym punkcie. a każdy punkt to 2%. zdajesz, jak masz 30%, czyli jakieś 15 punktów.

a to nie tak źle, moja korepetytorka z matmy mnie straszy, że żeby zdać trzeba mieć wszystkie zamknięte dobrze. :ninja:
za rok mnie czeka.... wolę nie myśleć

Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum. Nie wybieram sie na studia.

Jak technikum to jeszcze nie tragedia, myślę że egzamin zawodowy zdałaś (?) :woot:
Wiadomo że zawsze lepiej mieć tą maturę niż nie mieć, no ale skoro nie wybierasz się na studia to raczej na wiele by się nie przydała. A jak tak bardzo Ci na niej zależy, możesz jeszcze w sierpniu napisać.
EnemyOfGod
EnemyOfGod
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: w sumie po technikum chyba gdzieś dalej można iść... nie znam się na tym dokładnie.

tak jak i po LO.
Masz w rękach świadectwo ukończenia średniesz szkoły i maturę.
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie tak źle, moja korepetytorka z matmy mnie straszy, że żeby zdać trzeba mieć wszystkie zamknięte dobrze. za rok mnie czeka.... wolę nie myśleć

bo chce żebyś się postarała. to normalne. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak i po LO. Masz w rękach świadectwo ukończenia średniesz szkoły i maturę.

każdy robi, co chce. (:
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: w sumie po technikum chyba gdzieś dalej można iść... nie znam się na tym dokładnie.

wiadomo, że można.
technikum to wiele lepszy wybór niż liceum. W razie nie zdania matury masz już zawód, sama miałam iść do hotelarskiego ale zniechęciły mnie praktyki, czyli wyjeżdżanie co rok na drugi koniec Polski na Wybrzeże i zamiatanie pokoi ludziom. Wylądowałam w LO.
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo, że można. technikum to wiele lepszy wybór niż liceum. W razie nie zdania matury masz już zawód, sama miałam iść do hotelarskiego ale zniechęciły mnie praktyki, czyli wyjeżdżanie co rok na drugi koniec Polski na Wybrzeże i zamiatanie pokoi ludziom. Wylądowałam w LO.

ale przynajmniej byś coś zarobiła. :tak:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak technikum to jeszcze nie tragedia, myślę że egzamin zawodowy zdałaś (?) Wiadomo że zawsze lepiej mieć tą maturę niż nie mieć, no ale skoro nie wybierasz się na studia to raczej na wiele by się nie przydała. A jak tak bardzo Ci na niej zależy, możesz jeszcze w sierpniu napisać.


Zawodowy mam w czerwcu.
Ja myślałam o studium niż o studiach bardziej, a tam chyba nie trzeba matury, tylko nie wiem jak do pracy przyjmują , czy patrza na mature, czy tylko na wykształcenie (?)
Co do poprawki, wiem,że matura z majcy nigdy nie pojdzie mi ok.
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: bo chce żebyś się postarała. to normalne

Pewnie chce... jak zdawałam poprawkę z matmy na semestr w styczniu to się modliła podobno cały wieczór dzień przed.... :lol:
Zdałam, ale co z tego jak czeka mnie jeszcze sierpniowa, z 2 semestru :ssh:
Co zrobić ;)
PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  5 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale przynajmniej byś coś zarobiła.

Nie, na praktykach nic nie zarabiają w technikum, tylko w zawodówce ;) Co najwyżej właściciel ośrodka może z własnej dobrej woli dać jakieś "kieszonkowe", ale to nie zawsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawodowy mam w czerwcu. Ja myślałam o studium niż o studiach bardziej, a tam chyba nie trzeba matury, tylko nie wiem jak do pracy przyjmują , czy patrza na mature, czy tylko na wykształcenie (?)

To teraz musisz zdać zawodowy :) A na studium nie musisz mieć matury :nie:
A kiedy do pracy przyjmują to ciężko mi powiedzieć czy patrzą, wydaje mi się że nie... ale głowy nie dam uciąć. Bo kiedy zdajesz maturę to nawet nie wiem, czy dostajesz jakiś papierek :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do poprawki, wiem,że matura z majcy nigdy nie pojdzie mi ok.

znam Twój ból :ninja: Też tak kocham matmę. :/
Ale mimo wszystko trzeba myśleć pozytywnie... A nuż uda Ci się strzelić te 30 % z zamkniętych ;)
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie chce... jak zdawałam poprawkę z matmy na semestr w styczniu to się modliła podobno cały wieczór dzień przed.... Zdałam, ale co z tego jak czeka mnie jeszcze sierpniowa, z 2 semestru Co zrobić ;)

ja nie wiem, co Ty robisz. ej dobrze, że w 2 liceum masz poprawkę, a nie w 3 klasie. bo wtedy cały rok w plecy. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślałam o studium niż o studiach bardziej, a tam chyba nie trzeba matury, tylko nie wiem jak do pracy przyjmują , czy patrza na mature, czy tylko na wykształcenie (?)

moja mama jest po srudium ekonomicznym. :tak: broniła licencjat w 2004 (zdążyła urodzić 8 miesięcy wcześniej moją siostrę, a potem na kolejny, na magisterskim drugi raz rodziła w 2006. też jakoś krótko po porodzie szła obronić magisterium. :tak:
julCiak69
julCiak69
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, na praktykach nic nie zarabiają w technikum, tylko w zawodówce ;) Co najwyżej właściciel ośrodka może z własnej dobrej woli dać jakieś "kieszonkowe", ale to nie zawsze.

moja znajoma miała pecha. poszła do hotelarskiego. i na ty ch praktykach były same dziewczyny chyba, czy jak. i ten właściciel poszedł do niej i wprost jej powiedział daj mi dupy a zarobisz trochę grosza. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.